Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA Uwagi 302AUA
Sale 4.29aA Wykładowcy KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-7, 10/02/17 - 11/13/17
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metrologia 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 8-18, 11/21/17 - 01/30/18
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INSTALACJE PV (fotovoltaika) Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PRZEDSIEBIORCZOSC I INNOWACJE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID14A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID11B
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID12B
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID13A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID11A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID14B
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi 3ID12A
Sale 2.22DH Wykładowcy KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Mechanika techniczna I Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy KYZIOŁ Jan dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 203BUB
Sale 17A Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2 Uwagi 121TBA
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2 Uwagi 122TBB
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 201BUB
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2 Uwagi 122TBA
Sale 1.14HA Wykładowcy KŁAK Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID12A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID11A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID11B
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID13A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID13B
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ND11A
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 1ID12B
Sale 2.21D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 117B w bud. "B".
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy KĘCZKOWSKA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW Uwagi L03
Sale 3.08C Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/17 - 01/02/18
Przedmioty D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101A
Sale 3.17C Wykładowcy LACHOWSKI Jan dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 301AA
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101AA
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101AB
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201MA
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201AB
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 13:30-14:15 Ćwiczenia
Tyg. 1-16, 10/05/17 - 01/18/18
Przedmioty Język angielski Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 1/1



Czwartek 14:20-15:05 Ćwiczenia
Tyg. 1-16, 10/05/17 - 01/18/18
Przedmioty Język angielski Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy LACZEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID14B
Sale 3.26D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi BRAK
Sale 3.24D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi BRAK
Sale 3.24D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID15A
Sale 3.26D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID14A
Sale 3.10D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi BRAK
Sale 3.24D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID14B
Sale 3.10D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID13B
Sale 3.10D Wykładowcy LASOTA Maciej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi 402SIB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BIOPALIWA I PALIWA ALTERNATYWNE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi 402SIA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L03_a



Wtorek 12:10-14:25 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY Uwagi L03_b
Sale 5.21A Wykładowcy LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty SANITACJA MIAST Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty EKONOMIA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty EKONOMIA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty EKONOMIA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N



Środa 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BRAK Uwagi kolko matematyczne
Sale 2.07C Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy LENARCIK Andrzej dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi L01_b
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy LESIAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy LESIAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi L02_b
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy LESIAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy LESIAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy LESIAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi L03_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy LESIAK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 13:30-14:15 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.08A Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD. Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SKRZYŻOWANIA I WĘZŁY DROGOWE Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ORGANIZACJA RUCHU DROGOWEGO Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SKRZYŻOWANIA I WĘZŁY DROGOWE Uwagi 126BMA
Sale 2.08A Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PODSTAWY PROJ. NAWIERZCHNI BETONOWYCH Uwagi 123BDA
Sale 2.08A Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy LINEK Małgorzata dr inż., NITA PIOTR prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101WA
Sale 2.02B Wykładowcy LIPIEC Sebastian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE Uwagi L03
Sale 1.07C Wykładowcy LIPIEC Sebastian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101WB
Sale 2.02B Wykładowcy LIPIEC Sebastian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a