Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty ODWODNIENIE ZŁÓŻ I WYKOPÓW BUDOWLANYCH Uwagi BRAK
Sale 5.37A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty ANALIZA AWARII BUDOWLANYCH Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.05A w bud. "A".
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi 121AUA
Sale 18A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ODWODNIENIE ZŁÓŻ I WYKOPÓW BUDOWLANYCH Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM. Uwagi BRAK
Sale 106CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW. Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Promieniowanie optyczne - zagrożenia Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 10/13/17 ... 12/08/17
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Infrastruktura spedycyjno-logistyczna Uwagi L01_c
Sale 114CL Wykładowcy DANIELEWSKI Hubert mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż., LATOSIŃSKA Jolanta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 402SI



Poniedziałek 11:40-13:55 Laboratorium
Tyg. 8-16, 11/20/17 - 01/15/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH Uwagi BRAK
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi 401ZWA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L01_a



Środa 09:50-12:05 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 1 Uwagi L01_b
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW



Środa 12:10-14:25 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 1 Uwagi L03_b
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Środa 09:50-12:05 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 1 Uwagi L02_b
Sale 5.21A Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302SI



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty GOSPODARKA OSADAMI ŚCIEKOWYMI Uwagi 401ZWB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy DAŃCZUK Magdalena dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Technika świetlna Uwagi 3ED11A
Sale 2.26DH Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Instalacje i technika oświetleniowa Uwagi 3ND11A
Sale 2.26DH Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED12A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED12B
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ND11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Technika świetlna Uwagi 3ED11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Geometria i grafika inżynierska Uwagi 1ED11B
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Instalacje i technika oświetleniowa Uwagi 3ND11A
Sale 5.29D Wykładowcy DELĄG Mariusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a



Piątek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID11A
Sale 1.20D Wykładowcy DENIZIAK Roman dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L01_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy DENIZIAK Roman dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Architektura systemów komputerowych 2 Uwagi BRAK
Sale 3.10D Wykładowcy DENIZIAK Roman dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Bezpieczeństwo systemów i inst. przem. Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Poniedziałek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-6, 10/02/17 - 11/06/17
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Bezpieczeństwo systemów i inst. przem. Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 6-16, 11/06/17 - 01/15/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 112HB Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty CAMD/CAMS Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty CAMD/CAMS Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi 101IuA
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL Uwagi BRAK
Sale 3.17C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/16/17 - 01/01/18
Przedmioty PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL Uwagi BRAK
Sale 3.08C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH Uwagi BRAK
Sale 3.16C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 3-14, 10/19/17 - 01/04/18
Przedmioty Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi 101B
Sale 3.09C Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty PODSTAWY INFORMATYKI 1 Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy DETKA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Informatyka 1 Uwagi 1ED12A
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Teoria obwodów 3 Uwagi 2ED11A
Sale 5.11D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Informatyka 1 Uwagi 1ED11B
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID13A
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Podstawy programowania 1 Uwagi 1ID14A
Sale 3.10D Wykładowcy DETKA Małgorzata dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty PODSTAWY MECHATRONIKI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT. Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 4.04B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Projektowanie mechatroniczne Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Techniczne środki ochronne Uwagi BRAK
Sale 113HB Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŚLNA Uwagi 101IuA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.08A Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŚLNA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101OZB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.08A Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŚLNA Uwagi 101IuB
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L02_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 101OZA
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy DOBOSZ Piotr dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Historia architektury powszechnej Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Historia sztuki, architektury i wzornic. Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1 Uwagi BRAK
Sale 5.32A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 3 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1 Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy DOROZ - TUREK Małgorzata dr in
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 402A
Sale 4.30C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 401A
Sale 4.30C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 402B
Sale 4.25C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ Uwagi 401B
Sale 4.30C Wykładowcy DUBAJ Krzysztof mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Niekonwencjonalne metody wytwarzania Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy Dudek Dominik dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN. Uwagi BRAK
Sale 5.05B Wykładowcy Dudek Dominik dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Obróbki wykończeniowe Uwagi BRAK
Sale 5.12B Wykładowcy Dudek Dominik dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Matematyka 3 Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Matematyka 3 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy DUDKIEWICZ Jadwiga dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 4.29A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi L01_b
Sale 4.29A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 305BUA
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi L02_b
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi 305BUB
Sale 4.17aA Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty MECHANIKA BUDOWLI 2 Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy DUDZIK Agnieszka dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI