Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN Uwagi L03_b
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Technologie szybkiego prototypowania Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE Uwagi KWWB
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN Uwagi L02_b
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE Uwagi KWWA
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Modelowanie i budowa maszyn Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Projektowanie komunikacji wizualnej Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Historia malarstwa i rzeźby Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Projektowanie komunikacji wizualnej Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Czwartek 14:00-16:15 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO Uwagi 201AUA
Sale 3.21A Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi 101A
Sale 4.11C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi 102A
Sale 4.11C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH Uwagi 302A
Sale 2.31C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi 101B
Sale 1.07C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 03/12/18 ... 06/18/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi 201B
Sale 2.07C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi 102B
Sale 4.18C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH Uwagi 301A
Sale 2.06C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 03/14/18 ... 06/20/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi 201A
Sale 4.11C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyd. 12, 05/17/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi Rezerwacja sali 2.07C dnia 25 czerwca 2018 r. godzina 9.50-11.40. dr Pawee Kozubek
Sale 2.07C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L02_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyd. 12, 05/17/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Uwagi Rezerwacja sali 2.07C dnia 25 czerwca 2018 r. godzina 13.30-15.00 dr Pawee Kozubek
Sale 2.07C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L01_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH Uwagi 301B
Sale 2.31C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L02_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty TRANSPORT W SYSTEMACH LOGISTYCZNYCH Uwagi 302B
Sale 2.31C Wykładowcy KOZUBEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L L04_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty GEOTECHNIKA Uwagi 201IuA
Sale 4.24A Wykładowcy KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty GEOTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE Uwagi 103GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty KOMPUTEROWE OBLICZENIA GEODEZYJNE Uwagi 103GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy KRAWCZYK Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Systemy odporne na błędy Uwagi 2ID21B
Sale 3.26D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi 2ID13A
Sale 3.06D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi 2ID12B
Sale 3.06D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi 2ID12A
Sale 3.12D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi 2ID11B
Sale 3.12D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi 2ID11A
Sale 3.06D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Programowanie obiektowe (Java) Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Krechowicz Adam dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL. Uwagi 121TBA
Sale 5.37A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI Uwagi 121TBA
Sale 4.29aA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi 301TBA
Sale 2.02HA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI Uwagi 121TBB
Sale 5.37A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi 302TBA
Sale 4.29aA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI Uwagi 122TBA
Sale 5.37A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Prawo budowlane Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL. Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi 302TBB
Sale 4.17aA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL. Uwagi 121TBB
Sale 4.17aA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty IZOLACJE I OSUSZANIE BUDOWLI Uwagi 122TBB
Sale 4.17aA Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KRUK Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy KRUK Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi L01_b
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi L04_b
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi L02_b 8 tygodni
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi L05_b
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 3 Uwagi L03_b
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 3 Uwagi L04_b
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 3 Uwagi 201AUB
Sale 5.06A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty D-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101B
Sale 3.18C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty L-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 03/13/18 ... 05/22/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101A
Sale 3.09C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/13/18 - 05/29/18
Przedmioty L-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101A
Sale 3.09C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L01_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 03/20/18 ... 05/29/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101A
Sale 3.09C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty RUROCIĄGI TWORZYWOWE Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty INFRASTRUKTURA PODZIEMNA MIAST Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TECHNIKI BEZWYKOPOWE Uwagi 201IuB
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty RUROCIĄGI TWORZYWOWE Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ODNOWA SIECI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty SIECI GAZOWE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty BUDOWNICTWO SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty METODY BADAŃ RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż., LISOWSKA Justyna dr inż., PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE W INŻYNIERII ŚROD. Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TECHNIKI BEZWYKOPOWE Uwagi 201IuA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty RUROCIĄGI TWORZYWOWE Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Badania operacyjne w informatyce Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Metody probablistyczne i statystyka Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID11



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Symulacja komputerowa Uwagi 2ID22A
Sale 2.22DH Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Symulacja komputerowa Uwagi 2ID23B
Sale 5.06D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Metody probablistyczne i statystyka Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID14



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Metody probablistyczne i statystyka Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I 1ID13



Czwartek 17:10-20:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L05_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L04_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L04_a



Czwartek 17:10-20:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L06_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L01_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L02_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L02_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L03_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Piątek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI O TERENIE Uwagi L07_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TECHNIKI BEZWYKOPOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ... Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 13:30-15:45 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty NEW TECHNIQUES AND MATERIALS IN ... Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty APPLICATIONS of TRENCHLESS TECHNIQUES Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Technologie szybkiego prototypowania Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Modelowanie i budowa maszyn Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE ZAAWANSOWANE Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-6, 8-15, 02/27/18 ... 06/05/18
Przedmioty SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 03/06/18 ... 05/29/18
Przedmioty EKOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyd. 9, 04/24/18
Przedmioty EKOLOGIA Uwagi zaj#cia w dniu 22.05.2018
Sale 1.06B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS