Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH Uwagi BRAK
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi 303BDB
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi 303BDA
Sale 2.13A Wykładowcy RAMIĄCZEK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-8, 02/26/18 - 04/16/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-9, 02/26/18 - 04/23/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Poniedziałek 11:40-13:30 Rezerwacja
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 2.12CHC Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 10-15, 04/30/18 - 06/04/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Wtorek 13:30-15:20 Rezerwacja
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-8, 02/28/18 - 04/18/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH Uwagi L01_b
Sale 2.06B Wykładowcy ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Napęd elektryczny i automatyka napędu Uwagi 3ED12A
Sale 1.29DH Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Napęd elektryczny i automatyka napędu Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Napęd i automatyka napędu elektrycznego Uwagi 3ED11A
Sale 1.29DH Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Napęd i automatyka napędu elektrycznego Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy ROLEK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 6-7, 9-10, 12-13, 03/01/18 ... 05/24/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Czwartek 15:20-19:00 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 6-7, 9-10, 12-13, 03/01/18 ... 05/24/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi 101GKA
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L01_a



Czwartek 15:20-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4-5, 8, 11, 14-15, 03/08/18 ... 06/07/18
Przedmioty GEODEZJA 2 Uwagi 102GKA
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy ROMANYSZYN Ihor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 L03_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyd. 17, 06/18/18
Przedmioty Rezerwacja Uwagi rez. 18.06
Sale 2.32D Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Systemy inteligentne 1 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID11



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Systemy inteligentne 1 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Systemy inteligentne 1 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID13



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Nowoczesne metody i techniki prowadzenia zaj. dydaktycznych Uwagi BRAK
Sale 114DH Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 4/3



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Systemy inteligentne 1 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy RUDZIŃSKI Filip dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID12



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE DREWNIANE Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty GEOLOGIA ZŁÓŻ Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy RUSIN Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1 Uwagi 101AUA
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1 Uwagi 102AUA
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1 Uwagi 101AUB
Sale 4.29aA Wykładowcy RUSIN Ilona mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty BETONY KONSTRUKCYJNE - WYBRANE PROBLEMY Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty THE TECHNOLOGYOF FROST-RESISTANT CONCRET Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB



Wtorek 13:30-15:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L03_a
Sale 2.14HA Wykładowcy RUSIN Zbigniew prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi rez.5.06
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Programowanie komputerów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Teoria sterowania i systemów 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Programowanie komputerów 1 Uwagi 2ED12A
Sale 4.10D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Programowanie komputerów 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi 1ND11A
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Teoria sterowania i systemów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Środa 08:00-09:50 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie komputerów 1 Uwagi rez. 6.06
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Programowanie komputerów 1 Uwagi rez. 6.06
Sale 4.11D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Teoria sterowania Uwagi 2ED12A
Sale 5.25D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Czwartek 13:30-15:20 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi rez 7.06, 14.06
Sale 1.06D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Piątek 08:00-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Programowanie komputerów 1 Uwagi rez. 15.06
Sale 4.11D Wykładowcy RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 101B
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 102A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 101A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 101A
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Środa 19:00-20:50 Wykład
Tyd. 6, 04/04/18
Przedmioty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Środa 08:00-09:50 Rezerwacja
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 20.06.2018 r.
Sale 1.06C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 09:50-15:20 Rezerwacja
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 20.06.2018 r.
Sale 2.04C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 13:30-17:10 Rezerwacja
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 20.06.2018 r.
Sale 4.30C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi 201A
Sale 4.11C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi 201B
Sale 2.32C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 03/08/18 ... 05/31/18
Przedmioty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE PROJEKTEM Uwagi 102B
Sale 4.30C Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 12, 14, 05/17/18 ... 05/31/18
Przedmioty EKOLOGIA I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4-12, 03/06/18 ... 05/15/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi 102B
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-10, 12, 03/06/18 ... 05/15/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi 102A
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2-10, 12, 03/06/18 ... 05/15/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi 101B
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Wtorek 15:20-17:10 Rezerwacja
Tyd. 13, 05/22/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 05.06.2018
Sale 3.10C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 03/07/18 ... 05/16/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi 101A
Sale 4.25C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-10, 12, 03/07/18 ... 05/16/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi 101A
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 13, 03/14/18 ... 05/23/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA Uwagi 101A
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Projektowanie sys. iluminancji obiektów Uwagi 2ED21B
Sale 5.29D Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Aparaty elektryczne Uwagi 1ED21A
Sale 1.20DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Projektowanie sys. iluminancji obiektów Uwagi 2ED22A
Sale 5.29D Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Aparaty elektryczne Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Aparaty elektryczne Uwagi 1ED21B
Sale 1.20DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty BAZY DANYCH W GEOMATYCE Uwagi L03_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L04_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L01_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty BAZY DANYCH W GEOMATYCE Uwagi L06_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L04_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L01_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L03_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L05_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L07_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L06_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L05_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L07_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L06_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty ZASTOSOW TELEDETEKCJI W GOSP I MAPY TEMA Uwagi L03_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE SUROWCÓW SKALNYCH I MINER. Uwagi Instytut Geologiczny Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty TELEDETEKCJA I FOTOINTERPRETACJA Uwagi Instytut Geologiczny Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TELEDETEKCJA I FOTOINTERPRETACJA Uwagi Instytut Geologiczny ul.Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy SAWICZ Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 101BUA
Sale 5.19A Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 101BUB
Sale 5.19A Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty METEOROLOGIA KLIMATOLOGIA I OCHR.POWIET. Uwagi 101IuA
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L01_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW