Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi 201TA
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KAPUSTA Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi 202GKA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KAPUSTA Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi 202GKB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KAPUSTA Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ED11B
Sale 1.06D Wykładowcy KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Napęd elektryczny Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi 42TSA
Sale 106HB Wykładowcy KARGUL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 302AB
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201TB
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 202MA
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 202AA
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 4.14B Wykładowcy KARNAT Joanna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Energoelektronika Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy KARYŚ Sławomir dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Energetyka odnawialna i ochrona środowis Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy KARYŚ Sławomir dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Energoelektronika Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy KARYŚ Sławomir dr hab inż., RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.29D Wykładowcy KARYŚ Sławomir dr hab inż., RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Energoelektronika Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy KARYŚ Sławomir dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Urządzenia i systemy automatyki Uwagi BRAK
Sale 2.15HD Wykładowcy KAZAŁA Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Projektowanie graficzne Uwagi 1ID23B
Sale 2.15HD Wykładowcy KAZAŁA Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Projektowanie graficzne Uwagi 1ID23A
Sale 2.15HD Wykładowcy KAZAŁA Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Urządzenia i systemy automatyki Uwagi 3ED12A
Sale 4.21D Wykładowcy KAZAŁA Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Projektowanie graficzne Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy KAZAŁA Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Gospodarka elektroenergetyczna Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Kaźmierczyk Agata dr inż., STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH Uwagi BRAK
Sale 101CL Wykładowcy KEKEZ Michał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy KEKEZ Michał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH Uwagi BRAK
Sale 101CL Wykładowcy KEKEZ Michał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/17 ... 11/28/17
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 301A
Sale 2.31C Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 401A
Sale 4.11C Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MARKETING Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 401B
Sale 4.11C Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 301B
Sale 1.07C Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MARKETING Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MARKETING Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy KILIAŃSKA Katarzyna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR. Uwagi BRAK
Sale 8aHB Wykładowcy KMIECIK SOŁTYSIAK Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Metrologia I Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy KMIECIK SOŁTYSIAK Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY MECHANIKI KOMPUTEROWEJ Uwagi BRAK
Sale 3.09C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-12, 10/02/17 - 12/18/17
Przedmioty PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++ Uwagi BRAK
Sale 3.18C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102A
Sale 3.09C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY MECHANIKI KOMPUTEROWEJ Uwagi BRAK
Sale 3.09C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/17 - 01/02/18
Przedmioty Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102B
Sale 3.09C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102GKA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++ Uwagi BRAK
Sale 3.09C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++ Uwagi BRAK
Sale 3.09C Wykładowcy KOCZUBIEJ Sławomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy KONIECZNY Marek dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metaloznawstwo II Uwagi L02_b
Sale 112HB Wykładowcy KONIECZNY Marek dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy KONIECZNY Marek dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy KOPACZ Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi L03_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KOPACZ Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi L04_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KOPACZ Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi L04_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy KOPACZ Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi 201OZB
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy KOPACZ Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi L03_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy KOPACZ Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-7, 10/02/17 - 11/13/17
Przedmioty Teoria sterowania i stabilizacji układów dynamicznych Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TEORIA STEROWANIA Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/20/17 - 12/18/17
Przedmioty Teoria sterowania i stabilizacji układów dynamicznych Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Poniedziałek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 13-15, 12/25/17 - 01/08/18
Przedmioty Teoria sterowania i stabilizacji układów dynamicznych Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Systemy naprowadz. obiektów latających Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Systemy naprowadz. obiektów latających Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Budowa, dynamika i ster. obiek. latając. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MOSTY STALOWE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Estetyka konstrukcji budowlanych Uwagi BRAK
Sale 2.19HA Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty DYNAMIKA MOSTÓW Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty DYNAMIKA MOSTÓW Uwagi 126BMA
Sale 2.19HA Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MOSTY WISZĄCE I PODWIESZANE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH Uwagi 122TBB
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH Uwagi 121TBA
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWLE PODZIEMNE Uwagi 122TBA
Sale 5.02A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH Uwagi 122TBA
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 402TB L05_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 402TB L04_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 404KB L08_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 403BD L06_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 403BDB L07_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 405KB L10_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 401TB,402TB L03_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 302BUA
Sale 5.02A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 401TB L02_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi 122AUB
Sale 2.02HA Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 302BUB
Sale 5.02A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 401TB L01_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 301BUA
Sale 2.02HA Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 405KB L11_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 301BUB
Sale 2.02HA Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 405KB L09_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/17 ... 12/06/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 302B
Sale 3.11C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/17 ... 12/06/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 301B
Sale 1.07C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE Uwagi L04
Sale 1.07C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Środa 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102