Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-15, 10/05/18 - 01/11/19
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty EKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty EKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty INSTALACJE GRZEWCZE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 3/1 301OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty RENEWABLE ENERGY Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty UKŁADY CHŁODNICZE I KLIMATYZACYJNE Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 402IŚ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty INSTALACJE SOLARNO-POMPOWE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Przedmiot HES III Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 9-10, 11/26/18 - 12/03/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNŚCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem Uwagi 4 godz/ sem
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyd. 10, 12/03/18
Przedmioty Przedmiot HES III Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 5, 7, 10/30/18 ... 11/13/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/18 - 12/05/18
Przedmioty HISTORIA GOSPODARCZA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 5-6, 10/31/18 - 11/07/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 201BUA, L01
Sale 2.06A Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż., ZABOJSZCZA Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 201BUB, L02
Sale 2.06A Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż., ZABOJSZCZA Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty MATEMATYKA DYSKRETNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., SŁOŃ Grzegorz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 09:25-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/09/18 ... 12/04/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Uwagi BRAK
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty EKSPLOATACJA SYSTEMÓW OZE Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty EKSPLOATACJA SYSTEMÓW OZE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PRZEKSZTAŁCANIE I OCHRONA TRENÓW Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Podst. proj. proc. obróbki plastycznej Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty Podst. proj. proc. obróbki plastycznej Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Technika wysokich napięć Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy PACIOREK Zdzisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED12A
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-10, 10/01/18 - 12/03/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID15A
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED11B
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED12B
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED11A
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty BRAK Uwagi grupa wyrownawcza
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21A
Sale 1.05D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21B
Sale 2.31D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/08/18 - 12/24/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-13, 10/15/18 - 12/24/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/15/18 - 12/31/18
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC Uwagi L03_b
Sale 3.17C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/15/18 - 12/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102B
Sale 3.17C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/18 - 01/02/19
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 202B
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/18 - 01/02/19
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 102A
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/17/18 - 01/02/19
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 202A
Sale 3.18C Wykładowcy PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty WODOCIĄGI 1 Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty WODOCIĄGI 3 Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty KANALIZACJA 3 Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty KANALIZACJA 3 Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty WODOCIĄGI 3 Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty WODOCIĄGI 1 Uwagi 201IuB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty WODOCIĄGI 1 Uwagi 201IuA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy PARKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ BIOLOGICZNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty BIOLOGIA I EKOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PARKA Barbara dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PASTERNAK Joanna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi L01_b
Sale 2.14HC Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi L04_b
Sale 2.14HC Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty TERMODYNAMIKA Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi L03_b
Sale 2.14HC Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi L02_b
Sale 2.14HC Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty REGULACJE I STEROWANIE INSTALACJAMI OZE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PASZKIEWICZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII II Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PASZKIEWICZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/02/18 ... 11/27/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302A
Sale 1.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302A
Sale 2.32C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302B
Sale 2.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/18 ... 11/28/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-10, 10/03/18 - 12/05/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/18 ... 12/05/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301B
Sale 4.18C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 301B
Sale 2.31C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/11/18 ... 12/06/18
Przedmioty INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi 302B
Sale 2.07C Wykładowcy PAWELEC Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Środa 15:20-17:10 Seminarium
Tyg. 1-15, 10/03/18 - 01/09/19
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty TRANSPORT SZYNOWY Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty TRANSPORT SZYNOWY Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/05/18 ... 01/11/19
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/05/18 - 12/07/18
Przedmioty INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GOSPODARKA MAGAZYNOWA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 6-18, 11/07/18 - 01/30/19
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy PAWIŃSKA Anna dr, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Inteligentne usługi informacyjne Uwagi 1ID21B
Sale 3.05D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi 3ID13A
Sale 3.19D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi BRAK
Sale 3.19D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12