Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki 1, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E


Wykład, tydzień Metrologia 2, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, tydzień Elektroenergetyka, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, parzyste Podstawy elektroniki 1, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Laboratorium, parzyste FIZYKA 2, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

projekt, nieparzyste Elektroenergetyka, Banasik Kornelia mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B

Ćwiczenia, tydzień Elektroenergetyka, Banasik Kornelia mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N




Laboratorium, parzyste Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B





Œ
R

Laboratorium, tydzień Metrologia 2, GINTER MARIUSZ dr inż., 5.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED11B


Wykład, tydzień Przedmioty humanistyczne 2, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, Tyg. 1, 3 Wstęp do ochrony własn. intelektualnej, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-18 Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 N

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


C
Z
W

Wykład, tydzień Teoria obwodów 2, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E


Wykład, parzyste FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA 2, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11



P
T

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, nieparzyste Informatyka 2, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 E 1ED12






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 07/06/18