Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi 4ID14B
Sale 3.19D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID15



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Zaawansowane metody renderingu Uwagi 1ID23A
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi 4ID14A
Sale 3.19D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L07_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Podstawy grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID15



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Fizyka w animacji i grafice komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Zaawansowane metody renderingu Uwagi 1ID23B
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Grafika 3D czasu rzeczywistego Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Zaawansowane metody renderingu Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-10, 10/02/17 - 12/04/17
Przedmioty IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ. Uwagi L02
Sale 4.30C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/21/17 - 12/19/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 101A
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/21/17 - 12/19/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102B
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZŁD - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ. Uwagi L04
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/22/17 - 12/20/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 101B
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/22/17 - 12/20/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 201A
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-10, 10/05/17 - 12/07/17
Przedmioty IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ. Uwagi L03
Sale 4.30C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/23/17 - 12/21/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 201B
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/23/17 - 12/21/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102A
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 11-15, 12/14/17 - 01/11/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 202A
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 8-12, 11/24/17 - 12/22/17
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 202B
Sale 4.25C Wykładowcy MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 10/02/17 - 12/04/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/02/17 - 12/04/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 11-15, 12/11/17 - 01/08/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 10/06/17 - 12/08/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/06/17 - 12/08/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy MIGUS Piotr dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty EKONOMIKA BUDOWNICTWA Uwagi mgr in# Roman Mikina wykeady od 10, 11, 2017
Sale 1.03A Wykładowcy MIKINA Roman mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-13, 10/02/17 - 12/25/17
Przedmioty Obrabiarki specjalizowane II Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty CAD/CAM Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi L03_b
Sale BRAK Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty OBRÓBKA SKRAWANIEM Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI Uwagi 301A
Sale 2.31C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy MIŁEK Dorota dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi 201A
Sale 102HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż., MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi 201B
Sale 102HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż., MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty OBRÓBKA PLASTYCZNA Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L01_b
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L03_b
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L02_b
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L03_b
Sale 106HB Wykładowcy MIŁEK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi L01_b
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Hałas i drgania maszyn Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi L03_b
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Analiza ryzyka Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi L02_b
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Aplik. internet. w ster. i monit. proc. Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Hałas i drgania maszyn Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Analiza ryzyka Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Analiza ryzyka Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 101BUB
Sale 3.21A Wykładowcy MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 102BUA
Sale 3.21A Wykładowcy MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Piątek 08:00-11:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ Uwagi 122AUB
Sale 3.19A Wykładowcy MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA Uwagi BRAK
Sale 105HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi 201B
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi 202B
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi 202A
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi 201A
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L01_b
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż., SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi L01_b
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż., SZWED Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L03_b
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi 42TSB
Sale 106HB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L04_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA Uwagi BRAK
Sale 5.28B Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy MOLA Renata Dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/30/17 ... 01/08/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn 3 Uwagi grupa wyrównawcza
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 6-10, 11/06/17 - 12/04/17
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi grupa wyrównawcza
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 15:20-17:55 Wykład
Tyg. 11-15, 12/11/17 - 01/08/18
Przedmioty Komputerowy zapis konstrukcji Uwagi grupa wyrównawcza
Sale 1.07B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi L05_b
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-5, 10/04/17 - 11/01/17
Przedmioty Grafika inż. z element. rys. techniczn. Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101MA
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi 302AA
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 6-13, 11/08/17 - 12/27/17
Przedmioty FIZJOLOGIA PRACY Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/17 ... 11/30/17
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Uwagi 302AB
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy MOLASY Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/02/17 ... 11/27/17
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 302B
Sale 4.17C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 302A
Sale 4.17C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 403A
Sale 4.17C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 402B
Sale 4.11C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 10/05/17 - 12/07/17
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE Uwagi 402A
Sale 4.18C Wykładowcy MOLENDA-GRYSA Ilona dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BHP Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI Uwagi BRAK
Sale 2.04C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BHP Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI Uwagi BRAK
Sale 2.04C Wykładowcy MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a