Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyd. 1, 03/01/18
Przedmioty GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS Uwagi BRAK
Sale 2.31C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW Uwagi L04
Sale 4.30C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_ZŁD



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty GIS W LOGISTYCE Uwagi L04
Sale 4.30C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L04_ZŁD



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-2, 03/01/18 - 03/08/18
Przedmioty GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS Uwagi BRAK
Sale 2.31C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D 101



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty LOGISTYKA ZAOPATRZENIA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty LOGISTYKA ZAOPATRZENIA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty GIS W LOGISTYCE Uwagi L05
Sale 4.30C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_ZŁD



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty STRATEGIE ŁAŃCUCHÓW DOSTAW Uwagi L05
Sale 4.30C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z L05_ZŁD



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty GIS W LOGISTYCE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS Uwagi 101A
Sale 4.30C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty GEOPRZESTRZENNE BAZY DANYCH GIS Uwagi 101B
Sale 4.30C Wykładowcy SOKAŁA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 D L02_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł. Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Technologia broni i amunicji Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty OBRÓBKA EROZYJNA Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-8, 03/02/18 - 04/20/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA II Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy SPYRA Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA II Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy SPYRA Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKONOMIA MIĘDZYNARODOWA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKONOMIA OCHRONY ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty EKOLOGISTYKA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty EKOLOGISTYKA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty EKOLOGISTYKA Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301



Czwartek 08:00-09:50 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++ Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 203BUA
Sale 2.07A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty BUDOWNICTWO I FIZYKA BUDOWLI Uwagi 101OZA
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD. Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty BUDOWNICTWO I FIZYKA BUDOWLI Uwagi 101OZB
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 205BUB
Sale 2.07A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 201OZ



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 204BUB
Sale 2.07A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 205BUA
Sale 2.07A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 204BUA
Sale 2.07A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty FIZYKA BUDOWLI Uwagi 203BUB
Sale 2.07A Wykładowcy STARZOMSKA Mariola mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Metody komputerowe w mechatronice Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy STASZAK Jan dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Maszyny elektryczne Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy STASZAK Jan dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy STASZAK Jan dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Elektromechaniczne systemy napędowe Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy STASZAK Jan dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty INŻYNIERIA ELEKTRYCZNA Uwagi 101IuB
Sale 1.28DH Wykładowcy Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Eksploatacja urządzeń i instalacji Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Elektromechaniczne systemy napędowe Uwagi 2ED21B
Sale 2.27DH Wykładowcy Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Maszyny elektryczne Uwagi 1ND11A
Sale 1.28DH Wykładowcy Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty INŻYNIERIA ELEKTRYCZNA Uwagi 101IuA
Sale 1.28DH Wykładowcy Stawczyk Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy STAŃCZYK Tomasz prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy STAŃCZYK Tomasz prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Bezpieczeństwo obiektów publicznych Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Bezpieczeństwo obiektów publicznych Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW



Czwartek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 2ID22A
Sale 4.10D Wykładowcy STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Teoria sterowania Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Audyt energetyczny Uwagi BRAK
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Audyt energetyczny Uwagi BRAK
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty BIOLOGIA ŚRODOWISKOWA Uwagi 101OZB
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty BIOLOGIA ŚRODOWISKOWA Uwagi 101OZA
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/2 L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 103BUB
Sale 5.19A Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE CWU Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty INSTALACJE CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TECHNIKA CIEPLNA Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty REFRIGENERATION AND AIR CONDITIONING DEV Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO II Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 124OZ



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty OGRZEWNICTWO II Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty TECHNIKA CIEPLNA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 4, 6, 8-9, 11, 15, 03/23/18 ... 06/08/18
Przedmioty STRATEGIC MANAGEMENT Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy STORONYANSKA IRYNA prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 4, 6, 8-9, 11, 15, 03/23/18 ... 06/08/18
Przedmioty STRATEGIC MANAGEMENT Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy STORONYANSKA IRYNA prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 9, 11, 04/27/18 ... 05/11/18
Przedmioty STRATEGIC MANAGEMENT Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy STORONYANSKA IRYNA prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 9, 11, 04/27/18 ... 05/11/18
Przedmioty STRATEGIC MANAGEMENT Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy STORONYANSKA IRYNA prof.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy STRACHOWSKI Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy STRACHOWSKI Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Gospodarka skojarzona Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N 1ND11



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Gospodarka skojarzona Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Metody numeryczne w technice Uwagi 1ED21B
Sale 4.22D Wykładowcy Strząbala Paweł mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Środa 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania Uwagi 3ED12A
Sale 4.21D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Metody numeryczne w technice Uwagi 1ED21A
Sale 4.21D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania Uwagi 3ED12A
Sale 4.21D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a



Piątek 09:50-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania Uwagi 1ED22A
Sale 4.21D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Metody numeryczne w technice Uwagi 1ED22B
Sale 4.22D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Metody numeryczne w technice Uwagi 1ED22A
Sale 4.22D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Z - PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/12/18 - 05/28/18
Przedmioty L-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102B
Sale 3.18C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a



Wtorek 17:10-19:45 Kategoria - BRAK
Tyg. 4-13, 03/20/18 - 05/22/18
Przedmioty BRAK Uwagi C++ - grupa wyrownawcza (3 x 45 min)
Sale 3.17C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO Uwagi 102B
Sale 3.17C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ELEMENTY PROJEKTOWANIA INŻYNIERSKIEGO Uwagi 101A
Sale 3.17C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/14/18 - 05/30/18
Przedmioty Z - PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101B
Sale 3.17C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/14/18 - 05/30/18
Przedmioty E-PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 102B
Sale 3.17C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E L04_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2 Uwagi 302TBB
Sale 2.02HA Wykładowcy STĘPIEŃ Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a