Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Ekonomia z uwzg.polityki gospodarczej Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty RYNKI FINANSOWE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi 3TD12A
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Sieci komputerowe Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Sieci zintegrowane Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Sieci zintegrowane Uwagi 3TD12A
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo Uwagi 1ED23A
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Teleinformatic Networks Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erasmus WEAiI



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Teleinformatic Networks Uwagi BRAK
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erasmus WEAiI



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo Uwagi 1ED23B
Sale CISCO Wykładowcy BELKA Radosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŚGiE Uwagi 401ZWA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., OZIMINA Ewa dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 403KNA
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 405KNB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L09_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 401PIA
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 403KNB
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L06_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 404KNB
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L08_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 401PIB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 402PIA
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 402PIB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L04_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 404KNA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi 405KNA
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L10_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE Uwagi 404KB L08_c
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE Uwagi 405KB L11_c
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 4.09 w bud. "ENERGIS".
Sale 1.03A Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE Uwagi 404KB LO9_c
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi BRAK
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE Uwagi 405KBA L10_c
Sale 2.15HA Wykładowcy BIJAK Roman dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Wtorek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJ.ARCH-URB WIEL.ZESP.MIESZK. W STR PO Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy BISKUP Kamil mgr inż.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU



Wtorek 11:40-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1 Uwagi L01_b
Sale 5.32A Wykładowcy BISKUP Kamil mgr inż.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi 202GKA
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi 201GKA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi 201GKB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi 202GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi 203GKA
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS Uwagi 203GKB
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy BLISTAN Peter dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi L03
Sale 2.04C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi L02
Sale 4.25C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/10/17 - 12/26/17
Przedmioty TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED Uwagi 301A
Sale 2.04C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/10/17 - 12/26/17
Przedmioty TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED Uwagi 302B
Sale 2.04C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi L01
Sale 2.04C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED Uwagi 301B
Sale 2.04C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED Uwagi 302A
Sale 2.04C Wykładowcy BOCHNACKA Dorota mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PROCESY PRODUKCYJNE Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do sali 1.06C w bud. "C".
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy BOCHNIA Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ. Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy BOCHNIA Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PROCESY PRODUKCYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy BOCHNIA Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Wtorek 11:40-14:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT. Uwagi 102AUB
Sale 3.19A Wykładowcy BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a



Środa 13:30-15:45 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY 1 Uwagi 101AUB
Sale 3.21A Wykładowcy BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-8, 10/03/17 - 11/21/17
Przedmioty ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 9-18, 11/28/17 - 01/30/18
Przedmioty METODOLOGIA BADAŃ NAUKOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Czwartek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Defektoskopia Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty BADANIA NIENISZCZĄCE Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty METALURGIA SPAWANIA Uwagi BRAK
Sale 112HB, 5.36B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty EKSPERTYZA MATERIAŁOWA Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-13, 10/06/17 - 12/29/17
Przedmioty METALURGIA SPAWANIA Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty EKSPERTYZA MATERIAŁOWA Uwagi BRAK
Sale 112HB, 5.28B, 5.36B Wykładowcy BOLANOWSKI Kazimierz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi 302PIB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy BOREK Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi 303KNB
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy BOREK Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi 303KNA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy BOREK Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy BOREK Kamil mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów Uwagi L02_b
Sale 106CL Wykładowcy BORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów Uwagi L03_b
Sale 106CL Wykładowcy BORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK. Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI Uwagi L04
Sale 2.31C Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 10/12/17 ... 01/04/18
Przedmioty WPROWADZENIE DO TECHNIKI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 10/13/17 ... 11/10/17
Przedmioty WPROWADZENIE DO TECHNIKI Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metaloznawstwo II Uwagi L03_b
Sale 112HB Wykładowcy BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 201BUA
Sale 2.14HA Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 204BUA
Sale 2.14HA Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 203BUB
Sale 2.14HA Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 201BUB
Sale 2.14HA Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 201BUA
Sale 2.04A Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 303BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 302BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 301BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 201BUB
Sale 2.04A Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 303BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 301BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 302BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/04/17 ... 11/29/17
Przedmioty EKONOMETRIA Uwagi 202A
Sale 2.31C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON. Uwagi BRAK
Sale 4.18C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102