Grupa: Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., BISKUP Kamil mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, parzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, parzyste GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., BISKUP Kamil mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

projekt, nieparzyste GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MARCZEWSKA Julia dr inż, 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

projekt, parzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., BISKUP Kamil mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, WOLKA Paweł mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB zaj#cia od 12.03.2018

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

Wykład, tydzień Grupa powtarzająca - Konstrukcje betonowe 1, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB


Rezerwacja, nieparzyste JĘZYK OBCY 1, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2
21.05.2018

Wykład, nieparzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzyste OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH, OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU
L05_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU
L04_b

Laboratorium, tydzień OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU
L06_b

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU

Wykład, nieparzyste Grupa powtarzająca - Matematyka 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU


Wykład, nieparzyste WYBRANE ZAGADN.Z MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, Świercz Przemysław dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB

Wykład, parzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE, Świercz Przemysław dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Laboratorium, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU
L03_b

Laboratorium, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Wykład, tydzień SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzyste MECHANIKA BUDOWLI, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko



Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU






W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, WDOWIAK Agnieszka mgr in–., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, nieparzyste FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, nieparzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, parzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

projekt, nieparzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

projekt, nieparzyste INSTALACJE BUDOWLANE, BĄBA Katarzyna mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, nieparzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, KNAP Monika mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MOLENDOWSKA Agnieszka dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, parzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

projekt, parzyste INSTALACJE BUDOWLANE, BĄBA Katarzyna mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

Wykład, nieparzyste SELECTED ISSUES IN TRAFFIC ENG., STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Wykład, nieparzyste SOME ASPECTS OF MATERIALS STRENGHT, TRĄMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/2 301GI

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE 2, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA zaj#cia od 12.03.2018

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, BOREK Kamil mgr inż., NAWROT Aleksandra mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, 17:50-19:20, tydzień Grupa powtarzająca - Fundamentowanie, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, nieparzyste PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., OBARA PAULINA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Wykład, parzyste GEOTECHNIKA DROGOWA, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

Laboratorium, tydzień OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Wykład, 15:20-17:40, tydzień Grupa powtarzająca - Fundamentowanie, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB


Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste WYBRANE ZAGADN.Z MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

Laboratorium, parzyste WYBRANE ZAGADN.Z MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

Wykład, tydzień PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD

Wykład, parzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Laboratorium, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste WYBRANE ZAGADN.Z MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, BOREK Kamil mgr inż., NAWROT Aleksandra mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE, BRACKA Anna mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzyste WYBRANE ZAGADN.Z MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, BOREK Kamil mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Ćwiczenia, tydzień Grupa powtarzająca - Matematyka 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU



Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU


projekt, parzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA




Ś
R
O
D
A

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, MOCHOCKI Wojciech mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, MOCHOCKI Wojciech mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

projekt, nieparzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, nieparzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, KNAP Monika mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MARCZEWSKA Julia dr inż, 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, tydzień WYBRANE ZAGADNIENIA ROBÓT BUDOWLANYCH, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, KOTWA Anna dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, parzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

projekt, parzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, BAKALARZ Michał mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, parzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, KNAP Monika mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE, SKOWERA Karol mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
L04_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE TECHN. PROJ. KONSTR. MET., BIJAK Roman dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
L05_b

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, LUDYNIA Agata dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE, SKOWERA Karol mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste CHEMIA, STOIŃSKA Renata mgr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., ROLEK Jarosław dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA I RYS.TECHN.2, GRZMIL Wioletta dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Wykład, tydzień Grupa powtarzająca - Mechanika budowli 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


projekt, nieparzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, BAKALARZ Michał mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

projekt, nieparzyste INSTALACJE BUDOWLANE, SITARSKI Michał mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, ŻEBROWSKI Wojciech mgr inż, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, parzyste INSTALACJE BUDOWLANE, SITARSKI Michał mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, MOCHOCKI Wojciech mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE, SKOWERA Karol mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU
L02_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, MOCHOCKI Wojciech mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE, SKOWERA Karol mgr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, MARCZEWSKA Julia dr inż, 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, parzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB


projekt, tydzień WYBRANE ZAGADNIENIA ROBÓT BUDOWLANYCH, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA



Wykład, nieparzyste KONSTRUKCJE SPRĘŻONE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzyste EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB


Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 3, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU


Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, NAWROT Aleksandra mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA



Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU


Wykład, parzyste WYBRANE ZAGADNIENIA ROBÓT BUDOWLANYCH, STĘPIEŃ Anna dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB


Rezerwacja, parzyste JĘZYK OBCY 1, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2
13,06,2018



C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, nieparzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, nieparzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, parzyste GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, parzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, nieparzyste FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI, NOWAK Katarzyna mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, nieparzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, tydzień EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

projekt, parzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, MARCZEWSKA Julia dr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, parzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

projekt, nieparzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, KNAP Monika mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L06_a
303BDB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, tydzień WYBRANE ZAGADNIENIA ROBÓT BUDOWLANYCH, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, tydzień PODSTAWY DYNAMIKI I STATECZNOŚĆ BUD., SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L09_a
305KBA

projekt, parzyste MECHANIKA TEORETYCZNA, OBARA PAULINA dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

projekt, parzyste PODSTAWY PROJEKTOWANIA ARCH., JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
101BUA

projekt, parzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, KNAP Monika mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE 2, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI, NOWAK Katarzyna mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA BUDOWLI, NOWAK Katarzyna mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, 17:10-19:30, nieparzyste Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, BOREK Kamil mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
104BUB

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI, PAWLAK Urszula dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

projekt, nieparzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, parzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, tydzień WYBRANE ZAGADNIENIA ROBÓT BUDOWLANYCH, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

Wykład, 17:10-19:30, parzyste Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU

Wykład, nieparzyste GEODEZJA 2, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Wykład, parzyste FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 2, MICHAŁEK Anna mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
104BUA

Laboratorium, tydzień OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

Laboratorium, parzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
102BUA

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU




Wykład, tydzień Grupa powtarzająca - Prawo budowlane, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Laboratorium, tydzień OCENA JAKOŚCI BETONÓW KONSTRUKCYJNYCH, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA TEORETYCZNA, NOWAK Katarzyna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU





P
I
ą
T
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU

projekt, nieparzyste FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I UTRZYMANIE BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, nieparzyste SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, nieparzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L10_a
305KBB

projekt, parzyste FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, parzyste SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, nieparzyste FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, nieparzyste SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a
205BUB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA

projekt, tydzień Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 2, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

projekt, parzyste FIZYKA BUDOWLI, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a
203BUB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

projekt, parzyste SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a
204BUA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, nieparzyste SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a
204BUB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, STĘPIEŃ Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L05_a
303BDA




projekt, nieparzyste SPECJALNE TECHNOLOGIE W DROGOWNICTWIE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BETONOWYCH, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a
205BUA

projekt, nieparzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L04_a
302TBB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L01_a
301TBA

projekt, parzyste PODSTAWY PREFABRYKACJI, KNAP Monika mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L07_a
304BDA

projekt, parzyste PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L03_a
302TBA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE 2, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 L02_a
301TBB

Ćwiczenia, tydzień Grupa powtarzająca - Mechanika budowli 1, SZCZECINA Michał mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a
203BUA

Ćwiczenia, tydzień Grupa powtarzająca - Konstrukcje betonowe 1, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB




Wykład, parzyste KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Wykład, 10:00-14:00, Tyg. 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI 8h/sem, GRABAS Bogusław dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU
8 godz/sem





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 07/06/18