Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Modelowanie i analiza systemów informat. Uwagi 1ID23A
Sale 2.22DH Wykładowcy Poczęta Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Modelowanie i analiza systemów informat. Uwagi 1ID23B
Sale 2.22DH Wykładowcy Poczęta Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Symulacja komputerowa Uwagi 2ID21A
Sale 2.22DH Wykładowcy Poczęta Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Modelowanie i analiza procesów biznesow. Uwagi BRAK
Sale 2.22DH Wykładowcy Poczęta Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Modelowanie i analiza systemów informat. Uwagi 1ID21A
Sale 2.22DH Wykładowcy Poczęta Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Poniedziałek 08:00-11:40 Wykład
Tyg. 8, 10, 13, 04/16/18 ... 05/21/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi Zaj#cia: 23.04.2018, 14.05.2018
Sale 114CL Wykładowcy Pohrebennyk Volodomyr Prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 8, 10, 13, 04/16/18 ... 05/21/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi Zaj#cia: 23.04.2018, 14.05.2018
Sale 5.21B Wykładowcy Pohrebennyk Volodomyr Prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyd. 13, 05/21/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy Pohrebennyk Volodomyr Prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 8, 13, 04/17/18 ... 05/22/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi Zaj#cia: 24.04.2018, 15.05.2018
Sale 102HCL Wykładowcy Pohrebennyk Volodomyr Prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 8, 10, 04/17/18 ... 05/01/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi Zaj#cia: 24.04.2018, 15.05.2018
Sale 3.04B Wykładowcy Pohrebennyk Volodomyr Prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 8, 10, 13, 04/17/18 ... 05/22/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi Zaj#cia: 24.04.2018, 15.05.2018
Sale 102HCL Wykładowcy Pohrebennyk Volodomyr Prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty Prawo socjalne Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy POLIAK Milos
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS



Poniedziałek 09:50-12:25 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty Prawo socjalne Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy POLIAK Milos
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS



Poniedziałek 12:40-14:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty Prawo socjalne Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy POLIAK Milos
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Poniedziałek 14:30-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty Prawo socjalne Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy POLIAK Milos
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Wtorek 09:50-14:15 Ćwiczenia
Tyd. 8, 04/17/18
Przedmioty Prawo socjalne Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy POLIAK Milos
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS



Wtorek 14:35-19:00 Ćwiczenia
Tyd. 8, 04/17/18
Przedmioty Prawo socjalne Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy POLIAK Milos
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty INSTALACJE Z POMPAMI CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy POROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty BUDOWNICTWO AUTONOMICZNE Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy POROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PASYWNE I AUTONOMICZNE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy POROWSKI Rafał dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Poniedziałek 15:20-17:10 Rezerwacja
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty BRAK Uwagi 25, 06, 2018
Sale 1.03A Wykładowcy POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 122TBB
Sale 2.02A Wykładowcy POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 125KBA
Sale 2.02A Wykładowcy POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 124KBA
Sale 2.02A Wykładowcy POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE Uwagi 124KB,125KB
Sale 2.02A Wykładowcy POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty GEOTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEOLOGIA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEOLOGIA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEOTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty GEOLOGIA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty GEOTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 4.24A Wykładowcy PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Podstawy procesów konwersji energii Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Psuj Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyd. 8, 04/18/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyd. 8, 04/18/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L04_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyd. 8, 04/18/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L06_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyd. 8, 04/18/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4-5, 8, 11, 14-15, 03/08/18 ... 06/07/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 8, 11, 14-15, 03/08/18 ... 06/07/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi 101GKA
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L01_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 8, 11, 14-15, 03/08/18 ... 06/07/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi 101GKB
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L02_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 11, 14-15, 03/09/18 ... 06/08/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi 102GKB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L05_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 11, 14-15, 03/09/18 ... 06/08/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi 102GKA
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L03_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 11, 14-15, 03/09/18 ... 06/08/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi 103GKB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L06_a



Piątek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 11, 14-15, 03/09/18 ... 06/08/18
Przedmioty TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI Uwagi 103GKA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy PUKANSKA Katarina dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L04_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty UŻYTKOWANIE I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Piątek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty PODST. PRAWNE W ENERGETYCE ODNAWIALNEJ Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty PODSTAWY SYSTEMU OZE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 101OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Telecomunication in the XXi Century Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy PŁAZA Mirosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erazmus WEAiI



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi 2ID14A
Sale CISCO Wykładowcy PŁAZA Mirosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi 2ID11B
Sale CISCO Wykładowcy PŁAZA Mirosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Telecomunication in the XXi Century Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy PŁAZA Mirosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erazmus WEAiI



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi 2ID14B
Sale CISCO Wykładowcy PŁAZA Mirosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy PŁAZA Mirosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Wtorek 13:30-15:20 Rezerwacja
Tyd. 15, 06/05/18
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYZACJI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA II Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA II Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Środa 13:30-15:20 Rezerwacja
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 20.06.2018
Sale 2.06C Wykładowcy PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi 2ID11A
Sale CISCO Wykładowcy Płaza Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi 2ID13B
Sale CISCO Wykładowcy Płaza Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a



Środa 15:20-17:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L09_a
Sale 4.17aA Wykładowcy RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE Uwagi 125KBA
Sale 17A Wykładowcy RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE Uwagi 124KB,125KB
Sale 18A Wykładowcy RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE Uwagi 124KBA
Sale 18A Wykładowcy RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Środa 11:40-15:20 Rezerwacja
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Rada Wydziału WIŚGiE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy Rada Wydziału WIŚGiE
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 02/26/18 ... 06/04/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA MASZYN Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy RADEK Norbert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy RADEK Norbert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy RADEK Norbert dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el Uwagi 1ED21A
Sale 1.30DH, 2.29D Wykładowcy RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Procesory sygnałowe Uwagi 2ID23B
Sale 2.29D Wykładowcy RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el Uwagi 1ED21B
Sale 1.30DH, 2.29D Wykładowcy RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Procesory sygnałowe Uwagi 2ID23A
Sale 2.29D Wykładowcy RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Procesory sygnałowe Uwagi BRAK
Sale 2.29D Wykładowcy RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID23



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-8, 03/01/18 - 04/19/18
Przedmioty Pola sprzężone i propagacja sygnałów Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy Radowicz Andrzej Prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3 rok



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 9-15, 04/26/18 - 06/07/18
Przedmioty Pola sprzężone i propagacja sygnałów Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy Radowicz Andrzej Prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 3 rok



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Przedmiot humanistyczno-społeczny Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy RADOWICZ Joanna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy RADOWICZ Joanna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy RADOWICZ Joanna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty ETYKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy RADOWICZ Joanna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 221SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 223OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 224OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Wtorek 13:30-15:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L07_a
Sale 1.06A Wykładowcy RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Drgania mechaniczne - zagr. i profilak. Uwagi BRAK
Sale 3.22B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Badania hałasu w transporcie Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych Uwagi BRAK
Sale 3.22B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Metodyka prac służb BHP Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA OGÓLNA Uwagi BRAK
Sale 3.22B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Mechanika techniczna II Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH Uwagi BRAK
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi 303BDB
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi 303BDA
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-8, 02/26/18 - 04/16/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-9, 02/26/18 - 04/23/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD