Grupa: Stacjonarne I stopnia WMiBM

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, nieparzyste Podst. dział. wizual., GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Ćwiczenia, nieparzyste METROLOGIA, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Wykład, nieparzyste Podst. dział. wizual., GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, nieparzyste CHEMIA TECHNICZNA, DĄBEK Lidia dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, nieparzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, Tyg. 2, 4 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
Uwaga! Zajecia z 8 tygodnia tj. z dnia 19.11.2018 r. zostaly przelozone na dzien 03.12.2018 r. w 10 tygodniu zajec.

Wykład, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, parzyste Etyka zawodu inżyniera wzornictwa, BOCHNIA Jerzy dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, parzyste ELEKTROTECHNIKA, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, parzyste MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, Janus Paula Mgr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
Uwaga! Zajecia z 8 tygodnia tj. z dnia 19.11.2018 r. zostaly przelozone na dzien 03.12.2018 r. w 10 tygodniu zajec.

projekt, nieparzyste Praca dyplomowa, GONTARSKI Dariusz dr inż., RADEK Norbert dr hab. inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L07_b

projekt, parzyste Praca dyplomowa, RADEK Norbert dr hab. inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

projekt, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Ćwiczenia, Tyg. 1-7, 10-18 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T



projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L05

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIS Zbigniew dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, nieparzyste Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L03_a
102MA

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a
402AA

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

projekt, nieparzyste Zaawansowane systemy CAD, ANNUSEWICZ Anna mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L01_a
101TA

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

projekt, parzyste Modelowanie 3D, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L06_b

Wykład, nieparzyste MASZYNOZNAWSTWO, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 3-15 Electrical Engineering, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 7-9 OBRÓBKA UBYTKOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Laboratorium, tydzień EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH., GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c



Wykład, nieparzyste ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste Podstawy projektow. form przemysłowych, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, parzyste Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzyste Metrologia I, Adamczak Stanisław Prof. dr ha, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, parzyste MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA, MOLA Renata dr hab.inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, Tyg. 3-15 HES I, RADOWICZ Joanna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyd. 10 Przedmiot HES III, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W

Wykład, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1-3, 7-18 OBRÓBKA UBYTKOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień PROPEDEUTYKA AUTOMATYKI, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., MOLA Renata dr hab.inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18 Przedmiot HES III, OSSOWSKA Katarzyna dr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, parzyste METROLOGIA, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste Techniki wytwarzania / Techn. of prod., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzyste Opakowania w systemach logistycznych, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNAII, BŁASIAK Małgorzata dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Calculus, SĘKALSKI Maciej dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, PAWIŃSKA Anna dr, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a
402AB

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, tydzień Pojazdy samochodowe II, FREJ Damian, 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, ŁAGANOWSKA Małgorzata, 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L07_b

Wykład, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, Tyg. 5-6 HES I, RADOWICZ Joanna dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 7-8 Electrical Engineering, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyd. 10 Technical Chemistry, Ciopińska Joanna mgr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyd. 10 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
Uwaga! 3.12.2018 r. - realizacja zajec przelozonych z 8 tygodnia tj. z dnia 19.11.2018 r.

Wykład, Tyg. 11-12 Intellectual Property Protection, Janus Paula Mgr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski



Laboratorium, nieparzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.06B, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L02_a
101TB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Laboratorium, parzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, Soboń Dominika Mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a
102MB

projekt, nieparzyste Opakowania w systemach logistycznych, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

projekt, parzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, LIS Zbigniew dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

projekt, parzyste Bezpieczeństwo systemów i inst. przem., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L06_b

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Pojazdy samochodowe II, GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste Zaawansowane systemy CAD, ANNUSEWICZ Anna mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, parzyste Defektoskopia, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, tydzień Mechanika techniczna I, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M




Laboratorium, 08:00-10:35, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, Adamczak Stanisław Prof. dr ha, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, Adamczak Stanisław Prof. dr ha, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A







Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b






Wykład, 13:30-16:05, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T
grupa wyrównawcza



W
T
O
R
E
K

Wykład, nieparzyste Przedmiot HES II, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, nieparzyste Ekologia i zarządzanie środowiskiem, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, tydzień SPAWALNICTWO, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, tydzień MATEMATYKA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU, FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, Tyg. 3-10 Theory of Machines, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŚk, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, nieparzyste METROLOGIA, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, parzyste URZĄDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO, FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, nieparzyste KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ., BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste Termodynamika I, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, nieparzyste Historia architektury powszechnej, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, nieparzyste CAD/CAM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, parzyste Obrabiarki specjalizowane I, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, parzyste TERMODYNAMIKA, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste Projektowanie mechatroniczne, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, parzyste MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste Techniki laserowe, GRABAS Bogusław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, tydzień PODSTAWY ROBOTYKI, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste METROLOGIA, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M
grupa wyrównawcza

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L04_a
102TB

projekt, parzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L03_a
102TA



Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, nieparzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, tydzień Mechanika techniczna I, KYZIOŁ Jan dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Laboratorium, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a
401AA

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., MOLA Renata dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, parzyste Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., MULCZYK K. mgr, 8CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, Tyg. 13-15 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŚLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106CL, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a
401AB

Laboratorium, tydzień BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, tydzień Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, Bańkowski Damian Mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, parzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŚLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, parzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L02_a
101TB

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a
101MB

Tyg. 1-2, 4, 6, 8, 10, 12-15 JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS
rezerwacja



Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA PLASTYCZNA, THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Projektowanie przestrzenne, SULIGA Piotr mgr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, nieparzyste PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM I EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, nieparzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĄPÓR Paweł dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, Tyg. 1-3 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyg. 1-3, 7-18 OBRÓBKA SKRAWANIEM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, tydzień NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, tydzień Metaloznawstwo II, DZIADOŃ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 3-12 Linear Algebra, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 5, 7 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

projekt, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

projekt, parzyste Modelowanie 3D, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Seminarium, nieparzyste Seminarium dyplomowe, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c



projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L03_b

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Linear Algebra, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-12 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, tydzień EKONOMIKA TRANSPORTU, SZUMSKA Emilia mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM






Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, nieparzyste ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, PIOTROWSKA Katarzyna, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, SZMIDT Piotr, 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L04_b




Ś
R
O
D
A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, nieparzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a
402AA

Laboratorium, nieparzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Laboratorium, nieparzyste Obróbki wykończeniowe, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., MOLA Renata dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, parzyste SPAWALNICTWO, SZWED Bartłomiej mgr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L06_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Laboratorium, Tyg. 11, 13, 15 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, nieparzyste Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, nieparzyste Interferometria laser. w bad. bezp. kon., GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, tydzień Przedmiot HES I, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, parzyste Defektoskopia, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste Obróbki wykończeniowe, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyg. 3-7 Technical Drawing, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

projekt, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste Analiza ryzyka, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

projekt, nieparzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

projekt, tydzień Działania wizualne 2D - malarstwo, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, parzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

projekt, nieparzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, LIS Zbigniew dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

projekt, nieparzyste Projekt. spec. I - projektow. mebla, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

projekt, Tyg. 3-10 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A
L01 grupa wyrównawcza

Wykład, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, Tyg. 8-9 Technical Chemistry, Ciopińska Joanna mgr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 10-12 Academic Good Manners, Janus Paula Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

projekt, Tyg. 7-14 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T
grupa wyrównawcza


Wykład, nieparzyste Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, nieparzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, tydzień Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Wykład, tydzień URZĄDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO, JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, parzyste Analiza ryzyka, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 3-10 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L01_a
101TA

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, Tyg. 1-7 Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L02_a
201MB

Laboratorium, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, parzyste Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

Laboratorium, parzyste Zaawans. techniki komunikacji wizualnej, URBAŃSKI Rafał Dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a
401AA

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L01_a
201AA

Laboratorium, parzyste Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a
401AB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a
101MB

Laboratorium, parzyste Interferometria laser. w bad. bezp. kon., GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste ELEMENTY PRAWA GOSPODARCZEGO, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, tydzień Mechanika techniczna I, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, tydzień ELEKTROTECHNIKA, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, tydzień PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, Tyg. 7-9 OBRÓBKA SKRAWANIEM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, Tyg. 8-15 Ergonomics and OHS, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

projekt, tydzień Grafika inż. z element. rys. techniczn., PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA



Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, nieparzyste Promieniowanie optyczne - zagrożenia, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste Komp. wspom. proc. technol. I, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, Tyg. 1-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, Tyg. 5-6 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a
401AB

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, KARGUL Marcin mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a
401AA

Laboratorium, parzyste Automatyzacja w systemach CAD, ŁAGANOWSKA Małgorzata, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, KASIŃSKA Justyna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, KARGUL Marcin mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c



projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, parzyste Podst. proj. proc. obróbki plastycznej, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

projekt, tydzień Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

projekt, Tyg. 8-15 Technical Drawing, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

projekt, Tyg. 8-18 Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 5-12 Electrical Engineering, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, tydzień EKONOMIKA TRANSPORTU, SZUMSKA Emilia mgr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T





Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŚk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Tyg. 1-15 JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŚk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC
rezerwacja





projekt, 08:00-10:35, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW







Laboratorium, 11:40-14:15, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŚk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b




C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, nieparzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał Dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, PIOTROWSKA Katarzyna, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., MOLA Renata dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a
402AB

Laboratorium, parzyste ERGONOMIA I BHP, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, MULCZYK K. mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ., KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L03_a
102TA

Laboratorium, nieparzyste Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, nieparzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, nieparzyste METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, parzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, parzyste ERGONOMIA I BHP, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

Laboratorium, parzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, PIOTROWSKA Katarzyna, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, parzyste TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, parzyste PRAWO TRANSPORTOWE, HYB Lech, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, Tyg. 5-12 Technical Chemistry, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L05_b

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, Desaniuk Tomasz Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L05

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, Broniś Mateusz Mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a
402AB

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a
402AA

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, NOCOŃ Łukasz dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L04_a
102TB

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c



Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał Dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, ŁASKI Paweł dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, tydzień PRAWO TRANSPORTOWE, HYB Lech, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, parzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ BIOLOGICZNYCH, PARKA Barbara dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Przedmiot HES II, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, nieparzyste METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, parzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
101MA

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA SKRAWANIEM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, parzyste Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, Tyg. 3-10 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, tydzień Przedmiot HES I, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, parzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, Tyg. 10-11 Technical Chemistry, Ciopińska Joanna mgr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski



Wykład, nieparzyste Zaawansowane systemy CAD, ŁASKI Paweł dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, tydzień PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, KURP Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki II, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, parzyste Podstawy automatyki, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Automatyzacja w systemach CAD, ŁASKI Paweł dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Ćwiczenia, nieparzyste NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA OGÓLNAII, BŁASIAK Małgorzata dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Calculus, SĘKALSKI Maciej dr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

projekt, nieparzyste Projektowanie mechatroniczne, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
101MA

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L03_a
102MA

Seminarium, Tyg. 1-15 Seminarium dyplomowe, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

projekt, 15:20-17:55, Tyg. 4, 6, 8, 10-11 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A
L02 grupa wyrównawcza



projekt, nieparzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, nieparzyste Pojazdy samochodowe II, JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŚk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ POŻAROWYCH, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Podstawy elektroniki, SZCZEŚNIAK Adam dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T





Laboratorium, 09:50-12:25, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L05_b






Laboratorium, 12:45-15:20, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB






parzyste Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I





P
I
ą
T
E
K

Wykład, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień Techniki wytwarzania / Techn. of prod., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., SĘK Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, tydzień NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, parzyste Przedmiot HES I, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 3-12 Calculus, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, PIOTROWSKA Katarzyna, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Laboratorium, nieparzyste Promieniowanie optyczne - zagrożenia, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŚLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, tydzień TECHNIKI INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, Desaniuk Tomasz Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L05_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŚLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Grafika inż. z element. rys. techniczn., MOLASY Robert dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, parzyste Fizyka techniczna, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M




projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L01_b

Wykład, nieparzyste PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, nieparzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA PLASTYCZNA, MIŁEK Tomasz dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, parzyste NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L04_b

Laboratorium, tydzień Techniki wytwarzania / Techn. of prod., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, tydzień TECHNIKI INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c




Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a
102MB

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, nieparzyste Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, nieparzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, tydzień MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.28B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, SZMIDT Piotr, 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, Desaniuk Tomasz Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L07_b

Laboratorium, parzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Wykład, nieparzyste Napędy hydr. i pneum. w środ. transportu, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNAII, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo systemów i inst. przem., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Podst. proj. proc. obróbki plastycznej, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, parzyste FIZJOLOGIA PRACY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, Tyg. 3-12 Calculus, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A




Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

projekt, tydzień Grafika inż. z element. rys. techniczn., PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

projekt, parzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

projekt, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŚLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, tydzień Działania wizualne 3D - rzeźba, SULIGA Piotr mgr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L02_b

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L04_b




Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH., Więckowski Dariusz dr hab. inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS




Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T







Wykład, parzyste TEORIA REGULACJI II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19