Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty METALOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi 201TB
Sale 106CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER. Uwagi L01_b
Sale 106CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty METODY SZTUCZ. INTELIGENCJI W UKŁ.STER. Uwagi L02_b
Sale 106CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi L02_b
Sale 207CLTM Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi L01_b
Sale 207CLTM Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi L01_b
Sale 101CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi L02_b
Sale 101CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY ELEKTRONIKI Uwagi L03_b
Sale 101CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty PODSTAWY AUTOMATYKI Uwagi 201TA
Sale 106CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE Uwagi L02_b
Sale 106CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE Uwagi L01_b
Sale 106CL Wykładowcy BRACHA Gabriel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE Uwagi 104BUB
Sale 5.30A Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE Uwagi 104BUA
Sale 5.30A Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 101IuB
Sale 2.14HA Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE Uwagi 103BUB
Sale 5.30A Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi 101IuA
Sale 2.14HA Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE Uwagi 103BUA
Sale 5.30A Wykładowcy BRACKA Anna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 122TBB
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 122TBA
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 2 Uwagi 124KBA
Sale 2.04A Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 121TBB
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty STATECZN.,NOŚN.I WYTRZYM.KONSTR.W F.MONT Uwagi 121TBA
Sale 2.15HA Wykładowcy BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/01/18 ... 04/26/18
Przedmioty INŻYNIERIA FINANSOWA Uwagi 302B
Sale 2.32C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L04_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 03/01/18 ... 04/26/18
Przedmioty INŻYNIERIA FINANSOWA Uwagi 301A
Sale 4.18C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-3, 5-11, 03/01/18 ... 05/10/18
Przedmioty PROGNOZOWANIE I SYMULACJE W PRZEDSIĘB. Uwagi 301B
Sale 2.31C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-3, 5-18, 03/01/18 ... 06/28/18
Przedmioty INŻYNIERIA FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 6, 8, 10-11, 03/08/18 ... 05/10/18
Przedmioty INŻYNIERIA FINANSOWA Uwagi 301B
Sale 2.32C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L02_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 6, 8, 10-11, 03/08/18 ... 05/10/18
Przedmioty INŻYNIERIA FINANSOWA Uwagi 302A
Sale 1.07C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E L03_a



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-10, 03/02/18 - 05/04/18
Przedmioty PROGNOZOWANIE I SYMULACJE W PRZEDSIĘB. Uwagi 301A
Sale 2.07C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PROGNOZOWANIE I SYMULACJE W PRZEDSIĘB. Uwagi 301B
Sale 4.17C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty PROGNOZOWANIE I SYMULACJE W PRZEDSIĘB. Uwagi 301A
Sale 4.17C Wykładowcy BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D L01_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA Uwagi 11IMMA
Sale 2HB Wykładowcy Bucki Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty MODERNIZACJA I TECHN. ODNOWY NAW. DROG. Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty GEOTECHNIKA DROGOWA Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty ROBOTY ZIEMNE Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy BUCZYŃSKI Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Teoria obwodów 2 Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Teoria obwodów 2 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Teoria pola elektromagnetycznego Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy BUGAJSKA Aneta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA OGÓLNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MECHANIKA OGÓLNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy BŁASIAK Małgorzata dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi L03_b
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE ZAAWANSOWANE Uwagi BRAK
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-15, 03/01/18 - 06/07/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi ró#nice programowe
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi L02_b
Sale 107HB Wykładowcy BŁASIAK Sławomir dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty ODNOWA SIECI 1 Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty ODNOWA SIECI 1 Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 121SI



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi 203BUA
Sale 2.02HA Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty INSTALACJE BUDOWLANE Uwagi 203BUB
Sale 2.02HA Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty KANALIZACJA 1 Uwagi 201IuA
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L01_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty KANALIZACJA 1 Uwagi 201IuB
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy BĄBA Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty HYDROLOGIA Uwagi 201IuB
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty MIERNICTWO CIEPLNO-PRZEPŁYWOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZAGROŻENIA ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122WŚ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty HYDROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty HYDROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 201IŚ



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty HYDROLOGIA Uwagi 201IuA
Sale 1.07HA Wykładowcy BĄK Łukasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L01_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Analytical mechanics Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Drgania mechaniczne - zagr. i profilak. Uwagi BRAK
Sale 3.14B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Analytical mechanics Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty UNIX I SIECI KOMPUTEROWE Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Analytical mechanics Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy BĄKOWSKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/12/18 - 05/28/18
Przedmioty L-BAZY DANYCH Uwagi 202B
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/12/18 - 05/28/18
Przedmioty L-BAZY DANYCH Uwagi 201B
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/12/18 - 05/28/18
Przedmioty Z - BAZY DANYCH Uwagi 201B
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/12/18 - 05/28/18
Przedmioty L-BAZY DANYCH Uwagi 202A
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 8-11, 04/17/18 - 05/08/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP. Uwagi 201B
Sale 3.16C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż., SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 8-11, 04/17/18 - 05/08/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W SYSTEMACH KOMP. Uwagi 201B
Sale 3.16C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż., SENDER Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 D L02_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 3-8, 03/14/18 - 04/18/18
Przedmioty Z - BAZY DANYCH Uwagi 201A
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/14/18 - 05/30/18
Przedmioty E-BAZY DANYCH Uwagi 202A
Sale 3.17C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 03/14/18 - 05/30/18
Przedmioty E-BAZY DANYCH Uwagi 202B
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E L04_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 9-14, 04/25/18 - 05/30/18
Przedmioty Z - BAZY DANYCH Uwagi 201A
Sale 3.09C Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z L01_a



Czwartek 09:50-13:30 Rezerwacja
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja
Sale BRAK Wykładowcy BĘBEN Karolina mgr inż., NOWAKOWSKA Marzena dr hab., PAJĘCKI Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi L04
Sale 103CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi L01_b
Sale 103CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi L03_b
Sale 103CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Elementy pomiarowe automatyki Uwagi L02_b
Sale 103CL Wykładowcy CABAJ Marek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 302A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA Uwagi L01_b
Sale 208CL Wykładowcy CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty IDENTYFIKACJA OBIEKTÓW STEROWANIA Uwagi L02_b
Sale 208CL Wykładowcy CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 A 101A



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Podstawy grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T 3TD11



Czwartek 15:20-19:00 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Podstawy grafiki komputerowej Uwagi 3TD11A
Sale 116HD Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Cyfrowe sieci teletransmisyjne Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T 3TD11



Czwartek 13:30-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia routingu Uwagi 2ED25B
Sale 116HD Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a



Czwartek 17:10-20:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia routingu Uwagi 2ED25A
Sale 116HD Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia routingu Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Cyfrowe sieci teletransmisyjne Uwagi 3TD11A
Sale 116HD Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Niezawod.zasilania energią elektryczną Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Poniedziałek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 2ED21B
Sale 2.32D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Wykład z przedmiotów fakultatywnych Uwagi BRAK
Sale 2.06D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 4/3



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Stacje elektroenergetyczne Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Jakość energii elektrycznej Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Zarządzanie w przedsięb.energetycznych Uwagi BRAK
Sale 2.23DH Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N 3ND11



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Elektroenergetyka zakładów przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK