Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty REMONTY BUDOWLI Uwagi 122TBB
Sale 4.29A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PRAWO BUDOWLANE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy KRONER Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KRUK Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 11-16, 12/14/17 - 01/18/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KRUK Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KRUK Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 11-15, 12/15/17 - 01/12/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KRUK Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi 8 tygodni
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi 8 tygodni
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi 8 tygodni
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy KRYCZKA Anna mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 4-13, 10/23/17 - 12/25/17
Przedmioty INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 4-13, 10/23/17 - 12/25/17
Przedmioty INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH Uwagi 301A
Sale 3.17C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 10/17/17 ... 12/26/17
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 201A
Sale 3.17C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/17 - 01/02/18
Przedmioty D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101B
Sale 3.16C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L02_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 10/24/17 ... 01/02/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 301A
Sale 3.08C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 4-13, 10/24/17 - 12/26/17
Przedmioty INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 10-15, 12/06/17 - 01/10/18
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 10-15, 12/06/17 - 01/10/18
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA Uwagi 301B (4/1 T - 24h)
Sale 3.16C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH Uwagi 301A
Sale 3.18C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 4-14, 10/26/17 - 01/04/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH Uwagi 301A
Sale 3.09C Wykładowcy KRZESIMOWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Wykrywanie i śledzenie celów Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Wykrywanie i śledzenie celów Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Automat. ukł. obserwacyj. i śledzących Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Automat. ukł. obserwacyj. i śledzących Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Wykrywanie i śledzenie celów Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE Uwagi 121AUA
Sale 3.27A Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE Uwagi 122AUA
Sale 3.27A Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE Uwagi 201IuB
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż., PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE Uwagi 201IuA
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty WODOCIĄGI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż., PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż., PIOTROWSKI Jerzy prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 7, 9, 11, 13, 15, 17, 11/17/17 ... 01/26/18
Przedmioty SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy KUBICKA Urszula dr inż., PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID13B
Sale 2.22DH Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Analiza i wizualizacja danych Uwagi 1ID21A
Sale 2.22DH Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi 1ID21A
Sale 5.06D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi 1ID22B
Sale 5.06D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Analiza i wizualizacja danych Uwagi 1ID23
Sale 2.22DH Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi 1ID21B
Sale 5.06D Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy Kubuś Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14



Piątek 11:40-16:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ Uwagi 301GIA
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy KULESZA Łukasz dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KANALIZACJA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty ODNOWA SIECI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PLANOWANIE ODNOWY SIECI Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty EKSPLOATACJA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., LISOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 402SI



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty ODNOWA SIECI 2 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŚGiE Uwagi 402SIB
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŚGiE Uwagi 402SIA
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301B
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302B
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2-12, 10/09/17 - 12/18/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi Przedmiot do wyboru - GRUPA A
Sale 4.18C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/09/17 - 12/25/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 201B
Sale 2.01C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301A
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302A
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-12, 10/11/17 - 12/20/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi Przedmiot do wyboru - GRUPA B
Sale 1.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2-12, 10/11/17 - 12/20/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi Przedmiot do wyboru - GRUPA C
Sale 1.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 201A
Sale 4.25C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Maszyny i systemy produkcyjne Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM I EKOLOGIĄ Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Ekologia i zarządzanie środowiskiem Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 4-13, 10/25/17 - 12/27/17
Przedmioty Samochodowe silniki spalinowe Uwagi uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 1.07B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L01_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L02_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L03_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L04_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L05_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi 101IA
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi 101IB
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-7, 10/03/17 - 11/14/17
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy KURDZIEL Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Niezawodność systemów Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW. Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niezawodność systemów Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wtorek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niezawodność systemów Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ENERGIA GEOTERMALNA Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi 301AUB
Sale 4.29aA Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi 301AUA
Sale 4.29aA Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 201IuB
Sale 3.27A Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a