Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T




Laboratorium, parzysty Cyfrowe przetwarzanie sygnałów 2, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T



W
T

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie układów elektr.(CAD), BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, parzysty Mikroprocesorowe systemy wbudowane, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie układów elektr.(CAD), BARAN Remigiusz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Techniki bardzo wysokiej częstotliwości, KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T 2TD11


Ś
R

Wykład, tydzień Podstawy techniki światłowodowej 1, MARCINIAK Marian dr hab.,prof.PŚk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Laboratorium, tydzień Systemy kodowe 2, FIJAŁKOWSKI Marek dr inż., 4.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Laboratorium, tydzień Systemy i sieci telekomunikacyjne, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A

Wykład, tydzień Techniki bardzo wysokiej częstotliwości, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T


C
Z
W

Wykład, tydzień Systemy i sieci telekomunikacyjne, BELKA Radosław dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Wykład, tydzień Architektura i systemy operac.komput.1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Laboratorium, tydzień Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A



P
T

Wykład, tydzień Układy logiki programowalnej 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 115DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Ćwiczenia, tydzień Język obcy II, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T

Laboratorium, tydzień Układy logiki programowalnej 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 115DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 T L01_a
2TD11A




Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17