Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY BUDOWNICTWA KOMUNIKACYJNEGO I O Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG Uwagi 303BDA
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KONSTRUKCJE NAWIERZCHNI DROGOWYCH Uwagi BRAK
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 121AUB
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 121AUB
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG Uwagi 303BDB
Sale 2.09A Wykładowcy CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA MATERIAŁÓW DROGOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty KONSTRUKCJE NAWIERZCHNI DROGOWYCH Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Systemy operacyjne 2 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Systemy operacyjne 2 Uwagi 2ID11A
Sale 3.19D Wykładowcy CHROBOT Arkadiusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO Uwagi 121AUB
Sale 2.07A Wykładowcy CHYB Angelika mrg inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO Uwagi 121AUA
Sale 2.07A Wykładowcy CHYB Angelika mrg inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty METODY MATEMATYCZNE W MECH. KONSTRUKCJI Uwagi BRAK
Sale 17A Wykładowcy CICHOŃ Czesław prof.zw.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L03_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L04_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L04_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY PRAWA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L03_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L04_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L02_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L02_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L01_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L02_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GEOMATICS AND VOCABULARY Uwagi L01_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty URZĄDZENIA I INSTALACJE GRZEWCZE Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty INSTALACJE CO I WENTYLACJI Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty URZĄDZENIA I INSTALACJE GRZEWCZE Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy CIENCIAŁA Krzysztof dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 123OW



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH Uwagi 102A
Sale 112HB Wykładowcy CIEŚLIK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L03_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY NAUKI O MATERIAŁACH Uwagi 102B
Sale 112HB Wykładowcy CIEŚLIK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty MATERIAŁOZNAWSTWO Uwagi L03_c
Sale 112HB Wykładowcy CIEŚLIK Michał mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi 1ID14A
Sale 3.26D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L07_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Systemy odporne na błędy Uwagi 2ID21A
Sale 3.12D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID22B
Sale 3.12D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Systemy odporne na błędy Uwagi 2ID22A
Sale 3.10D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID21B
Sale 3.12D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID21A
Sale 3.12D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi 1ID13B
Sale 3.26D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L06_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi 1ID22A
Sale 3.12D Wykładowcy Ciopiński Leszek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Język obcy II Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Język obcy II Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Język obcy II Uwagi BRAK
Sale 2.30D, 2.32D Wykładowcy CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty Circuits and Signals Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Ciosk dr inż Katarzyna
Studenci BRAK Grupy Erazmus WEAiI



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Circuits and Signals Uwagi BRAK
Sale 2.31D Wykładowcy Ciosk dr inż Katarzyna
Studenci BRAK Grupy Erazmus WEAiI



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi 1ID12A
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Programowanie w języku C 1 Uwagi 1ID12A
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L03_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Programowanie w języku C 1 Uwagi 1ID11A
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L01_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty Programowanie w języku C 1 Uwagi 1ID12B
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Podstawy programowania 2 Uwagi 1ID11B
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty Programowanie w języku C 1 Uwagi 1ID11B
Sale 2.28DH Wykładowcy CIOSMAK JÓZEF dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 204BUA
Sale 5.37A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU



Czwartek 17:10-19:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Czwartek 17:10-19:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 1 Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 203BUB
Sale 5.02A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/09/18 ... 06/29/18
Przedmioty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2 Uwagi 204BUB
Sale 5.02A Wykładowcy CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH Uwagi 302TBA
Sale 5.30A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY GEOFIZYKI Uwagi BRAK
Sale 4.20A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH Uwagi 302TBB
Sale 5.30A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY WIERTNICTWA Uwagi BRAK
Sale 5.02A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PODSTAWY WIERTNICTWA Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI Uwagi 121TBA
Sale 5.32A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty PODSTAWY GEOFIZYKI Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI Uwagi 121TBA
Sale 5.32A Wykładowcy CZAPIK Przemysław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty SPEDYCJA Uwagi BRAK
Sale 106CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Poniedziałek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA MASZYN Uwagi BRAK
Sale Studencka1 Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA MASZYN Uwagi BRAK
Sale Studencka1 Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty Bezp. pracy z urz. laserow. i plazm. Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 114HB Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA MASZYN Uwagi BRAK
Sale Studencka1 Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty INŻYNIERIA POWIERZCHNI Uwagi BRAK
Sale Studencka1 Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW Uwagi BRAK
Sale 114HB Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty GOSPODARKA WOD-ŚCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ. Uwagi L01_b
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty GOSPODARKA WOD-ŚCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ. Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż., GAWDZIK Jarosław dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GOSPODARKA WOD-ŚCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ. Uwagi L03_b
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 1 Uwagi 201IuB
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty BAT Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GOSPODARKA WOD-ŚCIEK.W ZAKŁAD.PRZEMYSŁ. Uwagi L02_b
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/2 302SI



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 1 Uwagi 201IuA
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/2 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego Uwagi 2ED21B
Sale 5.29D Wykładowcy Deląg Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Projektowanie sys. iluminancji obiektów Uwagi 2ED21A
Sale 5.29D Wykładowcy Deląg Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego Uwagi 2ED21A
Sale 5.29D Wykładowcy Deląg Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego Uwagi 2ED22A
Sale 5.29D Wykładowcy Deląg Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Deląg Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Projektowanie sys. iluminancji obiektów Uwagi BRAK
Sale 1.05D Wykładowcy Deląg Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Współczesne procesowy graficzne Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, Michno Tomasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Architektura procesów graficznych Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Projektowanie systemów wbudowanych Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22