Grupa: Stacjonarne II stopnia WEAiI

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, nieparzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

projekt, nieparzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Metody numeryczne w technice, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, parzysty Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B


Wykład, tydzień Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, KOPACZ Agnieszka mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.10D, 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, PLIŻGA Dorota mgr, 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zakłócenia w układach elektroenerget., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, parzysty Metody numeryczne w technice, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A


projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, DELĄG Mariusz mgr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzysty Podstawy elektrotechniki, Ciosk Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID22B

Laboratorium, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A



Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Ćwiczenia, parzysty Zakłócenia w układach elektroenerget., PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B






W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzysty Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzysty Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Zarządzanie własnością intelektualną, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Erasmus WEAiI, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Wykład, parzysty Zarządzanie własnością intelektualną, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień Przekształtniki energoelektroniczne w telekomunikacji, KARYŚ Sławomir dr hab inż., RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 1.18D, 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Wykład, tydzień Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Systemy rozpoznawania mowy i obrazów, BARAN Remigiusz dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

Laboratorium, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzysty Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21





Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A





Ś
R
O
D
A

Wykład, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, tydzień Programowanie usług sieciowych, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Laboratorium, nieparzysty Urządzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, DELĄG Mariusz mgr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, parzysty Urządzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty Metody numeryczne w technice, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzysty Metody numeryczne w technice, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzysty Metody numeryczne w technice, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Wykład, nieparzysty Podstawy maszyn elektrycznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, Stawczyk Paweł mgr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B



Laboratorium, parzysty Podstawy elektrotechniki, Ciosk Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Wykład, tydzień Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 1.18D, 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Urządzenia elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Wykład, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

Wykład, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E





Ćwiczenia, parzysty Urządzenia elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, Stawczyk Paweł mgr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L04_a
2ED22B

Laboratorium, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A






Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A







Ćwiczenia, parzysty Zakłócenia w układach elektroenerget., PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21




C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzysty Metody numeryczne w technice, Strząbała Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, parzysty Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Ćwiczenia, nieparzysty Zakłócenia w układach elektroenerget., PAWLAK AGNIESZKA mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Laboratorium, nieparzysty Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Elektromechaniczne systemy napędowe, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED22A

Laboratorium, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L08_a
1ED25B

Laboratorium, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, LUDWINEK Krzysztof dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21

Ćwiczenia, parzysty Podstawy elektrotechniki, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22



Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, DELĄG Mariusz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E

Wykład, tydzień Systemy odporne na błędy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID21

Wykład, parzysty Elektromechaniczne systemy napędowe, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 4.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID22B

projekt, tydzień Systemy CAD w projektowaniu oświetlenia dynamicznego, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, parzysty Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, Tyg. 11-20 Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A



projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzysty Podstawy automatyki, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L07_a
1ED25A

Wykład, tydzień Projektowanie systemów wbudowanych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzysty Projektowanie instalacji budynków inteligentnych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E





Wykład, parzysty Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22






P
I
ą
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, tydzień Systemy rozpoznawania mowy i obrazów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Wykład, parzysty Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I




Wykład, tydzień Programowanie grafiki 3D, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Podstawy elektrotechniki, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED25

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, parzysty Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, parzysty Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B





projekt, tydzień Systemy rozpoznawania mowy i obrazów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L04_a

Wykład, tydzień Współczesne procesowy graficzne, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17