Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Electronic elements Uwagi BRAK
Sale 4.29D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erasmus WEAiI



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID13A
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Elektronika Uwagi 1ND11A
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Elektronika Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 302B
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 302A
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 301A
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 301B
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 3-12, 10/19/17 - 12/21/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi 302AA
Sale 206HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 302AB
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi 301AB
Sale 206HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 301AB
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 301AA
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 302AA
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi L01
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi L02
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi L03
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi 302AB
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15



Piątek 11:40-15:20 Wykład
Tyg. 7, 9, 13, 15, 11/17/17 ... 01/12/18
Przedmioty EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy Więckowski Dariusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/17 ... 11/28/17
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE II Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE II Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ELEMENTY PRAWA GOSPODARCZEGO Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE II Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi 201IuB
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi L01_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi L02_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi L02_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi 201OZA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi L01_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU Uwagi 20 studentów
Sale 3.27A Wykładowcy WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 101BUA
Sale 3.21A Wykładowcy WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 105BUB
Sale 3.21A Wykładowcy WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 103BUB
Sale 3.21A Wykładowcy WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty RYSUNEK ODRĘCZNY Uwagi 105BUA
Sale 3.21A Wykładowcy WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy WOJTYNIAK Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-15, 10/18/17 - 01/10/18
Przedmioty TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG Uwagi 302B
Sale 5.01C Wykładowcy WOJTYNIAK Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy WOJTYNIAK Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty GOSPODARKA MAGAZYNOWA Uwagi L05
Sale 4.18C Wykładowcy WOJTYNIAK Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty GOSPODARKA MAGAZYNOWA Uwagi L04
Sale 4.11C Wykładowcy WOJTYNIAK Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-15, 10/19/17 - 01/11/18
Przedmioty TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG Uwagi 303A
Sale 5.01C Wykładowcy WOJTYNIAK Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty NORMALIZACJA W LOGISTYCE Uwagi 303A
Sale 2.31C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a



Poniedziałek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty NORMALIZACJA W LOGISTYCE Uwagi 302B
Sale 2.31C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty NORMALIZACJA W LOGISTYCE Uwagi 301B
Sale 2.31C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-2, 5-14, 10/03/17 ... 01/02/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE Uwagi 403A
Sale 2.01C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a



Wtorek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty NORMALIZACJA W LOGISTYCE Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-2, 5-14, 10/04/17 ... 01/03/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE Uwagi 401A
Sale 2.01C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Czwartek 19:00-20:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty NORMALIZACJA W LOGISTYCE Uwagi 302A
Sale 2.31C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-2, 5-14, 10/05/17 ... 01/04/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE Uwagi 401B
Sale 2.01C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-2, 5-14, 10/06/17 ... 01/05/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE Uwagi 402B
Sale 4.30C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-2, 5-14, 10/06/17 ... 01/05/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE Uwagi 402A
Sale 2.01C Wykładowcy WOLAK WOJCIECH mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty SKRZYŻOWANIA DROGOWE I ULICZNE Uwagi 123BDA
Sale 2.08A Wykładowcy WOLKA Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi 301PIA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi 302PIA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty GEODEZJA INŻYNIERYJNA Uwagi 301PIB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L02_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED. Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Podstawy automatyki Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Pomiary parametrów technicznych Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Projektowanie mechatroniczne Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Podstawy automatyki Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Podstawy automatyki Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Pomiary parametrów technicznych Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Układy sterowania maszyn i urządzeń Uwagi BRAK
Sale 103HB Wykładowcy WOŚ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty CHEMIA SANITARNA Uwagi 201IuB
Sale 5.21A Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Wtorek 09:50-12:05 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY Uwagi L01_b
Sale 5.21A Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty CHEMIA SANITARNA Uwagi 201IuA
Sale 5.21A Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L01_a



Wtorek 09:50-12:05 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY Uwagi L02_b
Sale 5.21A Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BIOGAZOWNIE Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BIOGAZOWNIE Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE SANITARNE Uwagi L03_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy WTOREK Donata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy WTOREK Donata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE SANITARNE Uwagi L02_b
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy WTOREK Donata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi 302AUA
Sale 2.02HA Wykładowcy WTOREK Donata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty SIECI I INSTALACJE SANITARNE Uwagi L01_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WTOREK Donata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi 302AUA
Sale 2.02HA Wykładowcy WTOREK Donata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia z elektrotechniki Uwagi BRAK
Sale 5.10D Wykładowcy WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 3/3



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Teoria obwodów 3 Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Teoria obwodów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Elektrotechnika 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii obwodów Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi 101BUB
Sale 5.18C Wykładowcy WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a