Grupa: Stacjonarne I stopnia WMiBM

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty METALOZNAWSTWO, KARGUL Marcin mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Laboratorium, parzysty Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L02_a
31APB

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 Podst. układów mechatron. w uzbrojeniu, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., 4.35B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, nieparzysty Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE SPAWANE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPś, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

projekt, parzysty BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L01_a
31APA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., WOŚ Piotr dr inż., 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, KURP Piotr dr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Makietowanie i budowa modeli fizycznych, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Roboty mobilne, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Laboratorium, parzysty Metody diagnostyczne w technice uzbroj., MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, KRAJCARZ Daniel mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, parzysty Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, Tyg. 7-15 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Grafika komputerowa, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, tydzień Zaaw. zagadn. w proj. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA JAKOŚCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP



Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zintegrowane systemy projektowania, ŁASKI Paweł dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Drgania mechaniczne - zagr. i profilak., RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPś, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, parzysty Podst. układów mechatron. w uzbrojeniu, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty Metrologia II, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, parzysty Mechanika techniczna II, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, parzysty DIAGNOSTYKA MASZYN, RADEK Norbert dr hab. inż.PrPś, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, parzysty Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, Tyg. 1-15 Badania symulacyjne broni i amunicji, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, tydzień OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, Tyg. 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, parzysty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA, KURP Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, parzysty MASZYNY I URZĄDZENIA SPAWALNICZE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWA I STEROW. BRONIĄ PREC. RAŻENIA, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Tworzywa sztuczne i kompozyty, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1-10 KONSTRUKCJE SPAWANE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, tydzień BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, STAŃCZYK Tomasz prof. dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, parzysty Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, parzysty Podstawy elektroniki i elektrotechniki, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo transportu samoch. II, ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, KURP Piotr dr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo systemów sterowania, TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, parzysty TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, MULCZYK K. Mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, parzysty MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., CEDRO Leszek Dr hab. inż,, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, Tyd. 13 Roboty mobilne, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_c

projekt, parzysty SERWIS POJAZDÓW, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_c



projekt, parzysty Projektowanie wnętrz, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L05_a
33CADA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L04_a
32SOMB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L03_a
32SOMA

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Ćwiczenia, tydzień Projektowanie produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L01_a

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, PAWIŃSKA Anna Dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, parzysty Zaaw. elem. wzornictwa maszyn i urządzeń, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Ćwiczenia, parzysty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNIKI WYTWARZANIA I, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy konstrukcji maszyn III, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, tydzień SPEDYCJA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo systemów sterowania, TAKOSOGLU Jakub dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, Tyd. 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, tydzień UNIX I SIECI KOMPUTEROWE, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, parzysty JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS




Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Makietowanie i budowa modeli fizycznych, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie, GRABAS Bogusław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L04_a
32SOMB

Laboratorium, tydzień SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

Laboratorium, parzysty Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, parzysty Towaroznawstwo materiałów niemetalowych, KRAJCARZ Daniel mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, parzysty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo maszyn i urządzeń, Pawelec Katarzyna Mgr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, Tyg. 1-6 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, parzysty Bezpieczeństwo instalacji przemysłowych, Pawelec Katarzyna Mgr inż., 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

projekt, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, PAŁA Tadeusz mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, Tyd. 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP


Wykład, parzysty Podstawy elektroniki I, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Laboratorium, 11:40-14:15, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, KOWALCZYK Joanna mgr inż., OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB




projekt, 08:00-10:35, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH, MADEJ Monika dr hab. inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I


Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż., OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b




Laboratorium, 10:35-13:30, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH, MADEJ Monika dr hab. inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I





W
T
O
R
E
K

Laboratorium, nieparzysty Pomiary w obiektach mobilnych, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, nieparzysty Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł., Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Ratownictwo techniczne i medyczne, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, tydzień BUDOWA SAMOCHODÓW I CIĄGNIKÓW II, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, tydzień Metrologia II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L02_a
31APB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I L01_a
101IA

Laboratorium, parzysty Ratownictwo techniczne i medyczne, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, parzysty Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Laboratorium, parzysty DIAGNOSTYKA MASZYN, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L01_a
31LiSA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo maszyn i urządzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SKUTKI ZAGROŻEŃ CHEMICZNYCH, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, Tyg. 1-8 STOPY METALI NIEŻELAZNYCH, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, tydzień Roboty mobilne, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.08B, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, tydzień Bezpieczeństwo transportu samoch. II, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, tydzień BUDOWA SAMOCHODÓW I CIĄGNIKÓW II, JURECKI Rafał dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo instalacji przemysłowych, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, parzysty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy elektroniki i elektrotechniki, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, parzysty Zaaw. met. model. i wizual. urz. techn., BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Theory of machines, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŚk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L03_a
32SiCA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIE ZAAWANSOWANE, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L04_a
32SiCB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L06_a
33BPTB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L05_a
33BPTA

projekt, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA POWIERZCHNI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, tydzień MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, parzysty WSPOM. KOMPUT. W TECHNICE SAMOCHODOWEJ, JURECKI Rafał dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, Tyg. 6-7 PKM II + KWP, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STOPY ŻELAZA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Theory of machines, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, tydzień BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, parzysty STALE KONSTRUKCYJNE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, parzysty Historia malarstwa i rzeźby, SZCZEPAŃSKI Władysław prof. zw. dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, nieparzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L01_a
31LiSA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŚCIOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Badania symulacyjne broni i amunicji, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L02_a
31LiSB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Ćwiczenia, parzysty TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, parzysty Bezpieczeństwo maszyn i urządzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA ZAOPATRZENIA, KURP Piotr dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Ćwiczenia, parzysty BUDOWA I STEROW. BRONIĄ PREC. RAŻENIA, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INFRASTRUKTURA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Ćwiczenia, parzysty ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Laboratorium, parzysty Drgania mechaniczne - zagr. i profilak., BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b



Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OGÓLNA, KANIOWSKI Robert dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MASZYNY TECHNOL. DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L01_a
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INŻYNIERIA POWIERZCHNI, MULCZYK K. Mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

Laboratorium, parzysty Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
AP L03

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA POWIERZCHNI, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, Tyg. 9-15 STOPY METALI NIEŻELAZNYCH, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 INFRASTRUKTURA TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE II, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Wykład, parzysty Historia architektury polskiej, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty Inżynieria warstwy wierzchniej, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaaw. elem. wzornictwa maszyn i urządzeń, GRABA Marcin dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, tydzień POJAZDY SAMOCHODOWE, JURECKI Rafał dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, tydzień TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Wykład, parzysty METROLOGIA PRODUKCYJNA, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, parzysty Modelowanie i budowa maszyn, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyd. 5 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

parzysty LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WSPOM. KOMPUT. PROJEK. PROC. OBR. PLAST., MIŁEK Tomasz dr inż., 1.16B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

projekt, parzysty Bezpieczeństwo systemów sterowania, TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Ćwiczenia, parzysty METROLOGIA PRODUKCYJNA, STĘPIEŃ Krzysztof dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Ćwiczenia, parzysty Bezpieczeństwo obiektów publicznych, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Theory of machines, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŚk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

projekt, tydzień OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

projekt, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA II, ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A



Laboratorium, 08:00-10:35, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA


Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, parzysty Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L02_a
31LiSB

Laboratorium, parzysty Drgania mechaniczne - zagr. i profilak., BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Inżynieria warstwy wierzchniej, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM





Laboratorium, 10:50-13:30, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, 13:30-16:05, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 2, 6, 8, 10, 12 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I



Ś
R
O
D
A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JURECKI Rafał dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L04_b

Laboratorium, tydzień BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, tydzień METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW., JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 10MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L02_a
201TB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a
201TA

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA UBYTKOWA, MAJ Piotr mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JURECKI Rafał dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_b

Laboratorium, parzysty Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Laboratorium, nieparzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 STOPY ŻELAZA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, MŁODZIŃSKA Diana mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, tydzień BADANIA SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW., JURECKI Rafał dr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, tydzień Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, parzysty STALE KONSTRUKCYJNE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_b

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a
L02_b

projekt, parzysty Bezp. pracy z urz. laserow. i plazm., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Grafika komputerowa, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L02_a
31KWWB

projekt, tydzień AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

projekt, parzysty Podst. bud. i reg. napędów obiek. lataj., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

projekt, parzysty Zintegrowane systemy projektowania, ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

projekt, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15 TERMODYNAMIKA MATERIAŁÓW WYSOKOENERGET., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, nieparzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

projekt, parzysty INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, Tyd. 13 Metaloznawstwo I, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M
UWAGA! ZALICZENIE - 31 maja 2017 r.! Godz. 17.00 grupy: L01 i L02. Godz. 18.00 grupy: L03 i L04.


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezp. pracy z urz. laserow. i plazm., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, tydzień Aeromechanika obiektów latających, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.10B, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, tydzień Metody diagnostyczne w technice uzbroj., BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, tydzień Systemy bezpieczeństwa, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, parzysty Bezp. w eksp. urz. mech. i inst. inż., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, parzysty Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OGÓLNA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA OGÓLNA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, parzysty Bezp. w eksp. urz. mech. i inst. inż., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, nieparzysty STEROWNIKI CYFROWE I SIECI PRZEMYSŁOWE, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zagrożenia promieniowaniem przenikliwym, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Pomiary w obiektach mobilnych, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, tydzień Technologia broni i amunicji, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, tydzień OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MIŁEK Tomasz dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Wykład, tydzień METALOZNAWSTWO, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, tydzień PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, MŁODZIŃSKA Diana mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L05_b

Laboratorium, tydzień EKPLOATACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, PIETRALA Dawid mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I L01_a, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I L02_a
201IB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I L01_a
201IA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI CYFROWE I SIECI PRZEMYSŁOWE, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L09_b

Laboratorium, parzysty Technologie szybkiego prototypowania, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technologie szybkiego prototypowania, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty TECHNOLOGIE ZAAWANSOWANE, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, Tyd. 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM



projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, PAŁA Robert mgr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

projekt, tydzień Zaaw. zagadn. w proj. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

projekt, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie komunikacji wizualnej, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA MATERIAŁÓW WYSOKOENERGET., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, tydzień SYSTEMY TRANSPORTOWE, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab.inż, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Wykład, tydzień PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.10B, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty Podst. bud. i reg. napędów obiek. lataj., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Wykład, parzysty MASZYNY TECHNOL. DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM
Zaj#cia odb#dN si# w pó#niejszym terminie

Laboratorium, nieparzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wspom. proc. technologicznych II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L08_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy konstrukcji maszyn III, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.12bHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE II, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L01_a
31APA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KRZYSZTOFIK IZABELA dr inż., NOCOŃ Łukasz mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, parzysty OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L07_b

Laboratorium, parzysty MASZYNY I URZĄDZENIA SPAWALNICZE, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, KYZIOŁ Jan dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I

Ćwiczenia, parzysty PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Laboratorium, tydzień Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L01_b

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, MŁODZIŃSKA Diana mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS
L06_b



Ćwiczenia, tydzień Mechanika ogólna I, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezp. w eksp. urz. mech. i inst. inż., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projekt. spec. II - projekt. urządzeń, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, parzysty Projektowanie komunikacji wizualnej, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, parzysty Projekt. spec. II - projekt. urządzeń, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
L03_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L03_a
32IBWA

projekt, parzysty Podstawy inżynierii odwrotnej, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, parzysty INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MASTERNAK Mateusz dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, MIERZEJEWSKI Dmytro dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Ćwiczenia, tydzień Projektowanie produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BALISTYKA ZEWNĘTRZNA, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 3.14B, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, parzysty Zaaw. techn. wytw. now. wzorów przemysł., GRABA Marcin dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, parzysty WSPOM. KOMPUT. PROJEK. PROC. OBR. PLAST., MIŁEK Tomasz dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW

Wykład, Tyg. 11, 13, 15 Elementy pomiarowe automatyki, Pohrebennyk Volodomyr Prof., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM





projekt, 10:30-12:45, Tyg. 3-4, 6, 8, 10 Tworzywa sztuczne i kompozyty, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 3-4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZNE I MATERIAŁY KOMPOZYTOW, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Towaroznawstwo materiałów niemetalowych, Chatys Rafał Dr hab.inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH II, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Wykład, tydzień MATEMATYKA, KRUK Barbara dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A

Wykład, tydzień Metodyka prac służb BHP, WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I

Wykład, parzysty Podstawy budowy broni, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Wykład, parzysty Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie, GRABAS Bogusław dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L10_a
35UTIB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L09_a
35UTIA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L01_a
31KWWA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, SZTELEBLAK Wojciech dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I
L02_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L08_a
34IMMB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L07_a
34IMMA

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M L06_a
33CADB

projekt, parzysty TECHNOLOGIA BUDOWY MASZYN, BOCHNIA Jerzy dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Badania mechanoskopijne, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy inżynierii odwrotnej, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE INTERNETOWE, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C ++, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Wykład, parzysty Projektowanie produktu, GRABA Marcin dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo obiektów publicznych, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technologia broni i amunicji, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy inżynierii odwrotnej, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technologie szybkiego prototypowania, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, tydzień Metrologia II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BRACHA Gabriel mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L04_a
102MB

Laboratorium, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, PIETRALA Dawid mgr inż., 4CLTM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L03_a
32SOMA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W L01_a
201WA

Laboratorium, tydzień Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 SPEDYCJA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_c

Laboratorium, parzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, Dudek Dominik dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L03_b

Laboratorium, parzysty Elementy pomiarowe automatyki, CABAJ Marek mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L04_a
32SOMB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, tydzień ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Rysunek techniczny maszynowy, MOLASY Robert dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M



Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Roboty mobilne, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Ćwiczenia, parzysty Aeromechanika obiektów latających, GRZYB Marta mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOWANIE INTERNETOWE, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i budowa maszyn, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L01_a
101AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L02_a
101AB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, GORYCKI Łukasz mgr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A L03_a
102AA

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 MATERIAŁOZNAWSTWO, KRAJCARZ Daniel mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, parzysty Badania mechanoskopijne, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, parzysty Zintegrowane systemy projektowania, BRACHA Gabriel mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Laboratorium, parzysty NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L01_a
201AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA MASZYN, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych, KANIOWSKI Robert dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L02_a
101MB

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L03_a
102MA

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, parzysty Aeromechanika obiektów latających, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Laboratorium, parzysty MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, parzysty Czynniki i skutki zagrożeń akustycznych, KANIOWSKI Robert dr inż., WRÓBEL-KNYSAK Anna dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, KURP Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Wykład, parzysty PODSTAWY MARKETINGU, LIPCZUK V. prof., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 5-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T
Grupa wyrównawcza

Laboratorium, nieparzysty JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Laboratorium, Tyg. 5-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 34IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI
Grupa wyrównawcza



Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zintegrowane systemy projektowania, BRACHA Gabriel mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 DIAGNOSTYKA MASZYN, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1-10 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L04_a
202MB

Laboratorium, tydzień SAMOCHODOWE SILNIKI SPALINOWE, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Karnat Joanna Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T L02_a
101TB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
101TA

Laboratorium, tydzień SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty INŻYNIERIA POWIERZCHNI, DANIELEWSKI Hubert mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

Laboratorium, parzysty Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł., KRAJCARZ Daniel mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L03_a
32PFPA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Mechanika techniczna II, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, tydzień Pomiary w obiektach mobilnych, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 32SOM

Ćwiczenia, parzysty LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Ćwiczenia, parzysty Podstawy budowy broni, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

Ćwiczenia, parzysty TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, KANIOWSKI Robert dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Wzornictwo przemysłowe i unikatowe, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, KRUK Barbara dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, parzysty SERWIS POJAZDÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

Ćwiczenia, tydzień SYSTEMY TRANSPORTOWE, Jaskólski Jacek Mgr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L02_a
31APB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A L01_a
31APA



projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L02_a
31PSBB

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L01_a
31PSBA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty AUTOMATYZACJA TECHNIK WYTWARZANIA, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, parzysty Wzornictwo przemysłowe i unikatowe, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie 3D, JANUS U. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SERWIS POJAZDÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_c

projekt, tydzień Podstawy konstrukcji maszyn III, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 35UTI

projekt, parzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

projekt, Tyg. 4-13 Rysunek techniczny maszynowy, JANUS U. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA




P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy kontrolno-pomiarowe, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Komp. wsp. proj. i wytw. CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 202M

Wykład, tydzień Mechanika ogólna I, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, parzysty Bezpieczeństwo transportu wewnętrznego, GRABAS Bogusław dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, 09:50-12:25, Tyg. 1, 3, 5, 7, 13 Projektowanie wnętrz, HAUPT Patrycja dr in–. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKPLOATACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Więckowski Dariusz dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 32SiC

Laboratorium, nieparzysty MATERIAŁOZNAWSTWO, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień Sieci komunikac. w ukł. automat. przem., WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-12 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, JANUS U. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB




Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, tydzień WSPOM. KOMPUT. W TECHNICE SAMOCHODOWEJ, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L04_a
32TSB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień Techniki komputerowe w projektowaniu, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W

Laboratorium, parzysty PODSTAWY ELEKTRONIKI, BRACHA Gabriel mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L01_a
201MA

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, JURECKI Rafał dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, parzysty KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA II, ŁASKI Paweł dr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M 33CAD

Laboratorium, parzysty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L01_b

Laboratorium, parzysty SPEDYCJA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_c

Laboratorium, 09:50-12:25, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Technol. wykończ. w wzornictw. przemysł., SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T

Wykład, parzysty METODYKA PRACY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOW., Więckowski Dariusz dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS




projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow., ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L02_c

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

projekt, parzysty Kryteria bezp. w proj. urz. przemysłow., WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
L02_b

projekt, parzysty Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow., ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L01_c

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow., ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_c

projekt, parzysty Systemy kontrolno-pomiarowe, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA PŁYNÓW, STRĄK Kinga mgr inż., 1.20HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPEDYCJA, DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS
L03_c

Laboratorium, tydzień Metrologia II, KMIECIK-SOŁTYSIAK Urszula mgr, 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, parzysty Metaloznawstwo I, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M L01_a
101MA

Laboratorium, parzysty BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO, ZUSKA Andrzej dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L02_b

Laboratorium, parzysty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L03_b

Laboratorium, parzysty Systemy kontrolno-pomiarowe, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, parzysty Komp. wsp. proj. i wytw. CAD/CAM, WIJAS Marta mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01





Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, nieparzysty KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 M
Grupa wyrównawcza

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KOMPUTEROWY ZAPIS KONSTRUKCJI, MOLASY Robert dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T

Wykład, Tyg. 1-8 Metaloznawstwo I, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, parzysty Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty Nowoczesne powłoki w silnikach spalinow., ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zintegrowane systemy projektowania, ŁASKI Paweł dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W L02_a
32PFPB

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projekt. spec. II - projekt. urządzeń, GRABA Marcin dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T L01_a
L01_b

projekt, parzysty PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I L04_a
32IBWB






Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Podstawy automatyki, BRACHA Gabriel mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezp. pracy z urz. laserow. i plazm., MULCZYK K. Mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaaw. techn. wytw. now. wzorów przemysł., KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP
L01

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Bezpieczeństwo instalacji przemysłowych, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A L04_a
202AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁOZNAWSTWO, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PODSTAWY ELEKTRONIKI, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 I 201I
L01_b

Laboratorium, tydzień WSPOM. KOMPUT. W TECHNICE SAMOCHODOWEJ, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T L03_a
32TSA

Laboratorium, tydzień Metrologia II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 T 201T
L02_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, NOCOŃ Łukasz mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A
L03_b

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA II, WIJAS Marta mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, parzysty OCHRONA ŚRODOWISKA W TRANSPORCIE, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzysty Ratownictwo techniczne i medyczne, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Ratownictwo techniczne i medyczne, MOLASY Robert dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Przem. sys. wiz. i arch. dan. SCADA/HMI, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP

Wykład, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzysty SYSTEMY CZASU RZECZYWISTEGO, KEKEZ Michał dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 A 31AP






Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA REGULACJI I, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA PŁYNÓW, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W
Grupa wyrównawcza

Ćwiczenia, parzysty Podstawy automatyki, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 M 201M

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA REGULACJI I, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Ćwiczenia, tydzień Mechanika ogólna I, PIASECKA Magdalena Dr hab.inż, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M





Wykład, parzysty MODELOWANIE DYNAMIKI PROCESÓW I SYMULAC., FARANA Radim prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A

Laboratorium, 12:45-15:20, Tyg. 1-15 Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 W 201W






Wykład, parzysty TEORIA REGULACJI I, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/2 A 202A





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17