Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 2, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, parzyste Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15



W
T

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B


Laboratorium, tydzień Podstawy routringu i przełączania, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B



projekt, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Ś
R
O
D
A

Wykład, parzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
grupa wyrownawcza

Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I





Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I





C
Z
W

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Laboratorium, nieparzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B



P
I
ą
T
E
K

nieparzyste Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Wykład, tydzień Podstawy routringu i przełączania, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15





Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I








Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19