Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Przedmiot humanistyczny Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy TUSZYŃSKI Ludomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer Uwagi 3ID11A
Sale 4.22D Wykładowcy TUSZYŃSKI Ludomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Przedmioty humanistyczne 2 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy TUSZYŃSKI Ludomir dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 02/26/18 ... 04/23/18
Przedmioty ŁADUNKOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy TUŚNIO Janusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-6, 02/26/18 - 04/02/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 101A
Sale 2.31C Wykładowcy TUŚNIO Janusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty ŁADUNKOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy TUŚNIO Janusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy TUŚNIO Janusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-6, 03/01/18 - 04/05/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 101B
Sale 2.32C Wykładowcy TUŚNIO Janusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L02_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-6, 03/01/18 - 04/05/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102A
Sale 1.07C Wykładowcy TUŚNIO Janusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 303BDB
Sale 4.17aA Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 304BDA
Sale 4.17aA Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 305KBB
Sale 5.37A Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 2 Uwagi L01_b
Sale 5.37A Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE BETONOWE 2 Uwagi 305KBA
Sale 5.37A Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 2 Uwagi L03_b
Sale 18A Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 2 Uwagi L02_b
Sale 18A Wykładowcy TWORZEWSKA Justyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty FUNDAMENTOWANIE 2 Uwagi 125KBA
Sale 17A Wykładowcy WALASZCZYK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty FUNDAMENTOWANIE 2 Uwagi 124KB,125KB
Sale 17A Wykładowcy WALASZCZYK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty FUNDAMENTOWANIE 2 Uwagi 124KBA
Sale 17A Wykładowcy WALASZCZYK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Wtorek 15:20-17:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Fundamentowanie Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy WALASZCZYK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Wtorek 17:50-19:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Fundamentowanie Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy WALASZCZYK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 102B
Sale 2.32C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/05/18 ... 04/30/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 301B
Sale 4.11C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 101B
Sale 4.18C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyd. 3, 03/12/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi Rezerwacja jednorazowa 26.03.2018
Sale 117B Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyd. 6, 04/02/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi Rezerwacja jednorazowa 23.04.2018
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/01/18 ... 04/26/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 302A
Sale 2.32C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 102A
Sale 4.18C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 101A
Sale 4.18C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-10, 03/01/18 - 05/03/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 302B
Sale 4.18C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/08/18 ... 05/03/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Uwagi 301A
Sale 4.11C Wykładowcy WALCZYK Anna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi 32SiCA
Sale BRAK Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L03_a



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty EKOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty EKOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi 31LiSA
Sale BRAK Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi BRAK
Sale 27DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE Uwagi 201TA
Sale 27DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE Uwagi 201TB
Sale 27DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE II Uwagi BRAK
Sale 27DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE Uwagi L02_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE Uwagi L03_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE Uwagi L01_b
Sale 32DDąbrowa Wykładowcy WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Sterowniki PLC Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Seminarium doktoranckie Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 4/3



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Modelowanie i symulacja komputerowa Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N 2ND11



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Komputerowe wspomaganie projektowania Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty WZMACNIANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE PODATNE Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL. Uwagi 122TBA
Sale 5.37A Wykładowcy WDOWIAK Agnieszka mgr in–.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi 305KBA
Sale 5.37A Wykładowcy WDOWIAK Agnieszka mgr in–.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi 305KBB
Sale 5.37A Wykładowcy WDOWIAK Agnieszka mgr in–.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MONTAŻU KONSTRUKCJI BUDOWL. Uwagi 122TBB
Sale 4.17aA Wykładowcy WDOWIAK Agnieszka mgr in–.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI Uwagi 301TBB
Sale 4.29aA Wykładowcy WDOWIAK Agnieszka mgr in–.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 102AUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KONSTRUKCJE DREWNIANE Uwagi 203BUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 101BUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty KONSTRUKCJE DREWNIANE Uwagi 201AUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 101BUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KONSTRUKCJE DREWNIANE Uwagi 201AUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty KONSTRUKCJE DREWNIANE Uwagi 203BUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101AUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101AUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU



Wtorek 11:40-13:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L02_b Seminarium sala 3.18 A
Sale BRAK Wykładowcy WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Rezerwacja
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA Uwagi 21.05, 2018
Sale 4.20A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Poniedziałek 09:50-11:40 Rezerwacja
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GEOMORFOLOGIA I GEOL. CZWARTORZĘDU Uwagi 28. 05, 2018
Sale 4.20A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GEOMORFOLOGIA I GEOL. CZWARTORZĘDU Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Środa 08:00-09:50 Rezerwacja
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA Uwagi 23, 05.2018
Sale 1.06A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty KARTOGRAFIA GEOL. i GEOLOG-INŻYNIERSKA Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty GEOMORFOLOGIA I GEOL. CZWARTORZĘDU Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 103BUA
Sale 5.19A Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 102BUB
Sale 5.19A Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 102BUA
Sale 5.19A Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID12B
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID11B
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID13A
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13



Wtorek 19:00-20:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi grupa wyrownawcza
Sale 3.24D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi BRAK
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID14A
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi BRAK
Sale 3.06D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID13B
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID14B
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID11A
Sale 3.12D Wykładowcy WIECZOREK KAROL mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC. Uwagi 201AB
Sale 208CL Wykładowcy WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC. Uwagi 201AA
Sale 208CL Wykładowcy WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201TA
Sale 5.27B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 5.27B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M