Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 13-15, 12/25/17 - 01/08/18
Przedmioty Teoria sterowania i stabilizacji układów dynamicznych Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Systemy naprowadz. obiektów latających Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Systemy naprowadz. obiektów latających Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Budowa, dynamika i ster. obiek. latając. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MOSTY STALOWE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Estetyka konstrukcji budowlanych Uwagi BRAK
Sale 2.19HA Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty DYNAMIKA MOSTÓW Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty DYNAMIKA MOSTÓW Uwagi 126BMA
Sale 2.19HA Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MOSTY WISZĄCE I PODWIESZANE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH Uwagi 122TBB
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH Uwagi 121TBA
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWLE PODZIEMNE Uwagi 122TBA
Sale 5.02A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH Uwagi 122TBA
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 402TB L05_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 402TB L04_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 404KB L08_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 403BD L06_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 403BDB L07_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 405KB L10_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 401TB,402TB L03_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 302BUA
Sale 5.02A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 401TB L02_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi 122AUB
Sale 2.02HA Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 302BUB
Sale 5.02A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 401TB L01_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 301BUA
Sale 2.02HA Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 405KB L11_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 301BUB
Sale 2.02HA Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ Uwagi 404KB L09_c
Sale 2.06A Wykładowcy KOSTRZEWA Paulina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/17 ... 12/06/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 302B
Sale 3.11C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/17 ... 12/06/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 301B
Sale 1.07C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE Uwagi L04
Sale 1.07C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Środa 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Competitiveness and innovativeness in ec Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 302A
Sale 4.17C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty GOSPODARKA REGIONALNA Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy KOT Janusz dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi L01_b
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KOTRYS-DZIAŁAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi L02_b
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy KOTRYS-DZIAŁAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi L03_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy KOTRYS-DZIAŁAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/02/17 ... 11/27/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/17 ... 11/28/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KOTULSKA Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 404KB L08_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 405KB L10_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 402TB L05_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 402TB L04_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi L11_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 401TB L01_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 403BDB L07_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 404KB L09_c
Sale 2.02HA Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 403BDA L06_c
Sale 5.37A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 402TB L02_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi 401TB,402TB L03_c
Sale 18A Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOTWA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-9, 10/03/17 - 11/28/17
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 10-18, 12/05/17 - 01/30/18
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 204BUA
Sale 18A Wykładowcy KOWALCZYK Henryk mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 204BUB
Sale 5.37A Wykładowcy KOWALCZYK Henryk mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 205BUA
Sale 5.37A Wykładowcy KOWALCZYK Henryk mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103AB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 102MB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103MB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L06_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101IA
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101WB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L04_b
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103AA
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L05_a



Czwartek 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 101OZA
Sale 1.21HC Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L03_b
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 13:30-15:45 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 101OZB
Sale 1.21HC Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101IB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 102AB
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 103MA
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L05_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi L02_b
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07
Sale 3.22B Wykładowcy KOWALCZYK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ. Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty CAD/CAM Uwagi 301AA
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty CAD/CAM Uwagi BRAK
Sale 104HB Wykładowcy KOZIOR Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 13:00-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 3 Uwagi L01_b
Sale 3.21A Wykładowcy KOZUB Waldemar dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU