Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/29/18 ... 01/07/19
Przedmioty BHP Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/29/18 ... 01/07/19
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Wtorek 09:50-11:40 Kategoria - BRAK
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja szskolenia POWER
Sale 3.10C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja szskolenia POWER
Sale 5.01C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 13:30-15:20 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja szskolenia POWER
Sale 1.07C, 2.01C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja szskolenia POWER
Sale 1.07C, 4.18C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 09:50-11:40 Kategoria - BRAK
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja szskolenia POWER
Sale 1.07C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty BHP Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI Uwagi 201A
Sale 2.04C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Nowoczesne techn. prod. w urz. transp. Uwagi BRAK
Sale 8CL Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI Uwagi BRAK
Sale Studencka1 Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy MULCZYK K. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy MŁYNARCZYK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty BADANIA NIENISZCZĄCE Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy MŁYNARCZYK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Defektoskopia Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy MŁYNARCZYK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi 101GKA
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 10/25/18 ... 01/31/19
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi 102GKA
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 11/01/18 ... 01/24/19
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi 102GKB
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L04_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 10/05/18 ... 10/19/18
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi 101GKB
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 101OZB
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyd. 2, 10/12/18
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L03_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi 101OZA
Sale 4.20A Wykładowcy NARTOWSKA Edyta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 4-18, 10/24/18 - 01/30/19
Przedmioty MECHANIKA DOŚWIADCZALNA Uwagi L04_b
Sale 4HB Wykładowcy NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/01/18 ... 01/07/19
Przedmioty POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy NIEMIEC Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202



Poniedziałek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/08/18 ... 01/14/19
Przedmioty POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy NIEMIEC Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty SYSTEM PODATKOWY I CELNY Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy NIEMIEC Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Środa 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/18 ... 11/28/18
Przedmioty SYSTEM PODATKOWY I CELNY Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy NIEMIEC Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Środa 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/18 ... 12/05/18
Przedmioty SYSTEM PODATKOWY I CELNY Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy NIEMIEC Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Czwartek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/04/18 ... 01/10/19
Przedmioty POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy NIEMIEC Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 15:00-17:15 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 1 Uwagi L02_a
Sale 3.21A Wykładowcy Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO Uwagi 121AUB
Sale 2.07A Wykładowcy Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO Uwagi 121AUA
Sale 2.07A Wykładowcy Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy NITA PIOTR dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty PODSTAWY PROJ. NAWIERZCHNI BETONOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy NITA PIOTR dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 6-18, 11/06/18 - 01/29/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 6-18, 11/06/18 - 01/29/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/03/18 - 10/31/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/03/18 - 10/31/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 6-18, 11/07/18 - 01/30/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi L03_c
Sale 1.10B Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 6-18, 11/08/18 - 01/31/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 6-15, 11/09/18 - 01/11/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 6-18, 11/09/18 - 02/01/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-13, 10/01/18 - 12/24/18
Przedmioty KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy NOCUŃ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL. Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy NOGAJ STANISŁAW mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty ODNOWA SIECI 2 Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy NOGAJ STANISŁAW mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL. Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy NOGAJ STANISŁAW mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21A
Sale 5.26D Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21B
Sale 5.26D Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 3ND11A
Sale 5.26D Wykładowcy NOWAK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/02/18 ... 11/27/18
Przedmioty POLITYKA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty FUNDUSZE UE Uwagi 301B
Sale 4.18C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty FUNDUSZE UE Uwagi 302A
Sale 2.06C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/18 - 12/05/18
Przedmioty POLITYKA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/18 ... 12/05/18
Przedmioty POLITYKA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/04/18 ... 01/10/19
Przedmioty FUNDUSZE UE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty FUNDUSZE UE Uwagi 302B
Sale 2.06C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty FUNDUSZE UE Uwagi 301A
Sale 2.06C Wykładowcy NOWAK Paulina dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 4-11, 10/22/18 - 12/10/18
Przedmioty BAZY DANYCH - grupa wyrownawcza Uwagi Pierwsze zajecia w dn. 22.10.2018r.
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Wtorek 08:00-09:50 Kategoria - BRAK
Tyd. 4, 10/23/18
Przedmioty BRAK Uwagi rezerwacja jednorazowa w dn. 23.10.2018r.
Sale 3.17C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi 301A
Sale 3.17C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-2, 4-9, 10/04/18 ... 11/29/18
Przedmioty Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-7, 10/15/18 - 11/12/18
Przedmioty Współczesne techniki wytwarzania Uwagi BRAK
Sale 8aHB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3/1



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Komp. wspom. proc. technol. I Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi 12KWWA
Sale 1.16B Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty OBRÓBKA SKRAWANIEM Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi 12KWWB
Sale 1.16B Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a



Środa 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-4, 6-18, 10/03/18 ... 01/30/19
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja dr in#. P. Obara
Sale 1.03A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 301BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 301BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Fizyka Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Fizyka I - Układy dynamiczne Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Fizyka II - Elementy teorii katastrof Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 2/1



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/09/18 ... 01/15/19
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Fizyka Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty FIZYKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Fizyka 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/09/18 ... 01/15/19
Przedmioty EKONOMIA MENEDŻERSKA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Ekonomika przedsiębiorstw Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-15, 10/03/18 - 01/09/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Ekonomika przedsiębiorstw Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty EKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T