Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 102BUB
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 104BUA
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 104BUB
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 102BUA
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 101BUA
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 10/05/18 ... 01/11/19
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 103BUB
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 101BUB
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/12/18 ... 01/18/19
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty Fizyka Uwagi 103BUA
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Uwagi 404KBB
Sale 17A Wykładowcy WÓJCICKI Adam mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy WÓJCICKI Artur dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Uwagi 404KBA
Sale 17A Wykładowcy WÓJCICKI Artur dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty KONSTRUKCJE BUDOWLANE Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy WÓJCICKI Artur dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3) Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy WÓJCICKI Artur dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-15, 10/02/18 - 01/08/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE Uwagi 201A
Sale 4.25C Wykładowcy WÓJCIK Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-15, 10/02/18 - 01/08/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE Uwagi 203A
Sale 4.25C Wykładowcy WÓJCIK Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-15, 10/05/18 - 01/11/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE Uwagi 202A
Sale 5.01C Wykładowcy WÓJCIK Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-15, 10/05/18 - 01/11/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE Uwagi 201B
Sale 5.01C Wykładowcy WÓJCIK Stanisław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Technologie loT rozproszone sieci sensor Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Wójtowicz Sebastian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15



Czwartek 09:50-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty Technologie loT rozproszone sieci sensor Uwagi 3ID15B
Sale 1.16DH Wykładowcy Wójtowicz Sebastian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a



Czwartek 09:50-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Technologie loT rozproszone sieci sensor Uwagi 3ID15A
Sale 1.16DH Wykładowcy Wójtowicz Sebastian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L04_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L03_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L02_a
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L01_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L04_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L03_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi L01_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ED12A
Sale 1.05D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi 2ND11A
Sale 2.21DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi 1ED21A
Sale 1.19DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi 1ED21B
Sale 1.19DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Metody estymacji parametrów i sygnałów Uwagi 1ED22A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi 4ED12A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Metody estymacji parametrów i sygnałów Uwagi 1ED22A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Metody estymacji parametrów i sygnałów Uwagi 1ED22B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Teoria sterowania i systemów 2 Uwagi 3ED12A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty Metody estymacji parametrów i sygnałów Uwagi 1ED22B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 121TBB, 122TB, L02
Sale 5.06A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 121TBA, L01
Sale 5.06A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty INSTALACJE WENTYL. i KLIMATYZACYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 3/1 301OZ



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 122TB, L03
Sale 5.37A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty RENEWABLE ENERGY Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 3/1 301OZ



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi BRAK
Sale 109HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Promieniowanie optyczne - zagrożenia Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG. Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi L02 LIS
Sale 9MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL. Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL. Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi 402AA
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi 402AB
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH Uwagi BRAK
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi 401AA
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi L01_b
Sale BRAK Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi 401AB
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi 401AA
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi 401AB
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi 402AA
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/11/18 ... 01/17/19
Przedmioty INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/11/18 ... 01/17/19
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301



Czwartek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi 202A
Sale 1.07C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 10/12/18 ... 01/18/19
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi 201B
Sale 1.07C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi 201A
Sale 4.18C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi 203A
Sale 4.11C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi L02_b
Sale 4.17aA Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi L03_b
Sale 4.17aA Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/18 - 02/01/19
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi L01_b
Sale 4.17aA Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB



Czwartek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR. Uwagi 12KWWB
Sale 8aHB Wykładowcy Świderski Jacek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR. Uwagi 12KWWA
Sale 8aHB Wykładowcy Świderski Jacek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a



Poniedziałek 15:20-17:35 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Wytrzymałość materiałów 2 - gr. powt. Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab. inż., pr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M



Poniedziałek 15:20-19:00 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty BRAK Uwagi Konsultacje
Sale 2.06C Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/03/18 - 10/31/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-5, 10/03/18 - 10/31/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Analiza matematyczna i algebra Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16