Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4-10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy CHATYS RAFAŁ dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Sieci IP Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T



Środa 09:50-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Sieci IP Uwagi 4TD12A
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T L01_a



Czwartek 15:20-19:00 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Łączność satelitarna i ruchoma Uwagi 1ED23B
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Systemy mobilne Uwagi 1ID21B
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Systemy mobilne Uwagi 1ID22A
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INTERNETOWE Uwagi 4TD12A
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T L01_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Systemy mobilne Uwagi 1ID22B
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a



Czwartek 15:20-19:00 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Łączność satelitarna i ruchoma Uwagi 1ED23A
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Systemy mobilne Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Łączność satelitarna i ruchoma Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Systemy mobilne Uwagi 1ID21A
Sale 1.16DH Wykładowcy CHODOREK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Niezawodność w energetyce Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N



Środa 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ED11A
Sale 2.23DH Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Wykład z przedmiotów fakultatywnych Uwagi BRAK
Sale 2.06D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 3/3



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Ekonomika inwestycji w technice Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy CHOJNACKI Andrzej dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD. Uwagi 123BDA
Sale 2.07A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD. Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 203BUA
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 204BUB
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 204BUA
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 203BUB
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID11B
Sale 3.06D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Inżynieria programowania Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID11A
Sale 3.10D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID12B
Sale 3.06D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Czwartek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID11A
Sale 3.10D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Czwartek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Podstawy inżynierii programowania Uwagi BRAK
Sale 3.05D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11



Poniedziałek 08:00-10:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2 Uwagi L02_b
Sale 2.07A Wykładowcy CHYB Angelika mrg inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Poniedziałek 10:30-12:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2 Uwagi L01_b
Sale 2.07A Wykładowcy CHYB Angelika mrg inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Piątek 08:00-11:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ Uwagi 122AUA
Sale 3.19A Wykładowcy CHYB Angelika mrg inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PRAWO GEODEZYJNE I GOSPODARKI NIRUCHOM. Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi 04.10.2017r. zajecia odwolane
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL. Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL. Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL. Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-5, 10/03/17 - 10/31/17
Przedmioty Metaloznawstwo II Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy CIEŚLIK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OBRÓBKA BEZUBYTKOWA Uwagi L04_b
Sale 106HB Wykładowcy CIEŚLIK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 6-18, 11/09/17 - 02/01/18
Przedmioty Metaloznawstwo II Uwagi L01_b
Sale 112HB Wykładowcy CIEŚLIK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID12B
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID13A
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a



Poniedziałek 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID13B
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID15A
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID15B
Sale 3.06D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID14B
Sale 3.26D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID14B
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a



Czwartek 19:00-20:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID11A
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID11B
Sale 3.06D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID12A
Sale 3.12D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Programowanie współbieżne Uwagi 3ID14A
Sale 3.19D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Język obcy 3 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Język obcy 3 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Język obcy 3 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Język obcy 3 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Electomagnetic Field Theory Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy CIOSK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Teoria obwodów 3 Uwagi 2ED11B
Sale 5.11D Wykładowcy CIOSK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Wybrane zagadnienia teorii obwodów Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy CIOSK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Środa 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Circuits and Signals Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy CIOSK Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 2 Uwagi BRAK
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 2 Uwagi 3TD12A
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Przetwarzanie A/C Uwagi BRAK
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Architektura i systemy operacyjne Uwagi 3TD12A
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a



Środa 08:00-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Przetwarzanie A/C Uwagi 3TD12A
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a



Środa 17:10-19:00 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I Uwagi 205BUA
Sale 4.29aA Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIA BETONÓW Uwagi 205BUB
Sale 18A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty BUDOWLE PODZIEMNE Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Wtorek 15:20-17:10 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 1.14HA Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., STĘPIEŃ Anna dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty ODWODNIENIE ZŁÓŻ I WYKOPÓW BUDOWLANYCH Uwagi BRAK
Sale 5.37A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty ANALIZA AWARII BUDOWLANYCH Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.05A w bud. "A".
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi 121AUA
Sale 18A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ODWODNIENIE ZŁÓŻ I WYKOPÓW BUDOWLANYCH Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM. Uwagi BRAK
Sale 208CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW. Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Promieniowanie optyczne - zagrożenia Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Infrastruktura spedycyjno-logistyczna Uwagi L01_c
Sale 114CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż., LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 402SI



Poniedziałek 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 8-16, 11/20/17 - 01/15/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH Uwagi BRAK
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi 401ZWA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L01_a



Środa 09:50-12:05 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 1 Uwagi L01_b
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Środa 12:10-14:25 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 1 Uwagi L03_b
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Środa 09:50-12:05 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 1 Uwagi L02_b
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi 401ZWB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L02_a