Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty MODERN BITUMINOUS COMPOSITES Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy MAZUREK Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty STATYSTYKA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy MAZUREK Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty INNOVATION SOLUTIONS FOR ROAD TECHNOLOGY Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy MAZUREK Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty MODERN BITUMINOUS COMPOSITES Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy MAZUREK Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L04_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L07_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L07_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L01_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L02_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L04_b
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L04_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L06_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L03_b
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi L05_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy MICHAŁEK Anna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi 121TB, L01_c
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi 122TB, L03_c
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty KONSTRUKCJE BUDOWLANE Uwagi L01_b
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi 121TB, 122TB, L02_c
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty KONSTRUKCJE BUDOWLANE Uwagi L02_b
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty KONSTRUKCJE BUDOWLANE Uwagi L03_b
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi L05_c
Sale 18A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE I Uwagi 303BUB
Sale 17A Wykładowcy MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Grafika 3D czasu rzeczywistego Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi 4ID14A
Sale 3.06D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L07_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi 4ID14B
Sale 3.10D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Zaawansowane metody renderingu Uwagi 1ID23A
Sale 3.12D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Zaawansowane metody renderingu Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi 4ID14B
Sale 3.19D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Zaawansowane metody renderingu Uwagi 1ID23B
Sale 3.10D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi BRAK
Sale 3.26D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi 4ID14A
Sale 3.19D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L07_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty EKONOMIKA BUDOWNICTWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy MIKINA Roman mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-2, 8-13, 10/01/18 ... 12/24/18
Przedmioty Współczesne techniki wytwarzania Uwagi BRAK
Sale 2.21B Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-3, 7-18, 10/01/18 ... 01/28/19
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 7-9, 11/12/18 - 11/26/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 14-15, 12/31/18 - 01/07/19
Przedmioty Współczesne techniki wytwarzania Uwagi BRAK
Sale 2.21B Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-3, 7-18, 10/02/18 ... 01/29/19
Przedmioty OBRÓBKA SKRAWANIEM Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-13, 10/03/18 - 12/26/18
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 7-9, 11/14/18 - 11/28/18
Przedmioty OBRÓBKA SKRAWANIEM Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-15, 10/02/18 - 01/08/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-15, 10/02/18 - 01/08/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 6-15, 11/06/18 - 01/08/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/03/18 ... 01/09/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/03/18 - 10/31/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/10/18 ... 01/16/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-4, 10/04/18 - 10/25/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 5-15, 11/01/18 - 01/10/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L04_c
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L04_c
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L04_c
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty OBRÓBKA PLASTYCZNA Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L03_c
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi 402AA
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Analiza ryzyka Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Analiza ryzyka Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi 401AB
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi 401AA
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi 402AB
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Wtorek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PROJ.ARCH-URB WIEL.ZESP.MIESZK. W STR PO Uwagi BRAK
Sale 3.19A Wykładowcy MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., SIUDA Maciej mgr inż. arch., TRACZ Włodzimierz dr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU



Wtorek 11:40-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1 Uwagi L02_b
Sale 4.08A Wykładowcy MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU



Piątek 09:50-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ Uwagi 121AUA
Sale 3.19A Wykładowcy MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., PIĄTEK Tomasz mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L01_c
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi L01_b
Sale BRAK Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L05_c
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L05_c
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L02_c
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Poniedziałek 13:30-16:05 Wykład
Tyg. 4, 6, 10, 12, 14, 10/22/18 ... 12/31/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/02/18 ... 11/27/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 102TB
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L04_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 102TA
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L03_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi 302AB
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi 302AA
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101WA
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3-10, 10/17/18 - 12/05/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A



Środa 17:10-19:00 projekt
Tyg. 7-14, 11/14/18 - 01/02/19
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/18 ... 11/30/18
Przedmioty Grafika inż. z element. rys. techniczn. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty FIZJOLOGIA PRACY Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/18 ... 11/28/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 302A
Sale 4.11C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/03/18 ... 01/09/19
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/18 - 12/05/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/18 ... 12/05/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 301A
Sale 2.32C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/18 ... 12/05/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 302B
Sale 2.31C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/18 ... 12/06/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 301B
Sale 4.18C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/11/18 ... 01/17/19
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 401B
Sale 4.18C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/11/18 ... 01/17/19
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 401A
Sale 4.18C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 10/01/18 ... 10/15/18
Przedmioty BHP Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 10/01/18 ... 10/15/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI Uwagi 201B
Sale 2.01C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/08/18 ... 01/14/19
Przedmioty BHP Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/08/18 ... 01/14/19
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101