Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, nieparzyste Wirtualne prototypowanie masz. i urządeń, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, nieparzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, nieparzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, parzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, Tyg. 1-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b


projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, parzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Wykład, Tyg. 1-13 Obrabiarki specjalizowane II, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, parzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, Tyg. 1-13 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW


Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., Świderski Jacek mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB


W
T
O
R
E
K

Wykład, tydzień SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, nieparzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b


Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b


projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, MOLA Renata dr hab.inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b




Ś
R
O
D
A

Wykład, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, Tyg. 1-13 AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, nieparzyste KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., KONIECZNY Marek dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b


projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM




Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, PAŁA Robert mgr inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, PAŁA Robert mgr inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

projekt, parzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU




C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, nieparzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Wykład, Tyg. 1-10 PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, nieparzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., Świderski Jacek mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA


Wykład, parzyste CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

projekt, tydzień Wirtualne prototypowanie masz. i urządeń, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

projekt, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Wykład, Tyg. 1-13 METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB





Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA




P
I
ą
T
E
K

Wykład, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOM. PROJ. PROC. SPAWALN., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM



projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

projekt, parzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste Zarządzanie eksploat. maszyn i urządzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, parzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b





projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

projekt, parzyste PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19