Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI Uwagi L05
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI Uwagi L01
Sale 4.30C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI Uwagi L02
Sale 4.25C Wykładowcy RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Urządzenia elektryczne Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Urządzenia w elektroenergetyce Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Technika świetlna Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Instalacje i technika oświetleniowa Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Urządzenia w elektroenergetyce Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz Uwagi 1ED21B
Sale 5.29D Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz Uwagi 1ED22A
Sale 5.29D Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz Uwagi 1ED21A
Sale 5.29D Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Urządzenia w elektroenergetyce Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Urządzenia elektryczne Uwagi 2ED11B
Sale 1.19DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Urządzenia elektryczne Uwagi 2ED11A
Sale 1.19DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Urządzenia w elektroenergetyce Uwagi 3ND11A
Sale 1.19DH Wykładowcy RÓŻOWICZ Sebastian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi 301PIB
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi 303KNA
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE Uwagi 203GKA Tydzien 1 zajecia odwolane
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE Uwagi 203GKB Tydzien 1 zajecia odwolane
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE Uwagi 202GKB Tydzien 1 zajecia odwolane
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE Uwagi 201GKB Tydzien 1 zajecia odwolane
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE Uwagi 202GKA Tydzien 1 zajecia odwolane
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE Uwagi 201GKA Tydzien 1 zajecia odwolane
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TEKTONIKA Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MINERALOGIA Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty GEOMECHANIKA Uwagi PIG-PIB ul zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MINERALOGIA Uwagi PIG-PIB ul Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty TEKTONIKA Uwagi PIG-PIB ul. zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEOMECHANIKA Uwagi PIG- PIB ul Zgoda 21
Sale BRAK Wykładowcy SALWA Sylwester dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1 Uwagi 122TBA
Sale 5.30A Wykładowcy SAWICZ Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1 Uwagi 122TBB
Sale 5.30A Wykładowcy SAWICZ Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1 Uwagi 121TBA
Sale 5.30A Wykładowcy SAWICZ Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 101OZA
Sale 5.19A Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 101OZB
Sale 5.19A Wykładowcy SAŁATA Aleksandra mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi 203GKB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEODEZJA 3 Uwagi 203GKA
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy SEMANIAK Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi L05_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi L02_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi L03_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi L01_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Informacja w pokoju 4.12B w bud. "B" !!!
Sale 1.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi 201TA
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty BADANIA OPERACYJNE Uwagi 201TB
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Metody probablistyczne w transporcie Uwagi L04_b
Sale 2.08B Wykładowcy SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi BRAK
Sale 3.10C, 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi BRAK
Sale 3.10C, 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA Uwagi 301A
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2-4, 7-9, 10/10/17 ... 11/28/17
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2-4, 7-9, 10/10/17 ... 11/28/17
Przedmioty SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH.-URB. Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TEORIA I ZAS. PROJ. ARCH-URB. ARCH.MIESZ Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Metrologia 1 Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Serwicki Teodor mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi 4ND11B
Sale 2.12DH Wykładowcy Serwicki Teodor mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Metrologia 1 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy Serwicki Teodor mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 301BUB
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 301BUA
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 301BUA
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 302BUA
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 301BUB
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR. Uwagi 302BUA
Sale 2.02A Wykładowcy SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 203BUA
Sale 2.04A Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 204BUA
Sale 2.04A Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1 Uwagi 203BUB
Sale 2.04A Wykładowcy SIEDLECKA Monika mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID15A
Sale 3.10D Wykładowcy SIKORA Aleksandra dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID16A
Sale 3.06D Wykładowcy SIKORA Aleksandra dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID15B
Sale 3.06D Wykładowcy SIKORA Aleksandra dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 103HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy SIKORA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy SITARSKI
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy SITARSKI
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy SITARSKI
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Wtorek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJ. ARCH-URB WIEL. ZESP. MIESZK. W STR M Uwagi BRAK
Sale 3.19A Wykładowcy SIUDA Maciej mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Wtorek 11:40-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1 Uwagi L02_b
Sale 4.08A Wykładowcy SIUDA Maciej mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Elektrotechnika 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy SIWOŃ Cezary dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Bazy danych 1 Uwagi 2ID16A
Sale 3.26D Wykładowcy SIWOŃ Cezary dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 402TB L04_b
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 205BUB
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 205BUA
Sale 2.14HA Wykładowcy SKOWERA Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a