Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Sieci i zabezpieczenia, PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

projekt, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Wykład, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komputerowe wspomaganie projektowania, KAZAŁA Robert dr inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

projekt, parzysty Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A




Wykład, tydzień Napęd elektryczny i automatyka napędu, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Laboratorium, parzysty Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A


Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., Salwa Michał mgr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A



W
T
O
R
E
K

Wykład, tydzień BAZY DANYCH, SITEK Paweł dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Niezawod.zasilania energią elektryczną, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, parzysty Niezawod.zasilania energią elektryczną, Kaźmierczyk Agata dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 4, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Metody komputerowe w mechatronice, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji w elektroen.przem., Salwa Michał mgr inż., 2.24DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Metody komputerowe w mechatronice, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Akademickie dobre wychowanie 2, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 T



Wykład, tydzień Podstawy robotyki i mechanizacji, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12


projekt, tydzień Układy elektroniczne automatyki 2, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12




Ś
R
O
D
A

Wykład, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Napęd i automatyka napędu elektrycznego, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień BAZY DANYCH, SITEK Paweł dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Wykład, tydzień Zagad.bezpiecz.ekspl.urządz.elektryczn., Mieczkowski Grzegorz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, parzysty Zagad.bezpiecz.ekspl.urządz.elektryczn., Mieczkowski Grzegorz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E


Laboratorium, tydzień Napęd elektryczny i automatyka napędu, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

projekt, tydzień Stacje elektroenergetyczne, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

Wykład, tydzień Metody projektowania systemów oświetle., DELĄG Mariusz mgr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Wykład, parzysty Metody komputerowe w mechatronice, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11





Wykład, tydzień Komputerowe wspomaganie projektowania, KAZAŁA Robert dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12






C
Z
W
A
R
T
E
K

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 2, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Sterowniki PLC, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12

Wykład, tydzień Napęd i automatyka napędu elektrycznego, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komputerowe wspomaganie projektowania, Strączyński Paweł mgr inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

projekt, tydzień Metody projektowania systemów oświetle., DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A

projekt, tydzień Metody projektowania systemów oświetle., DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B





Wykład, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED11

Laboratorium, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L02_a
3ED11B

Laboratorium, tydzień Sieci i zabezpieczenia, SZYMAŃSKI Stanisław dr inż., 5.01D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L01_a
3ED11A





Laboratorium, parzysty Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E L03_a
3ED12A

Wykład, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 E 3ED12



P
T








Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17