Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi 201GKA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi 202GKA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L03_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi 201GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L02_a



Wtorek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi 202GKB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy ZABRZESKA GĄSIOREK Barbara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 L04_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA Uwagi L03
Sale 1.13B Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.07C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA Uwagi L01
Sale 2.32C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA Uwagi L02
Sale 2.32C Wykładowcy ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ BUDOWLI Uwagi 401TB, 402TB L03_b
Sale 18A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ BUDOWLI Uwagi 401TB L02_b
Sale 17A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ BUDOWLI Uwagi 401TB L01_b
Sale 17A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ BUDOWLI Uwagi 402TB L05_b
Sale 17A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TRWAŁOŚĆ BUDOWLI Uwagi 402TB L04_b
Sale 17A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 203BUA
Sale 17A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 201BUA
Sale 17A Wykładowcy ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi 1ED21B
Sale 1.31DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi 1ED21A
Sale 1.31DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi 1ED22A
Sale 1.31DH Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Instalacje elektryczne Uwagi 2ND11A
Sale 1.20D Wykładowcy ZAWADZKI Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID15B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii sterowania Uwagi 4ED12A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID14A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID13B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID13A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID14B
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Teoria sterowania i systemów 2 Uwagi 3ED12A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Systemy dynamiczne Uwagi 2ID15A
Sale 5.25D Wykładowcy ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 122TBA
Sale 2.08A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 122TBB
Sale 2.08A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi 121TBA
Sale 2.08A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Energetyka odnawialna Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty WENTYLACJA POŻAROWA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty WENTYLACJA POŻAROWA Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty WENTYLACJA POŻAROWA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 110HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI WYTWARZANIA II Uwagi 201A
Sale 109HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi 41LiSB
Sale 109HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty OBRÓBKA UBYTKOWA Uwagi 41LiSA
Sale 109HB Wykładowcy ZMARZŁY Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM. Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Promieniowanie optyczne - zagrożenia Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG. Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi BRAK
Sale 1.06B, 105aB Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty DYNAMIKA SAMOCHODU Uwagi BRAK
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Budowa samochodów i ciągników I Uwagi BRAK
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi L05_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi L03_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy ZUSKA Andrzej dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL. Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi L03_b
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi L01_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty INSTALACJE SANITARNE Uwagi L02_b
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH Uwagi BRAK
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi L03_b
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi L01_b
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Bazy danych w systemach produkcyjnych Uwagi L02_b
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi L03_b
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów Uwagi L01_b
Sale 106CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi L01_b
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty ROBOTY PRZEMYSŁOWE Uwagi L02_b
Sale 207CL Wykładowcy ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi L02
Sale 5.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi L04
Sale 2.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty LOGISTYKA PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Czwartek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi L01
Sale 5.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Czwartek 19:00-20:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty AUDYT WEWNĘTRZNY Uwagi L03
Sale 5.01C Wykładowcy ŚCIANA Artur mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 125KBA
Sale 4.29aA Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 124KBA
Sale 4.29aA Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 125KBB
Sale 5.32A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE Uwagi 124KBB
Sale 5.32A Wykładowcy ŚLUSARCZYK Jacek dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 6, 8, 10, 11/08/17 ... 12/06/17
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 7, 9, 11, 13, 15, 11/15/17 ... 01/10/18
Przedmioty EKONOMIKA TRANSPORTU Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty UTRZYMANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Poniedziałek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.19HA Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty EKSPERYMENT.METODY DIAGN.OBIEKTÓW MOSTOW Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Poniedziałek 19:00-20:50 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BRAK Uwagi Konsultacje
Sale 4.17C Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Poniedziałek 09:50-11:40 Kategoria - BRAK
Tyd. 12, 12/18/17
Przedmioty BRAK Uwagi odrabianie zajec
Sale 4.17C Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 09:50-11:40 Kategoria - BRAK
Tyg. 12-16, 12/19/17 - 01/16/18
Przedmioty BRAK Uwagi rezerwacja
Sale 2.31C Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Środa 17:10-19:00 Kategoria - BRAK
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BRAK Uwagi kolko matematyczne
Sale 2.07C Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-10, 10/06/17 - 12/08/17
Przedmioty ALGEBRA LINIOWA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK