Grupa: Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, nieparzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, tydzień Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

projekt, parzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KBA L10_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KACPERCZYK Nina mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU



Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB LO8_c

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA



Wykład, tydzień UTRZYMANIE DRÓG, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, tydzień HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU
204BUA

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Seminarium, 13:30-14:15, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA





Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, tydzień Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Rezerwacja, Tyd. 16 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI
Uwaga! 15 stycznia 2018 r. - jednorazowe zajecia uzgodnione z prowadzacym i grupami.






Wykład, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU




W
T
O
R
E
K

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA L06_c

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a

Wykład, tydzień Grupa powtarzająca - Ekonomika i kosztorysowanie, TELEJKO MAREK dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, Tyg. 11, 13, 15, 17 STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA L06_c

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB L07_c



Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Wykład, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, tydzień CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, TRĄMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, parzyste MATERIAŁY BUDOWLANE, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Wykład, tydzień FUNDAMENTOWANIE, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU



projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BD L06_c

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
L11_c

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB L07_c

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA




Wykład, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, parzyste FIZYKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU

Seminarium, 13:30-14:15, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB




Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB







Ś
R
O
D
A

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, CZAPIK Przemysław dr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, Tyd. 16 MATEMATYKA 2, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU
Uwaga! 17 stycznia 2018 r.- jednorazowe zajecia uzgodnione z prowadzacym i grupa.

Wykład, nieparzyste AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU
5godz./sem.

Wykład, Tyg. 7, 9 OCHRONA WŁASNŚCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU
4 godz./sem.

Wykład, Tyg. 11-12 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, tydzień Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU


projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KACPERCZYK Nina mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB LO7_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

Wykład, nieparzyste ORGANIZACJA RUCHU DROGOWEGO, LINEK Małgorzata dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, parzyste INNOVATION SOLUTIONS FOR ROAD TECHNOLOGY, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Seminarium, 15:20-16:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
201BUA

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB L07_c

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA L06_c

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB LO9_c

Wykład, tydzień ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA





Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB




C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, nieparzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L10_a
405KBB

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA LO6_c

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, parzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB LO7_c

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, tydzień GEOLOGIA, WIATRAK Małgorzata dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Ćwiczenia, Tyg. 1-5, 7-18 MATEMATYKA 2, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Laboratorium, tydzień Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU


Laboratorium, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KBA L10_c

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Seminarium, 15:20-16:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD



Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, tydzień GEODEZJA 1, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB



Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Wykład, tydzień Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów II, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU







Ćwiczenia, 15:20-17:40, tydzień Grupa powtarzająca - Matematyka 3, PAWIŃSKA Anna dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU


P
I
ą
T
E
K

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB




Wykład, nieparzyste PRAWO BUDOWLANE, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, MAKRENEK Medard dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU




projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, tydzień Grupa powtarzająca - Konstrukcje betonowe 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU





Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, MAKRENEK Medard dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Wykład, tydzień PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB







Wykład, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18