Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 13:30-16:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW Uwagi 121AUB
Sale 3.19A Wykładowcy Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-16:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW Uwagi 121AUA
Sale 3.19A Wykładowcy Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., BARAŃSKI Marek dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a



Środa 13:30-16:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty PROJ. ARCH. URB. BUD. UZYTECZNOŚCI PUBL. Uwagi 121AUA
Sale 3.27A Wykładowcy Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU



Czwartek 12:40-15:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L03_b
Sale 3.27A Wykładowcy Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy Adamczak dr Alicja
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 4/2



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Prawa autorskie i patentowe Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Adamczak dr Alicja
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 4/3



Poniedziałek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.21B Wykładowcy ADAMCZAK Stanisław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy ADAMCZAK Stanisław prof.dr hab.inż., STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 13, 15, 05/21/18 ... 06/04/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi UWAGA ! 4 czerwca 2018 (13 tydzien zajec) i 18 czerwca 2018 (15 tydzien zajec).
Sale 1.20C Wykładowcy ADAMCZAK Stanisław prof.dr hab.inż., STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 303BDA
Sale 5.06A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 305KBA
Sale 5.02A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH Uwagi 224KBA
Sale 2.19HA Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH Uwagi 224KBB
Sale 2.19HA Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 304BDA
Sale 5.06A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 303BDB
Sale 5.02A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 302TBB
Sale 5.06A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 305KBB
Sale 5.02A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 302TBA
Sale 5.06A Wykładowcy ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 02/26/18 - 04/30/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ANDRUSZKO Lubow dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 02/26/18 - 04/30/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ANDRUSZKO Lubow dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ANDRUSZKO Lubow dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ANDRUSZKO Lubow dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi L02_b
Sale 207CLTM Wykładowcy ANNUSEWICZ Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi L01_b
Sale 207CLTM Wykładowcy ANNUSEWICZ Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Środa 08:00-09:50 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow. Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Wtorek 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty BRAK Uwagi rezerwacja
Sale 1.14D Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Miernictwo cyfrowe Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY METROLOGII Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr. Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E



Czwartek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 2ED25A
Sale 2.31D Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Miernictwo energetyczne Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Czwartek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 2ID23A
Sale 1.18D Wykładowcy AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŚĆ MAT. Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy BACHARZ Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŚĆ MAT. Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy BACHARZ Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 203BUA
Sale 5.06A Wykładowcy BACHARZ Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 2 Uwagi BRAK
Sale 5.37A Wykładowcy BACHARZ Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH Uwagi L11_c
Sale 5.06A Wykładowcy BAKALARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH Uwagi 225KBA
Sale 2.19HA Wykładowcy BAKALARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE PODATNE Uwagi L11_c
Sale 5.06A Wykładowcy BAKALARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 301TBA
Sale 17A Wykładowcy BAKALARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY MOSTOWNICTWA Uwagi 301TBB
Sale 17A Wykładowcy BAKALARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty UTRZYMANIE I REMONTY OBIEKT. MOSTOWYCH Uwagi 225KBB
Sale 2.19HA Wykładowcy BAKALARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Poniedziałek 10:00-13:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty PROJ. ARCH. I OSADNICTWA WIEJSKIEGO Uwagi L03_b
Sale 3.27A Wykładowcy BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH. BUD. Uwagi L02_b
Sale 3.27A Wykładowcy BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH. BUD. Uwagi L01_b
Sale 3.19A Wykładowcy BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU



Czwartek 11:40-14:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 2 Uwagi 101AUA
Sale 3.21A Wykładowcy BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Niezawod.zasilania energią elektryczną Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Jakość energii elektrycznej Uwagi 3ND11A
Sale 2.23DH Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Elektroenergetyka zakładów przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 2.23DH Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Gospodarka skojarzona Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Elektroenergetyka Uwagi 1ED12A
Sale 1.10D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Elektroenergetyka Uwagi 1ED11B
Sale 1.06D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Elektroenergetyka Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Elektroenergetyka Uwagi 1ED11A
Sale 1.10D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Elektroenergetyka Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Stacje elektroenergetyczne Uwagi 3ED11A
Sale 2.23DH Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Elektroenergetyka zakładów przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 2.23DH Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Elektroenergetyka zakładów przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 2.23DH Wykładowcy Banasik Kornelia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 02/27/18 ... 04/24/18
Przedmioty SYSTEM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 4.11C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/02/18 ... 04/27/18
Przedmioty SYSTEM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy BANASIK Tomasz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty HISTORIA MUZYKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty HISTORIA MUZYKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty HISTORIA MUZYKI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Technika mikroprocesorowa 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy BARAN Remigiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW Uwagi BRAK
Sale 3.19A Wykładowcy BARAŃSKI Marek dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty KONSERWACJA I OCHRONA ZABYTKÓW Uwagi BRAK
Sale 3.19A Wykładowcy BARAŃSKI Marek dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy BARAŃSKI Marek dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy BARTKIEWICZ Lidia dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 2 Uwagi L02_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy BARTKIEWICZ Lidia dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty OPERATY DO DOCHODZEŃ WODNOPRAWNYCH Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy BARTKIEWICZ Lidia dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 2 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy BARTKIEWICZ Lidia dr inż., DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 2 Uwagi L01_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy BARTKIEWICZ Lidia dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 2 Uwagi L03_b
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy BARTKIEWICZ Lidia dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty RENEWABLE ENERGY SOURCES Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH Uwagi 201A
Sale 0.35C Wykładowcy BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH Uwagi 201A
Sale 4.25C Wykładowcy BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi L03_b
Sale 112HB Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE Uwagi 11IMMA
Sale 102HB Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty SPIEKI I KOMPOZYTY Uwagi 11IMMA
Sale 112HB Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA Uwagi KWWB
Sale 102HB Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi L05_c
Sale 112HB Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Technologia broni i amunicji Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi L04_c
Sale 112HB Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA Uwagi KWWA
Sale 5.05B Wykładowcy Bańkowski Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Technologie obiektowe Uwagi 1ID22B
Sale 3.19D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Technologie obiektowe Uwagi 1ID22A
Sale 3.19D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Technologie obiektowe Uwagi 1ID21A
Sale 3.19D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID22A
Sale 3.19D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID22B
Sale 3.19D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Technologie obiektowe Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Programowanie systemów rozproszonych Uwagi 1ID21B
Sale 3.19D Wykładowcy BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a