Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Metrologia 2 Uwagi 1ED11A
Sale 5.18D Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L01_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty Metrologia 2 Uwagi 1ED11B
Sale 5.18D Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr. Uwagi 1ED21A
Sale 2.14DH Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr. Uwagi 1ED21B
Sale 2.14DH Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr. Uwagi 1ED22A
Sale 2.14DH Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110aHB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi 201AB
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a



Wtorek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi 202AA
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 D 301



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 03/06/18 ... 05/01/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian Dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH Uwagi 101B
Sale Studencka1 Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH Uwagi 101A
Sale Studencka1 Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA Uwagi L02_c
Sale 103CL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA Uwagi L03_c
Sale 103CL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wtorek 11:40-13:30 Kategoria - BRAK
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty Praca dyplomowa Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty LOGISTYKA ZAOPATRZENIA Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA Uwagi L01_c
Sale 114CL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty SPEDYCJA Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty AUTOMATYKA I SYSTEMY SCADA Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 2/1 222WŚ



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty PODSTAWY METROLOGII Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty PODSTAWY METROLOGII Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA Uwagi 101A
Sale 104HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA Uwagi 101B
Sale 104HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY METROLOGII Uwagi BRAK
Sale 3.19 ENERG Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA Uwagi 102A
Sale 104HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA Uwagi 102B
Sale 104HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty ZINTEGROWANE SYSTEMY WYTWARZANIA Uwagi 102A
Sale 104HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z L05_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi 202AB
Sale 110HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty Metrologia II Uwagi L03_b
Sale 110HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Systemy inteligentne 1 Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Układy cyfrowe 1 Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E 2ED12



Poniedziałek 13:30-17:10 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 2ID21A
Sale 115DH Wykładowcy GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a



Poniedziałek 15:20-17:10 Kategoria - BRAK
Tyd. 17, 06/18/18
Przedmioty Rezerwacja Uwagi rez. 18.06
Sale 1.06D Wykładowcy GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty Nowoczesne metody i techniki prowadzenia zaj. dydaktycznych Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy GOSZCZYŃSKA Barbara dr hab.inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/2



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Zaaw. zagadn. w proj. form przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 1.09B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty Projektowanie produktu Uwagi BRAK
Sale 1.09B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Projektowanie produktu Uwagi BRAK
Sale 1.09B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Projekt. spec. II - projekt. urządzeń Uwagi BRAK
Sale 1.09B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31PFP



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Wzornictwo przemysłowe i unikatowe Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Wzornictwo przemysłowe i unikatowe Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty Podstawy projektow. form przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 1.09B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty Podstawy projektow. form przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/26/18 ... 06/18/18
Przedmioty Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie Uwagi BRAK
Sale 106CL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/05/18 ... 06/25/18
Przedmioty Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi 33BPTB
Sale BRAK Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L06_a



Wtorek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 03/06/18 ... 04/17/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W



Wtorek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 03/06/18 ... 04/17/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 3 Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 3, 5, 7, 9, 03/13/18 ... 04/24/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 6, 8, 10, 12, 04/03/18 ... 05/15/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI Uwagi 8 godzin
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu wewnętrznego Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI-8 GODZ. W SEM. Uwagi termin zajec do ustalenia z prowadzacym
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 101IŚ



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB. Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Piątek 10:00-14:00 Wykład
Tyg. 6, 8, 04/06/18 ... 04/20/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI 8h/sem Uwagi 8 godz/sem
Sale 1.03A Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Poniedziałek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi L03_b
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 03/26/18 ... 06/04/18
Przedmioty POJAZDY SAMOCHODOWE Uwagi Uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW. Uwagi BRAK
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż., SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS



Wtorek 15:20-19:00 Laboratorium
Tyg. 13-14, 05/22/18 - 05/29/18
Przedmioty POJAZDY SAMOCHODOWE Uwagi Uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi 201TB
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L02_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi L02_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty EKPLOATACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi BRAK
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi L01_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/02/18 ... 06/22/18
Przedmioty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Uwagi BRAK
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201IB



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi L01_b
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS



Piątek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Uwagi L02_b
Sale 15MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI Uwagi L04_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L04_a



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI Uwagi L03_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L03_a



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/01/18 - 06/28/18
Przedmioty GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI Uwagi L05_b
Sale 2.16 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI Uwagi L06_b
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 03/02/18 - 06/29/18
Przedmioty GEODEZYJNY MONITORING BUDOWLI Uwagi BRAK
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MATEMATYKA FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 03/01/18 ... 06/21/18
Przedmioty MATEMATYKA FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty HISTORIA I ENERGIA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202



Czwartek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty MATEMATYKA FINANSOWA Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyd. 7, 04/12/18
Przedmioty MATEMATYKA FINANSOWA Uwagi Zmiana jednorazowa w dniu 19.04.2018 r.
Sale 3.10C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Czwartek 11:40-13:30 Rezerwacja
Tyd. 14, 05/31/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dniu 14.06.2018
Sale 4.17C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-10, 02/27/18 - 05/01/18
Przedmioty PODSTAWY MARKETINGU Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102



Wtorek 09:50-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/27/18 - 06/26/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302



Wtorek 08:00-09:50 Rezerwacja
Tyg. 9-10, 04/24/18 - 05/01/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dn. 8 i 15 maja 2018
Sale 2.06C Wykładowcy GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty PODSTAWY MARKETINGU Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102



Środa 08:00-09:50 Rezerwacja
Tyg. 13, 15, 05/23/18 ... 06/06/18
Przedmioty BRAK Uwagi Rezerwacja jednorazowa w dn. 06.06.2018 i 20.06.2018
Sale 2.06C Wykładowcy GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy BRAK



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 102BUB
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 102BUA
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 104BUA
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/28/18 ... 06/20/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 103BUB
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 104BUB
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi 103BUA
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/07/18 ... 06/27/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2 Uwagi BRAK
Sale 1.03A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/26/18 - 06/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L01_b
Sale 1.10B Wykładowcy Grzyb Marta Mgr inż., KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M



Poniedziałek 08:00-11:40 Rezerwacja
Tyd. 14, 05/28/18
Przedmioty BRAK Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy Grzyb Marta Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy BRAK



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi BRAK
Sale 2.08B Wykładowcy Grzyb Marta Mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101IB



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 02/28/18 - 06/27/18
Przedmioty TECHNOLOGIE INFORMACYJNE Uwagi L01_c
Sale 1.10B Wykładowcy Grzyb Marta Mgr inż., SZMIDT Piotr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 3.15 ENERG Wykładowcy GRZYBAŁA Jacek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 202GK



Wtorek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 1.14 ENERG Wykładowcy GRZYBAŁA Jacek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 203GK



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/06/18 ... 06/26/18
Przedmioty PODSTAWY GEODEZYJNEJ OBŁ. INWESTYCJI Uwagi BRAK
Sale 2.17 ENERG Wykładowcy GRZYBAŁA Jacek mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 2/2 201GK



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 03/08/18 ... 06/28/18
Przedmioty ETYKA ZAWODU ARCHITEKTA Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy GWIZDAK Wojciech mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty BAZY DANYCH W GEOMATYCE Uwagi L01_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GŁOWIENKA EWA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L01_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty BAZY DANYCH W GEOMATYCE Uwagi L05_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GŁOWIENKA EWA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L05_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 02/27/18 ... 06/19/18
Przedmioty BAZY DANYCH W GEOMATYCE Uwagi L06_b
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GŁOWIENKA EWA dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/2 L06_a