Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/17 ... 11/28/17
Przedmioty STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MOSTY ZESPOLONE Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 11, 13, 15, 17, 12/12/17 ... 01/23/18
Przedmioty STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH Uwagi 124KBA
Sale 2.19HA Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH Uwagi 125KBA
Sale 2.19HA Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH Uwagi 124KBB
Sale 2.19HA Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH Uwagi 125KBB
Sale 2.19HA Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MOSTY ZESPOLONE Uwagi 126BMA
Sale 18A Wykładowcy WCIŚLIK Wiktor dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 103BUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 103BUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 102BUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 101BUB
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 101BUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 102BUA
Sale 2.08A Wykładowcy WDOWIK Sylwia mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT. Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEOLOGIA REGIONALNA POLSKI Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEOLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty GEOLOGIA REGIONALNA POLSKI Uwagi 301GIA
Sale 4.20A Wykładowcy WIATRAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 101IuB
Sale 5.19A Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty CHEMIA Uwagi 101IuA
Sale 5.19A Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty OCHRONA ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy WIDŁAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Bazy danych 1 Uwagi 2ID12B
Sale 3.06D Wykładowcy Wieczorek Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Bazy danych 1 Uwagi 2ID14B
Sale 3.06D Wykładowcy Wieczorek Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a



Wtorek 19:00-20:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Bazy danych 1 Uwagi 2ID13A
Sale 3.06D Wykładowcy Wieczorek Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Bazy danych 1 Uwagi 2ID13B
Sale 3.06D Wykładowcy Wieczorek Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Bazy danych 1 Uwagi 2ID13A
Sale 3.06D Wykładowcy Wieczorek Karol mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC. Uwagi 301AB
Sale 208CL Wykładowcy WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC. Uwagi 301AA
Sale 208CL Wykładowcy WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 302AA
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi BRAK
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201TA
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201MB
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L02_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY Uwagi 201AA
Sale 1.13B Wykładowcy WIERUS Andrzej mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L01_a



Środa 13:30-16:05 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Rysunek odręczny Uwagi 101WB
Sale 116HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a



Czwartek 08:00-10:35 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Rysunek odręczny Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 11:40-14:15 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Rysunek odręczny Uwagi 101WA
Sale 116HB Wykładowcy WIJAS Małgorzata mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID11A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID11B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID14B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID13A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID14A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID12A
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID13B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Projektowanie aplikacji internetowych 1 Uwagi 3ID12B
Sale 4.11D Wykładowcy WIKAREK Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID11A
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID13B
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID14A
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID12A
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID12B
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID13A
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID11B
Sale 3.12D Wykładowcy Wilk-Jakubowski Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID11A
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID11B
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Podstawy elektroniki 2 Uwagi 2ED11B
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID12A
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID13B
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID12B
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Electronic elements Uwagi BRAK
Sale 4.29D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erasmus WEAiI



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi 1ID13A
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Elektronika Uwagi 1ND11A
Sale 4.25D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Elektronika Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy WIRASZKA Dorota dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 302B
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 302A
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 301A
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi 301B
Sale 2.31C Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 3-12, 10/19/17 - 12/21/17
Przedmioty POLITYKA SPOŁECZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi 302AA
Sale 206HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 302AB
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi 301AB
Sale 206HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 301AB
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 301AA
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty PODSTAWY ROBOTYKI Uwagi 302AA
Sale 205HCL Wykładowcy WITKOWSKI Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi L01
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi L02
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH Uwagi L03
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE Uwagi 302AB
Sale 206HCL Wykładowcy WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.22D Wykładowcy WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15



Piątek 11:40-15:20 Wykład
Tyg. 7, 9, 13, 15, 11/17/17 ... 01/12/18
Przedmioty EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy Więckowski Dariusz dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 10/03/17 ... 11/28/17
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/10/17 ... 12/05/17
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201



Wtorek 13:30-15:20 Kategoria - BRAK
Tyg. 13, 15, 12/26/17 ... 01/09/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja - zaliczenie przedmiotu
Sale 1.20C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE II Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE II Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ELEMENTY PRAWA GOSPODARCZEGO Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty PRAWO GOSPODARCZE II Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy WOJCIESZAK Łukasz dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi 201IuB
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 2 Uwagi L01_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy WOJNIAK Marta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L06_a