Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101AA
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101MA
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a



Poniedziałek 08:00-10:35 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Rysunek odręczny Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Makietowanie i budowa modeli fizycznych Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Czwartek 09:50-12:25 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Rysunek odręczny Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MATEMATYKA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Projektowanie wnętrz Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID12B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID14A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L07_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Informatyczne systemy zarządzania Uwagi 3ID13A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Programowanie usług sieciowych Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID14B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID13A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID11B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Informatyczne systemy zarządzania Uwagi 3ID12B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Informatyczne systemy zarządzania Uwagi 3ID12A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID11A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID13B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Informatyczne systemy zarządzania Uwagi 3ID13B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L06_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Bazy danych 2 Uwagi 2ID12A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L03_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Programowanie w języku C 1 Uwagi 1ID13B
Sale 3.26D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi 3ID13B
Sale 3.26D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L06_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Programowanie w języku C 1 Uwagi 1ID13A
Sale 3.26D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi 3ID13A
Sale 3.26D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L05_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi 3ID12B
Sale 3.26D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L04_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi 3ID11B
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L02_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi 3ID12A
Sale 3.26D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L03_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Inżynieria systemów informacyjnych Uwagi 3ID11A
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Podstawy elektroniki 1 Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Fundamentals of Electronics Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erazmus WEAiI, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM Uwagi 102B
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM Uwagi 102A
Sale 4.11C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L03_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 11-12, 14, 16, 18, 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM Uwagi 101B
Sale 3.10C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L02_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM Uwagi 101A
Sale 3.10C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyd. 11, 05/09/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja sali 3.10C dnia 23 maja 2018r. godz. 9.50-11.20; dr Danuta Witczak-Roszkowska
Sale 3.10C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyd. 11, 05/09/18
Przedmioty GOSPODAROWANIE KAPITAŁEM LUDZKIM Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty MAKROEKONOMIA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 02/27/18 ... 04/24/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE ROBOTÓW Uwagi 101B
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 02/27/18 ... 04/24/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE ROBOTÓW Uwagi 102B
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE ROBOTÓW Uwagi 101A
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 02/28/18 ... 04/25/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE ROBOTÓW Uwagi 102A
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Sieci komunikac. w ukł. automat. przem. Uwagi L03_b
Sale 208CL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 03/14/18 ... 05/09/18
Przedmioty ZASTOSOWANIE ROBOTÓW Uwagi 102B
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Sieci komunikac. w ukł. automat. przem. Uwagi L02_b
Sale 208CL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty STEROWNIKI CYFROWE I SIECI PRZEMYSŁOWE Uwagi BRAK
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-15, 02/28/18 - 06/06/18
Przedmioty Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI Uwagi L0_4
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI Uwagi L01_b
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI Uwagi L02_b
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Zaawans. techn. prog. sterowników PLC Uwagi L01_b
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI Uwagi L03_b
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Zaawans. techn. prog. sterowników PLC Uwagi L02_b
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty STEROWNIKI CYFROWE I SIECI PRZEMYSŁOWE Uwagi BRAK
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Zaawans. techn. prog. sterowników PLC Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi 1ID12A
Sale 3.12D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID21B
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Wtorek 19:00-20:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi grupa wyrownawcza
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 1 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID22B
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Projektow.aplikacji internetowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13



Czwartek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Projektow.aplikacji internetowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.10D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID22A
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID21A
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mateusz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mateusz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mateusz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Wtorek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty NEGOCJACJE Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mateusz dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW. Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy Więckowski Dariusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Piątek 11:40-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty EKPLOATACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy Więckowski Dariusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Prawo cywilne Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 19:00-20:50 Wykład
Tyd. 12, 05/15/18
Przedmioty Prawo handlowe Uwagi Odrabianie zaj#a, 12.06.2018
Sale 1.06B Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyd. 14, 05/29/18
Przedmioty ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI Uwagi Odrabianie zajec za godziny rektorskie
Sale 2.07C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202



Wtorek 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyd. 14, 05/29/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi Odrabianie zajec za godziny rektorskie
Sale 2.07C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyd. 15, 06/05/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi Odrabianie zajec za godziny rektorskie
Sale 2.07C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty ASPEKTY PRAWNE BEZPIECZEŃSTWA DANYCH Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D 201



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-10, 02/28/18 - 05/02/18
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 11-15, 05/09/18 - 06/06/18
Przedmioty Prawo handlowe Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty ZABEZPIECZENIE WIERZYTELNOŚCI Uwagi odrabianie zajec - 19.06.2018
Sale 3.11C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyd. 15, 06/06/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi odrabianie zajec - 19.06.2018
Sale 3.11C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty JĘZYK OBCY SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 3 Uwagi 201OZA
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/2 L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty JĘZYK OBCY SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 101AB
Sale 5.27B Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 3 Uwagi L01_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 3 Uwagi L02_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 1 Uwagi L01_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK