Zdarzenia-BazaDanych

Zdarzenie - Kategorie

Informacja zawarta w tym pliku nie jest przeznaczona do bezpośredniego odczytu. Korzystając linku: zdarzenie twoja przeglądarka powinna wyświetlić pełną informację opisującą to zdarzenie.



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 6-10, 11/08/17 - 12/06/17
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 2.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 11-15, 12/13/17 - 01/10/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 3.04B Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-15, 10/05/17 - 01/11/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA I Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Piątek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-15, 10/06/17 - 01/12/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 5.21B Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Piątek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 11-15, 12/15/17 - 01/12/18
Przedmioty ANALIZA MATEMATYCZNA Uwagi BRAK
Sale 115HB Wykładowcy HOŻEJOWSKI Leszek dr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T



Czwartek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty PRAWO TRANSPORTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy HYB Lech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Czwartek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty PRAWO TRANSPORTOWE Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy HYB Lech dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty BUDOWA DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy IWAŃSKI Marek prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Poniedziałek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty UTRZYMANIE DRÓG Uwagi BRAK
Sale 1.06A Wykładowcy IWAŃSKI Marek prof dr hab inż
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 205BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 203BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 204BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 204BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 203BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a



Czwartek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 201BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 205BUB
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE Uwagi 201BUA
Sale 2.13A Wykładowcy IWAŃSKI Mateusz mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 101GK



Poniedziałek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 103GK



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty FIZYKA I Uwagi BRAK
Sale 2.07C Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty FIZYKA Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_OZE 1/1 101OZ



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty FIZYKA 1 Uwagi BRAK
Sale 3.20 ENERG Wykładowcy JAGODZIŃSKI Paweł dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/1 102GK



Poniedziałek 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty ELEKTROTECHNIKA Uwagi BRAK
Sale 117B Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI Uwagi BRAK
Sale 102HCL Wykładowcy JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wtorek 08:00-09:50 Wykład
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżyniera materiałowa Uwagi BRAK
Sale 2.21DH Wykładowcy JANION Romuald dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E



Wtorek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżyniera materiałowa Uwagi BRAK
Sale 1.20D Wykładowcy JANION Romuald dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11



Wtorek 11:40-13:30 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty Inżyniera materiałowa Uwagi BRAK
Sale 1.10D Wykładowcy JANION Romuald dr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12



Poniedziałek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty Język obcy Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T



Poniedziałek 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 4.15D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WEAiI 3/3



Wtorek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Język obcy I Uwagi BRAK
Sale 2.30D Wykładowcy Janowska Agnieszka mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 103AB
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a



Poniedziałek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 103MB
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L06_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/09/17 ... 01/29/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102AB
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a



Poniedziałek 08:15-09:45 projekt
Tyg. 8, 10, 12, 14, 11/20/17 ... 01/01/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi Grupa wyrównawcza
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A



Wtorek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 9, 11, 13, 15, 17, 11/28/17 ... 01/23/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi Grupa wyrównawcza
Sale 5.12B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A



Środa 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 103AB
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty GRAFIKA INŻYNIERSKA Uwagi 102AB
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a



Czwartek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi L04_b
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi L03_b
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Piątek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/06/17 ... 01/26/18
Przedmioty RYSUNEK TECHNICZNY Uwagi 103MA
Sale 2.02B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L05_a



Piątek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/13/17 ... 02/02/18
Przedmioty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA Uwagi BRAK
Sale 2.06B Wykładowcy JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD



Wtorek 11:40-13:30 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID14B
Sale 5.06D Wykładowcy JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a



Wtorek 13:30-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi 4ID12A
Sale 5.06D Wykładowcy JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Metody obliczeniowe Uwagi UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.15C w bud. "C".
Sale Aula Gł 2 Wykładowcy JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Poniedziałek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 201B
Sale 2.32C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a



Poniedziałek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 202A
Sale 2.32C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Poniedziałek 11:40-13:30 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 202B
Sale 4.18C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Poniedziałek 13:30-15:20 projekt
Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 10/16/17 ... 12/11/17
Przedmioty ANALIZA EKONOMICZNA Uwagi 201A
Sale 4.18C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 303A
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 302B
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a



Wtorek 08:00-09:50 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 301A
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a



Wtorek 09:50-11:40 projekt
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/10/17 ... 01/30/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 302A
Sale 1.07C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a



Wtorek 13:30-15:20 Ćwiczenia
Tyd. 12, 12/19/17
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.06C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 08:00-09:50 projekt
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI Uwagi 301B
Sale 2.32C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a



Środa 09:50-11:40 Ćwiczenia
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty PODSTAWY EKONOMII Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy JASZTAL Milena mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Poniedziałek 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/02/17 ... 01/22/18
Przedmioty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Poniedziałek 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 3, 5, 10/16/17 ... 10/30/17
Przedmioty WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN. Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102



Środa 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA Uwagi BRAK
Sale 1.11C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Środa 15:20-17:10 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/11/17 ... 01/31/18
Przedmioty ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Uwagi BRAK
Sale 3.10C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC Uwagi 201A
Sale 2.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/11/17 - 12/27/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 202A
Sale 2.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a



Środa 13:30-15:20 Wykład
Tyg. 3, 5, 10/18/17 ... 11/01/17
Przedmioty WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN. Uwagi BRAK
Sale Aula Gł 1 Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/12/17 - 12/28/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE Uwagi 202B
Sale 5.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a



Czwartek 15:20-17:10 Laboratorium
Tyg. 2-13, 10/12/17 - 12/28/17
Przedmioty INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC Uwagi 201B
Sale 5.01C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a



Czwartek 17:10-19:00 Wykład
Tyg. 3, 5, 10/19/17 ... 11/02/17
Przedmioty WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN. Uwagi BRAK
Sale 1.20C Wykładowcy JAWORSKA Beata mgr inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Wtorek 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/03/17 ... 01/23/18
Przedmioty Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów Uwagi BRAK
Sale 9MDąbrowa Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS



Środa 11:40-15:20 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi L03_b
Sale 3.04B Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS



Środa 15:20-17:10 Wykład
Tyg. 4-13, 10/25/17 - 12/27/17
Przedmioty Systemy transportowe Uwagi uzupeenienie efektów ksztaecenia
Sale 1.07B Wykładowcy JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wtorek 08:00-11:40 Seminarium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty SEMINARIUM DYPLOMOWE Uwagi BRAK
Sale 4.23B Wykładowcy JURECKI Rafał Dr hab.in.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC



Środa 09:50-11:40 Wykład
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/04/17 ... 01/24/18
Przedmioty Pojazdy samochodowe II Uwagi BRAK
Sale 1.08B Wykładowcy JURECKI Rafał Dr hab.in.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS



Środa 11:40-13:30 Wykład
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty Budowa samochodów i ciągników I Uwagi BRAK
Sale 1.07B Wykładowcy JURECKI Rafał Dr hab.in.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC



Poniedziałek 11:40-13:55 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty REWITALIZACJA ŚROD. ZURBANIZOWANEGO Uwagi 122AUB
Sale 3.19A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a



Poniedziałek 14:00-16:15 projekt
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty REWITALIZACJA ŚROD. ZURBANIZOWANEGO Uwagi 122AUA
Sale 3.27A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (nieparzyste), 10/05/17 ... 01/25/18
Przedmioty HISTORIA BUDOWY MIAST 2 Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU



Czwartek 08:00-09:50 Ćwiczenia
Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (parzyste), 10/12/17 ... 02/01/18
Przedmioty HISTORIA BUDOWY MIAST 2 Uwagi BRAK
Sale 3.27A Wykładowcy JURUŚ JAGODA mgr inż. arch.
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU



Wtorek 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi 101B
Sale 5.28C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 08:00-09:50 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi 101A
Sale 5.28C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 5.29C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 5.28C Wykładowcy JĘZYK ANGIELSKI ID
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201



Wtorek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 4.18C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK EKONOMIA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102



Wtorek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 3.11C, 4.18C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK EKONOMIA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202



Czwartek 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.06C, 2.31C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK EKONOMIA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302



Wtorek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/03/17 - 01/30/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 2.32C, 4.18C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 4.11C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 2.32C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Czwartek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 4.17C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK LOGISTYKA
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI I Uwagi BRAK
Sale 2.32C, 5.28C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK ZIP
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY I Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 2.32C, 5.28C Wykładowcy JĘZYK ZIP
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302



Czwartek 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/05/17 - 02/01/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI III Uwagi BRAK
Sale 2.31C, 5.29C Wykładowcy JĘZYK ZIP
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201



Poniedziałek 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/02/17 - 01/29/18
Przedmioty JĘZYK OBCY 4 Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



Środa 09:50-11:40 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK OBCY II Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU



Środa 11:40-13:30 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 1/1



Środa 13:30-15:20 Laboratorium
Tyg. 1-18 (tydzień), 10/04/17 - 01/31/18
Przedmioty JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY Uwagi BRAK
Sale 4.17aA Wykładowcy KACPERCZYK Nina mgr
Studenci BRAK Grupy Stacjonarne III stopnia WBiA 3/1