Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi L03_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi L02_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi L03
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi L01_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2-7, 10/08/18 - 11/12/18
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi 201A
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2-7, 10/08/18 - 11/12/18
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi 201A
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Technologie internetowe Uwagi BRAK
Sale 3.10C, 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA Uwagi 301A
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi BRAK
Sale 3.10C, 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/18 - 01/01/19
Przedmioty Technologie internetowe Uwagi 201A
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH.-URB. Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty TEORIA I ZAS. PROJ. ARCH-URB. ARCH.MIESZ Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU



Wtorek 17:10-19:00 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L03_b sala 3.14A
Sale BRAK Wykładowcy SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Metrologia 1 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Serwicki Teodor mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Metrologia 1 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Serwicki Teodor mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Piątek 19:00-20:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty Elektrotechnika 1 Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy Serwicki Teodor mgr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 303BUB
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 302BUB
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 303BUA
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 303BUA
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 302BUB
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 303BUB
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 301BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 122TB, L03_d
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 121TB, L01_d
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 125KB, L03
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 302BUB
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 124KB, 125KB, L02
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 121TB, 122TB, L02_d
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 124KBA, L01
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 302BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE Uwagi 123BD
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty KONSTRUKCJE METALOWE I Uwagi 301BUA
Sale 2.15HA Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi grupa wyrownawcza
Sale 3.26D Wykładowcy SIKORA Aleksandra dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Bezpieczna eksploatacja maszyn Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Bezpieczna eksploatacja maszyn Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy SITARSKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy SITARSKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy SITARSKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy SITARSKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty SIECI I INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy SITARSKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Elastyczne systemy produkcji Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID11B
Sale 4.10D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID12B
Sale 4.10D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID14B
Sale 2.31D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID11A
Sale 4.10D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L01_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID12A
Sale 4.11D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID11B
Sale 4.10D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID13B
Sale 4.10D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L06_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID13A
Sale 4.11D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L05_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID13B
Sale 4.11D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L06_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Nowoczesne systemy przetwarzania danych Uwagi 4ID13A
Sale 4.10D Wykładowcy SITEK Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L05_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 401TBB
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 401TBA
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 202BU, 203BU, L05
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 402TBB
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 402TBA
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 203BU, L07_a
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 203BUB, L06
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy SKROBACKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty INŻYNIERIA SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy SKROBACKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty INŻYNIERIA SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy SKROBACKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy SKROBACKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy SKROBACKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi 302AB
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi 301AB
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi L02_b
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi L01_b
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi 302AA
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi L03_b
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty CAD/CAM Uwagi L04_b
Sale 104HB Wykładowcy SKRZYNIARZ Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/08/18 ... 01/14/19
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA I Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty SPAWALNICTWO Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/18 - 12/06/18
Przedmioty PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT. Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT. Uwagi BRAK
Sale 2HB Wykładowcy SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOM. PROJ. PROC. SPAWALN. Uwagi BRAK
Sale 1.10B Wykładowcy SKRZYPCZYK Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy SKÓRA Monika dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy SKÓRA Monika dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU



Poniedziałek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Matematyka 3 - gr. powt. Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy SKÓRA Monika dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy SKÓRA Monika dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301