Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 9-16, 11/28/17 - 01/16/18
Przedmioty Metodyka pracy naukowej Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy STAŃCZYK Tomasz prof. dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WMiBM 1/1



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Budowa, dynamika i ster. obiek. latając. Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale 1.10B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi L03_b
Sale 1.10B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SKUTKI ZAGROŻEŃ POŻAROWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi L04_b
Sale 1.10B Wykładowcy STEFAŃSKI Konrad dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12



Piątek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID13A
Sale 4.11D Wykładowcy STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L05_a



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA TECHNICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Podstawy audytingu energetycznego Uwagi 1ED21A
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Podstawy audytingu energetycznego Uwagi BRAK
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Podstawy audytingu energetycznego Uwagi 1ED21B
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty AUDITING ENERGETYCZNY Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Podstawy audytingu energetycznego Uwagi BRAK
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Podstawy audytingu energetycznego Uwagi 1ED22A
Sale 2.24DH Wykładowcy STOBIECKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BIOLOGIA I EKOLOGIA Uwagi 101IuA
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BIOLOGIA I EKOLOGIA Uwagi 101IuB
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 9, 11, 13, 15, 17, 11/29/17 ... 01/24/18
Przedmioty BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW Uwagi zajecia od poeowy semestru
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 10, 12, 14, 16, 18, 12/06/17 ... 01/31/18
Przedmioty BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW Uwagi zajecia od polowy semestru
Sale 2.08HA Wykładowcy STOIŃSKA Renata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty AUDITING ENERGETYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty AUDITING ENERGETYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ODCIAGI MIEJSCOWE Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty EKONOMIKA INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy STOKOWIEC Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Energetyka geotermalna i pompy ciepła Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Technologia maszyn energetycznych Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Technologia maszyn energetycznych Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Elektrownie konwencjonalne Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Metody optymalizacji Uwagi 4ED12A
Sale 4.22D Wykładowcy Strząbala Paweł mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy STRĄK Kinga mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA II Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy STRĄK Kinga mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Poniedziałek 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Urządzenia i systemy automatyki Uwagi 3ED12A
Sale 4.21D Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Programowanie komputerów 2 Uwagi 3ED12A
Sale 2.15HD Wykładowcy Strączyński Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty METODY NUMERYCZNE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW Uwagi L01
Sale 3.08C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW Uwagi L02
Sale 3.08C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi 101GKA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON Uwagi 301B
Sale 3.18C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty METODY NUMERYCZNE Uwagi BRAK
Sale 3.08C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON Uwagi 301A
Sale 3.18C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101A
Sale 3.08C Wykładowcy STĄPÓR Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi 122AUA
Sale 2.02HA Wykładowcy STĘPIEŃ Anna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWLE PODZIEMNE Uwagi 122TBB
Sale 2.02HA Wykładowcy STĘPIEŃ Anna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWLE PODZIEMNE Uwagi 121TBA
Sale 2.02HA Wykładowcy STĘPIEŃ Anna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Podstawy procesów konwersji energii Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Gospodarka elektroenergetyczna Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Gospodarka elektroenergetyczna Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE UKŁADÓW KOMUNIKACYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty INŻYNIERIA RUCHU Uwagi 403BDA L06_c
Sale 2.09A Wykładowcy STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wtorek 13:30-14:15 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.08A Wykładowcy STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty INŻYNIERIA RUCHU Uwagi 403BDB LO7_c
Sale 2.09A Wykładowcy STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SKRZYŻOWANIA DROGOWE I ULICZNE Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty INŻYNIERIA RUCHU Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Metrologia I Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 110HB Wykładowcy STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MATEMATYKA 2 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy STĘPIEŃ Marcin dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 401TB L01_b
Sale 2.14HA Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 401TB, 402TB L03_b
Sale 2.14HA Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH Uwagi 401TB L02_b
Sale 2.14HA Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 2 Uwagi L02_b
Sale 17A Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE 2 Uwagi L01_b
Sale 17A Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi BRAK
Sale 4.08A Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty BUDOWNICTWO OGÓLNE Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATERIAŁY BUDOWLANE Uwagi 203BUA
Sale 2.14HA Wykładowcy STĘPIEŃ Piotr mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Poniedziałek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N



Czwartek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T 4TD12



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Środa 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Sterowniki PLC Uwagi 1ED23A
Sale 2.15HD Wykładowcy Suchenia Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a



Środa 11:40-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Sterowniki PLC Uwagi 1ED23B
Sale 2.15HD Wykładowcy Suchenia Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty METODY NUMERYCZNE Uwagi BRAK
Sale 4.22D Wykładowcy Suchenia Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Piątek 09:50-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Komputerowa symulacja układów dynamicz. Uwagi 3ED12A
Sale 4.22D Wykładowcy Suchenia Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Działania wizualne 3D - rzeźba Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy SULIGA Piotr mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Projektowanie przestrzenne Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy SULIGA Piotr mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 5.06A Wykładowcy SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU