Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3-5, 7-15, 10/04/17 ... 01/10/18
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi 301A
Sale 3.18C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 10, 12, 12/06/17 ... 12/20/17
Przedmioty Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++ Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/05/17 ... 11/30/17
Przedmioty Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++ Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyd. 2, 10/12/17
Przedmioty EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ Uwagi 301A
Sale 3.18C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyd. 11, 12/14/17
Przedmioty Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKA Marzena dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty CAD/CAM Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Komp. wspom. proc. technol. I Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Obrabiarki specjalizowane I Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty OBRÓBKA SKRAWANIEM Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy NOWAKOWSKI Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 5.37A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 304BUA
Sale 5.37A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 304BUB
Sale 5.37A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 303BUB
Sale 5.37A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 303BUA
Sale 5.37A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Czwartek 13:30-15:20 Rezerwacja
Tyg. 10-18, 12/07/17 - 02/01/18
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy OBARA PAULINA dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty DYNAMIKA GIEŁDY Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Fizyka I- Układy dynamiczne Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty EKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Ekonomika przedsiębiorstw Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Ekonomika przedsiębiorstw Uwagi L03_b
Sale 4.14B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 9-18, 11/28/17 - 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3-15, 10/04/17 ... 01/10/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyd. 4, 10/25/17
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty EKONOMIA MENEDŻERSKA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Ekonomika przedsiębiorstw Uwagi L01_b
Sale 4.14B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Ekonomika przedsiębiorstw Uwagi L02_b
Sale 4.14B Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-8, 10/06/17 - 11/24/17
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MIKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II Uwagi BRAK
Sale 1.12HA Wykładowcy ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RENEWABLE ENERGY Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ORMAN Łukasz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty UKŁADY CHŁODNICZE I KLIMATYZACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 402SI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Przedmiot HES III Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 7, 9, 11/15/17 ... 11/29/17
Przedmioty OCHRONA WŁASNŚCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem Uwagi 4 godz./sem.
Sale 1.03A Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 10/05/17 ... 10/19/17
Przedmioty OCHRONA WŁASNOSCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 5, 7, 11/02/17 ... 11/16/17
Przedmioty OCHRONA WŁASNOSCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy OSSOWSKA Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 304BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 124KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 125KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 304BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 305BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 125KBB
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR. Uwagi 124KBA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 305BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy OTWINOWSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi 1ID22A
Sale 5.06D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programow.imperatywne,obiektowe Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID15A
Sale 5.06D Wykładowcy Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L09_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 1.14HA Wykładowcy OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 13:30-16:05 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Uwagi 201TA
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a



Wtorek 11:40-14:15 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/17/17 ... 12/12/17
Przedmioty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Uwagi 201TB
Sale 101HB Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Środa 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi L02_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Środa 14:00-16:15 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi L01_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Środa 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE Uwagi L03_b
Sale 1.21HC Wykładowcy OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyd. 8, 11/20/17
Przedmioty CHEMIA Uwagi zajecia za09.XI
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PRZEKSZTAŁCANIE I OCHRONA TRENÓW Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Podst. proj. proc. obróbki plastycznej Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-13, 10/03/17 - 12/26/17
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL. Uwagi BRAK
Sale 1.16B Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-8, 10/04/17 - 11/22/17
Przedmioty Podst. proj. proc. obróbki plastycznej Uwagi BRAK
Sale 102HB Wykładowcy PACANOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Technika wysokich napięć Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy PACIOREK Zdzisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED11A
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED12B
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED11B
Sale 3.19D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 1ED12A
Sale 3.12D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Czwartek 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BRAK Uwagi kolo naukowe XOR
Sale 2.32D Wykładowcy PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21A
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21B
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 3ND11A
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21A
Sale 2.21DH Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED22A
Sale 5.26D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED22A
Sale 1.20D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Wtorek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Elektroenergetyczna automatyka zabezp. Uwagi 1ED21B
Sale 1.05D Wykładowcy Paduszyński Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a