Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty OCHRONA ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy DĄBEK Lidia dr hab.prof.PŚk, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., GÓRSKA Katarzyna dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJA II Uwagi L02_b
Sale 208CL Wykładowcy FARANA Radim prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Czwartek 13:30-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJA II Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy FARANA Radim prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Piątek 08:00-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty TEORIA REGULACJI II Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy FARANA Radim prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty MODELOWANIE I SYMULACJA II Uwagi L01_b
Sale 208CL Wykładowcy FARANA Radim prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 6, 8, 10, 12, 14, 10/08/18 ... 12/31/18
Przedmioty MULTIAGENT MODELLING FOR INDUSTRY 4.0 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2-3, 6-15, 10/08/18 ... 01/07/19
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyd. 3, 10/15/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 6, 8, 11/05/18 ... 11/19/18
Przedmioty STATYSTYKA Uwagi BRAK
Sale 1.18D Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 15, 10/04/18 ... 01/10/19
Przedmioty MULTIAGENT MODELLING FOR INDUSTRY 4.0 Uwagi BRAK
Sale 4.17C Wykładowcy FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Poniedziałek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 2.32D Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Ekologiczne aspekty w energetyce Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty Ekologiczne aspekty w energetyce Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy FILIPIAK Sylwester dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty EWIDENCJA GRUNTÓW I BUDYN. JAKO KAT. WŁ. Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PLANOWANIE PRZESTRZ. I PLANY MIEJSC. Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ Uwagi BRAK
Sale 5.37A Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty OBRÓT I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI Uwagi BRAK
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 403PI



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 403PI



Środa 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L04_c
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 403PI



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY FOTOGRAMETRII Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG. Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy FRANKOWSKI Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG. Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy FRANKOWSKI Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy FRANKOWSKI Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty URZĄDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy FRANKOWSKI Jerzy dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 101IŚ



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA Uwagi BRAK
Sale 1.04A Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 6-7, 11/05/18 - 11/12/18
Przedmioty SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP Uwagi 4 godz./sem.
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Bezpieczeństwo pracy i ergonomia Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty Bezpieczeństwo pracy i ergonomia Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 6, 8, 11/07/18 ... 11/21/18
Przedmioty SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 4, 6, 10/26/18 ... 11/09/18
Przedmioty SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP Uwagi 4 godz./sem
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy Frankowski Mirosław mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Pojazdy samochodowe II Uwagi BRAK
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy FREJ Damian
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów Uwagi BRAK
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy FREJ Damian
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi 101GKB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty GEOMATYKA Uwagi 102GKA
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L03_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi L02_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L02_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi L01_b
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L01_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi L03_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L03_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi L05_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L05_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi L04_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy FRONT DĄBROWSKA Teresa mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L04_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD Uwagi 101GKA;
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L01_a



Środa 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED. Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 201GK



Środa 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED. Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 202GK



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED. Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/1 203GK



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD Uwagi 102GKA
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L03_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD Uwagi 101GKB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L02_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD Uwagi 102GKB
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy FRĄCKIEWICZ Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 L04_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty INSTALACJE WENTYL. i KLIMATYZACYJNE Uwagi BRAK
Sale 3.18 ENERG Wykładowcy GALISZEWSKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 3/1 L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/18 ... 01/23/19
Przedmioty INSTALACJE WENTYL. i KLIMATYZACYJNE Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy GALISZEWSKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 3/1 L01_a



Wtorek 11:40-14:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT. Uwagi L01_a
Sale 3.19A Wykładowcy GARDYŃSKA-KIELIŚ mgr inż arch, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU



Czwartek 08:00-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.ARCH.USŁUG W KRAJ Uwagi 301AUA
Sale 3.27A Wykładowcy GARDYŃSKA-KIELIŚ mgr inż arch, GIL MASTERCZYK Joanna mgr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty OCZYSZCZANIE WODY 2 Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 3/1 302IŚ



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty CHEMIA SANITARNA Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., WOŹNIAK Magdalena dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty PROCESY JEDNOSTKOWE W INŻYNIERII ŚRODOWISKA Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GAWDZIK Jarosław dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 201IŚ



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Maszyny elektryczne w energetyce Uwagi BRAK
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Maszyny elektryczne w energetyce Uwagi BRAK
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Modelowanie komputer.ukł.elektromechan. Uwagi 1ED21B
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty Maszyny elektryczne w energetyce Uwagi 2ND11A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Maszyny elektryczne 2 Uwagi 3ED12A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty Maszyny elektryczne 2 Uwagi 3ED11A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty Maszyny elektryczne specjalne Uwagi 3ED11A
Sale 0.43D Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/18 - 01/30/19
Przedmioty Modelowanie komputer.ukł.elektromechan. Uwagi 1ED21A
Sale 2.27DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 303BUB
Sale 2.02HA Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 302BUB
Sale 2.02HA Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/18 ... 01/24/19
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 303BUA
Sale 2.02HA Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/18 - 01/31/19
Przedmioty BUDOWNICTWO PODZIEMNE Uwagi 121AUB
Sale 2.02HA Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/18 ... 01/31/19
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 302BUA
Sale 2.02HA Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 3-7, 10/17/18 - 11/14/18
Przedmioty Technical Drawing Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 8-15, 11/21/18 - 01/09/19
Przedmioty Technical Drawing Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Piątek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA Uwagi 101WB
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA Uwagi 101WA
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-15, 10/05/18 - 01/11/19
Przedmioty INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty GEODEZJA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN



Piątek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI



Wtorek 11:40-14:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/18 - 01/29/19
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT. Uwagi L02_a
Sale 3.19A Wykładowcy GIL MASTERCZYK Joanna mgr inż. arch., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/01/18 - 01/28/19
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi 4ND11A
Sale 2.12DH Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/08/18 ... 01/28/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/18 ... 01/22/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/18 ... 01/29/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/18 ... 01/30/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi 101B
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 8-15, 11/21/18 - 01/09/19
Przedmioty Ergonomics and OHS Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/18 ... 01/25/19
Przedmioty Metrologia I Uwagi BRAK
Sale 4.15B Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/18 ... 02/01/19
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi 101A
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/01/18 ... 01/21/19
Przedmioty Opakowania w systemach logistycznych Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS