Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŚGiE Uwagi 402SIA
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301B
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/17 ... 12/04/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302B
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2-12, 10/09/17 - 12/18/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi Przedmiot do wyboru - GRUPA A
Sale 4.18C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/09/17 - 12/25/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 201B
Sale 2.01C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301A
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302A
Sale 3.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-12, 10/11/17 - 12/20/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi Przedmiot do wyboru - GRUPA B
Sale 1.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2-12, 10/11/17 - 12/20/17
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi Przedmiot do wyboru - GRUPA C
Sale 1.11C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 201A
Sale 4.25C Wykładowcy KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Maszyny i systemy produkcyjne Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM I EKOLOGIĄ Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Ekologia i zarządzanie środowiskiem Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 4-13, 10/25/17 - 12/27/17
Przedmioty Samochodowe silniki spalinowe Uwagi uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 1.07B Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L01_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L02_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L03_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L04_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ergonomia w transporcie Uwagi L05_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi 101IA
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ERGONOMIA I BHP Uwagi 101IB
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-8, 10/03/17 - 11/21/17
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy KURDZIEL Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Niezawodność systemów Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW. Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niezawodność systemów Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wtorek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niezawodność systemów Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KURP Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ENERGIA GEOTERMALNA Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi 301AUB
Sale 4.29aA Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi 301AUA
Sale 4.29aA Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MECHANIKA GRUNTÓW Uwagi 201IuB
Sale 3.27A Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi 302AUA
Sale 4.29aA Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-7, 10/02/17 - 11/13/17
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metrologia 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INSTALACJE PV (fotovoltaika) Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PRZEDSIEBIORCZOSC I INNOWACJE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID14A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID11B
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID12B
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID13A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID11A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID14B
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID12A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Mechanika techniczna I Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 203BUB
Sale 17A Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2 Uwagi 121TBA
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2 Uwagi 122TBB
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 201BUB
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2 Uwagi 122TBA
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID12A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID11A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID11B
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID13A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID13B
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ND11A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID12B
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 117B w bud. "B".
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW Uwagi L03
Sale 3.08C Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/17 - 01/02/18
Przedmioty D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101A
Sale 3.17C Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 301AA
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101AA
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101AB
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201MA
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201AB
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 13:30-14:15 Ćwiczenia
Tyg. 1-16, 10/05/17 - 01/18/18
Przedmioty Język angielski Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 1/1



Czwartek 14:20-15:05 Ćwiczenia
Tyg. 1-16, 10/05/17 - 01/18/18
Przedmioty Język angielski Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID14B
Sale 3.26D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi BRAK
Sale 3.24D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi BRAK
Sale 3.24D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID15A
Sale 3.26D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a