Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie obiektowe (Java), PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

projekt, parzysty Programowanie obiektowe (Java), PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Wykład, tydzień Systemy inteligentne 1, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


Wykład, tydzień Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B


W
T

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bazy danych 2, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, parzysty OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


Ś
R

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I

Wykład, tydzień Programowanie obiektowe (Java), BEDLA Mariusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


projekt, parzysty Bazy danych 2, SITEK Paweł dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I


C
Z
W


Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, CIOSEK Hanna mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.20D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I





P
T

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I 2ID14






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17