Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Maszyny elektryczne w energetyce Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty Maszyny elektryczne 2 Uwagi 3ED11A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Maszyny elektryczne specjalne Uwagi 3ED11A
Sale 0.43D Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a



Piątek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Maszyny elektryczne 2 Uwagi 3ED12A
Sale 1.28DH Wykładowcy GAWĘCKI Zbigniew dr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 304BUB
Sale 5.37A Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 305BUB
Sale 5.37A Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 303BUB
Sale 5.06A Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 303BUA
Sale 5.06A Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 304BUA
Sale 5.06A Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I Uwagi 305BUA
Sale 5.06A Wykładowcy GAŁEK Katarzyna mgr inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA Uwagi 101WB
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Środa 15:20-19:00 Wykład
Tyd. 12, 12/20/17
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn 3 Uwagi grupa wyrównawcza
Sale 1.08B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Podstawy konstrukcji maszyn II Uwagi BRAK
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW



Piątek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty GEOMETRIA WYKREŚLNA Uwagi 101WA
Sale 2.02B Wykładowcy GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Czwartek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Wtorek 11:40-14:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT. Uwagi 101AUA
Sale 3.19A Wykładowcy GIL - MASTALERCZYK Joanna dr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a



Środa 12:00-15:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.ARCH.USŁUG W KRAJ Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy GIL - MASTALERCZYK Joanna dr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi 404KNA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L07_a



Poniedziałek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi 302PIB
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L03_a



Poniedziałek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi BRAK
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L01_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA Uwagi Zajecia zgodnie z podzialem na grupy dziekanskie
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Wtorek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi 303KNB
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L06_a



Środa 17:10-19:00 projekt
Tyg. 7-18, 11/15/17 - 01/31/18
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi 403KNB
Sale 2.19 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L06_a



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA Uwagi Zajecia zgodnie z podzialem na grupy dziekanskie
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 17:10-19:00 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII Uwagi 301PIA
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA Uwagi Zajecia zgodnie z podzialem na grupy dziekanskie
Sale 2.20 ENERG Wykładowcy GIL Marcin mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 3/1 L07_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi 4ND11A
Sale 2.12DH Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L01_a



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 8-18, 11/21/17 - 01/30/18
Przedmioty Systemy pomiarowe Uwagi BRAK
Sale 1.14D Wykładowcy GINTER MARIUSZ dr inż., KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Wtorek 15:20-17:10 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi BRAK
Sale 110HBa Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Metrologia I Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M



Czwartek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi L01
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi L02
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty INŻYNIERIA JAKOŚCI Uwagi L03
Sale 110HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ



Czwartek 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty METROLOGIA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy GOGOLEWSKI Damian mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Infrastruktura spedycyjno-logistyczna Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty PRACA PRZEJŚCIOWA Uwagi L03_b
Sale BRAK Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Opakowania w systemach logistycznych Uwagi BRAK
Sale 103CL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Praca dyplomowa Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Opakowania w systemach logistycznych Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 1-16, 10/05/17 - 01/18/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PODSTAWY LOGISTYKI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy GONTARSKI Dariusz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Czwartek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty REGUL.I STER.URZĄDZEŃ GRZEW. I WENTYL. Uwagi BRAK
Sale 1.09 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE Uwagi 101OZA
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L01_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty REGULACJE I STEROWANIE INSTALACJAMI OZE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty SYSTEMY POMIAROWE OZE Uwagi BRAK
Sale 1.15 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 2/1 201OZ



Piątek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE Uwagi 101OZB
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 L02_a



Piątek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII II Uwagi BRAK
Sale 1.08 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., GÓRSKI Jarosław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ



Piątek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty Metrologia I Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Metrologia I Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy GORYCKI Łukasz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Poniedziałek 08:00-11:40 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID12B
Sale 1.15DH Wykładowcy GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a



Poniedziałek 11:40-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Systemy inteligentne 2 Uwagi 3ID11A
Sale 1.15DH Wykładowcy GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a



Wtorek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Nowoczesne techn.i met.prowadzenia zajęć dydakt. Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy GOSZCZYŃSKA Barbara dr hab. inż. prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON. Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy GOSZCZYŃSKA Barbara dr hab. inż. prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Wybr.zagad. diagnostyki konstukcji betonowych Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy GOSZCZYŃSKA Barbara dr hab. inż. prof. PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 4/1



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 8-15, 11/20/17 - 01/08/18
Przedmioty Podstawy działań wizualnych Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Podstawy projektow. form przemysłowych Uwagi BRAK
Sale 1.09B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Etyka zawodu inżyniera wzornictwa Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 8-15, 11/23/17 - 01/11/18
Przedmioty Podstawy działań wizualnych Uwagi BRAK
Sale 105aB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu Uwagi BRAK
Sale 116HB Wykładowcy GRABA Marcin dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty MASZYNOZNAWSTWO Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Projektowanie procesów obróbki laserowej Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty SPECJALNE ZASTOSOWANIA LASERÓW Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 11/01/17 ... 01/24/18
Przedmioty PODSTAWY NORMALIZACJI Uwagi 8godz. Termin do ustalenia z prowadzacym
Sale 4.09 ENERG Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Interferometria laser. w bad. bezp. kon. Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Interferometria laser. w bad. bezp. kon. Uwagi BRAK
Sale 114CL Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty Techniki laserowe Uwagi BRAK
Sale 1.06B Wykładowcy GRABAS Bogusław dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH. Uwagi BRAK
Sale 9MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi L02_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Bezpieczeństwo transportu drogowego Uwagi L01_b
Sale 12MDąbrowa Wykładowcy GRABSKI Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi 405KNA
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L09_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi 404KNB
Sale 2.18 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L08_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA Uwagi 405KNB
Sale 2.15 ENERG Wykładowcy GRANEK Grzegorz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 4/1 L10_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty SYMULACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty DRGANIA I HAŁAS Uwagi BRAK
Sale 2.31C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE Uwagi BRAK
Sale 1.15C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301



Czwartek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty DRGANIA I HAŁAS Uwagi BRAK
Sale 3.11C Wykładowcy GRYSA Krzysztof prof. dr hab.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401



Środa 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY MARKETINGU Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 104BUB
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi 104BUA
Sale 2.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN. Uwagi BRAK
Sale 1.08A Wykładowcy GRZMIL Wioletta dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU