Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 103AB
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 103MB
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L06_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102AB
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 103AB
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102AB
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi L04_b
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi L03_b
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 103MA
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L05_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS Urszula mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID14B
Sale 2.31D Wykładowcy JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID12A
Sale 5.06D Wykładowcy JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.15C w bud. "C".
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 201B
Sale 2.32C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 202A
Sale 2.32C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 202B
Sale 4.18C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 201A
Sale 4.18C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 303A
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 302B
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 302A
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 301B
Sale 2.32C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 3, 5, 10/16/17 ... 10/30/17
Przedmioty WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN. Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC Uwagi 201A
Sale 2.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 202A
Sale 2.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 3, 5, 10/18/17 ... 11/01/17
Przedmioty WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN. Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/12/17 - 12/28/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 202B
Sale 5.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/12/17 - 12/28/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC Uwagi 201B
Sale 5.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 3, 5, 10/19/17 ... 11/02/17
Przedmioty WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN. Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów Uwagi BRAK
Sale 9MDąbrowa Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów Uwagi 11TSB
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów Uwagi 11TSA
Sale 10MDąbrowa Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a



Środa 11:40-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L03_b
Sale 3.04B Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 4-13, 10/25/17 - 12/27/17
Przedmioty Systemy transportowe Uwagi uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 1.07B Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wtorek 08:00-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy JURECKI Rafał Dr hab.in.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Pojazdy samochodowe II Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy JURECKI Rafał Dr hab.in.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Budowa samochodów i ciągników I Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy JURECKI Rafał Dr hab.in.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Poniedziałek 11:40-13:55 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty REWITALIZACJA -ROD. ZURBANIZOWANEGO Uwagi 122AUB
Sale 3.19A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a



Poniedziałek 14:00-16:15 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty REWITALIZACJA -ROD. ZURBANIZOWANEGO Uwagi 122AUA
Sale 3.27A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty HISTORIA BUDOWY MIAST 2 Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty HISTORIA BUDOWY MIAST 2 Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi 101B
Sale 5.28C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi 101A
Sale 5.28C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 5.29C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 5.28C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 4.18C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK EKONOMIA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 3.11C, 4.18C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK EKONOMIA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.06C, 2.31C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK EKONOMIA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.32C, 4.18C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 4.11C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 2.32C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 4.17C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 2.32C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK ZIP
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY I Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 2.32C, 5.28C Wykładowcy JĘZYK ZIP
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK ZIP
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 3/1



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID15B
Sale 1.16DH Wykładowcy KACZMAREK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a



Środa 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi 2ID16A
Sale 1.16DH Wykładowcy KACZMAREK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a



Środa 17:10-19:00 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Podstawy techniki światłowodowej 2 Uwagi 3TD12A
Sale 1.16DH Wykładowcy KACZMAREK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a



Czwartek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty Sieci komórkowe Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy KACZMAREK Tomasz dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1, 3-6, 10/02/17 ... 11/06/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-11, 10/09/17 - 12/11/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 401B
Sale 1.07C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a



Wtorek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-5, 10/03/17 - 10/31/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 401A
Sale 4.11C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-10, 10/03/17 - 12/05/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 401B
Sale 4.11C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a



Środa 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 402B
Sale 4.11C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a



Środa 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-10, 10/04/17 - 12/06/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 402A
Sale 4.11C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2-11, 10/11/17 - 12/13/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 402B
Sale 4.18C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2-11, 10/11/17 - 12/13/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 403A
Sale 2.31C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2-11, 10/12/17 - 12/14/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 402A
Sale 2.32C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a



Piątek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2-11, 10/13/17 - 12/15/17
Przedmioty PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA Uwagi 401A
Sale 2.31C Wykładowcy KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi 3ID12A
Sale 3.19D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID13A
Sale 3.12D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Systemy operacyjne 1 Uwagi 2ID12A
Sale 3.12D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Zasady kompozycji Uwagi 1ID23A
Sale 3.06D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a



Wtorek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Programowanie grafiki komputerowej Uwagi BRAK
Sale 3.19D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi 3ID11B
Sale 3.19D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Grafika komputerowa Uwagi 3ID11A
Sale 3.19D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a



Piątek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/06/17 - 02/02/18
Przedmioty Zasady kompozycji Uwagi BRAK
Sale 1.06D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż., Pięta Paweł mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23



Piątek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty Programowanie w języku C 2 Uwagi BRAK
Sale 3.12D Wykładowcy Kaczmarski Daniel mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH-URB.3 Uwagi BRAK
Sale 1.05A Wykładowcy KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Czwartek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5 Uwagi BRAK
Sale BRAK Wykładowcy KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŚK
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi 201TB
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty TERMODYNAMIKA Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty Termodynamika I Uwagi BRAK
Sale 2.14HC Wykładowcy KANIOWSKI Robert dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW