Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi BRAK
Sale 3.19D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Inteligentne usługi informacyjne Uwagi 1ID21A
Sale 3.05D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty Inteligentne usługi informacyjne Uwagi 1ID22A
Sale 3.05D Wykładowcy PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Energoelektronika Uwagi 3ED11A
Sale 1.30DH Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Energoelektronika Uwagi 2ND11A
Sale 1.30DH Wykładowcy PAWLAK Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 302BUB
Sale 4.29aA Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 302BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 303BUB
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 303BUA
Sale 5.02A Wykładowcy PAWLAK Urszula dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 6, 10, 14, 10/11/18 ... 01/03/19
Przedmioty POMPY CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 6, 10, 14, 10/12/18 ... 01/04/19
Przedmioty POMPY CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi L04_c
Sale 1.10B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi L03_b
Sale 1.10B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty TECHNIKI INFORMACYJNE Uwagi 101WA
Sale 3.14B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty TECHNIKI INFORMACYJNE Uwagi 101WB
Sale 3.14B Wykładowcy PAWLIKOWSKI Rafał dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi L03_b
Sale 2.02B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi L02_b
Sale 2.06B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi L03_b
Sale 2.08B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi L01_b
Sale 2.06B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi L01_b
Sale 2.02B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi L02_b
Sale 2.02B Wykładowcy PAŁA Robert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy PAŁA Tadeusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Grafika inż. z element. rys. techniczn. Uwagi 101IB
Sale 2.06B Wykładowcy PAŁA Tadeusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy PAŁA Tadeusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty Grafika inż. z element. rys. techniczn. Uwagi 101IA
Sale 2.06B Wykładowcy PAŁA Tadeusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-8, 10/01/18 - 11/19/18
Przedmioty Metodyka prowadzenia zajęć dydaktycznych Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy Piasecka Magdalena Dr hab. inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 1/1



Poniedziałek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 9-11, 11/26/18 - 12/10/18
Przedmioty Metodyka prowadzenia zajęć dydaktycznych Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy Piasecka Magdalena Dr hab. inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 1/1



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 203BUB, L06
Sale 18A Wykładowcy PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 202BUB, L04
Sale 18A Wykładowcy PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 402TBA
Sale 1.14HA Wykładowcy PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 202BU, 203BU, L05
Sale 17A Wykładowcy PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Wtorek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/02/18 - 12/04/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-15, 10/02/18 - 01/08/19
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Statystyczne metody planowania i analizy eksp Uwagi BRAK
Sale 2.07A Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 2/1



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/03/18 - 12/05/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/03/18 - 12/05/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH Uwagi 301A
Sale 3.17C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty WIZUALIZACJA DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.10C, 3.17C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.10C, 3.18C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty WIZUALIZACJA DANYCH Uwagi 301B
Sale 3.17C Wykładowcy PIASTA Zdzisław dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Poniedziałek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Układy cyfrowe 2 Uwagi 3ED12A
Sale 4.24D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Poniedziałek 15:20-19:00 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID12B
Sale 1.15DH Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Poniedziałek 15:20-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID12A
Sale 1.15DH Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Podstawy elektroniki Uwagi 1ID13A
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Podstawy elektroniki 2 Uwagi 2ED11A
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Wtorek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID15A
Sale 1.15DH Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Podstawy elektroniki Uwagi 1ID13B
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Podstawy elektroniki 2 Uwagi 2ED11B
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Czwartek 13:30-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID13B
Sale 1.15DH Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Podstawy elektroniki Uwagi 1ID12A
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty Podstawy elektroniki Uwagi 1ID14A
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty Podstawy elektroniki Uwagi 1ID12B
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty Podstawy elektroniki Uwagi 1ID14B
Sale 4.25D Wykładowcy Piekoszewski Jakub dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a



Poniedziałek 15:35-17:25 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 2 Uwagi 201IuB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PIEKOSZEWSKI Robert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Poniedziałek 15:35-17:25 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 2 Uwagi 201IuA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PIEKOSZEWSKI Robert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-3, 5, 7, 9, 11-13, 15-18, 10/04/18 ... 01/31/19
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi L05_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy PIETRUSZKA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy PIETRUSZKA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PIETRUSZKA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi L04_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy PIETRUSZKA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 4, 6, 8, 10, 14, 10/25/18 ... 01/03/19
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy PIETRUSZKA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty POMIARY RALIZ. I TYCZENIE BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy PIETRUSZKA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a



Piątek 08:00-10:15 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ Uwagi 301AUB
Sale 2.07A Wykładowcy PIOTROWICZ Dariusz dr inż.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy PIOTROWSKA Katarzyna
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty Fizyka techniczna Uwagi 101WA
Sale 3.22B Wykładowcy PIOTROWSKA Katarzyna
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy PIOTROWSKA Katarzyna
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy PIOTROWSKA Katarzyna
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/02/18 ... 01/08/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI Uwagi 101B
Sale 2.32C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI Uwagi 102B
Sale 2.31C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-15, 10/02/18 - 01/08/19
Przedmioty PODSTAWY ZARZĄDZANIA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI Uwagi 102A
Sale 2.32C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Podstawy marketingu Uwagi BRAK
Sale 1.07C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI Uwagi 101A
Sale 2.31C Wykładowcy PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH Uwagi L03_b
Sale 2.15HA Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH Uwagi L02_b
Sale 2.15HA Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH Uwagi L01_b
Sale 2.15HA Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Czwartek 15:20-17:35 Wykład
Tyg. 6-18, 11/08/18 - 01/31/19
Przedmioty Konstrukcje metalowe 2 - gr. powt. Uwagi zaj#cia od 8.11.2018
Sale 1.06A Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy PIOTROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-15, 10/01/18 - 01/07/19
Przedmioty RACHUNKOWOŚĆ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy PIĄTEK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/03/18 ... 01/09/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy PIĄTEK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PIĄTEK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/10/18 ... 01/16/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy PIĄTEK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/10/18 ... 01/16/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy PIĄTEK Edyta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Podstawy grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.19D Wykładowcy Pięta Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Programowanie w języku Python 1 Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy Pięta Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID17A
Sale 3.06D Wykładowcy Pięta Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L13_a



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Podstawy grafiki komputerowej Uwagi 3ID14A
Sale 3.19D Wykładowcy Pięta Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a