Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 2, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

projekt, nieparzyste Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzyste Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Laboratorium, tydzień Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14


projekt, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A







Ś
R

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Laboratorium, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A


C
Z
W

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I





Wykład, tydzień Inżynieria programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14


P
I
ą
T
E
K

nieparzyste Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15


Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A




Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I








Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19