Grupa: Stacjonarne I stopnia WZiMK

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2-12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru - GRUPA A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 4-5, 7-10, 12-15 PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Wykład, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, PACANOWSKI Jarosław dr inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, tydzień RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA II, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6-13 HISTORIA GOSPODARCZA, GŁÓWKA Jan dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3, 5 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 4-13 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC A. mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC A. mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202


Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE INTERNETOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3-6 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, WALCZYK Anna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyd. 4 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 7-18 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MECHANIKI KOMPUTEROWEJ, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, nieparzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste FINANCE AND BANKING, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, Tyg. 3, 5, 7 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, Tyg. 1, 3-5, 7-10, 12-15 PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, parzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 2, 4-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, nieparzyste RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyd. 2 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste MIKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9, 11 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

projekt, nieparzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, nieparzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B


Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyd. 3 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 4-12 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIPIEC Sebastian mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, parzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Laboratorium, parzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 2-13 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

Wykład, tydzień RACHUNKOWOŚĆ, PIĄTEK Edyta dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, parzyste PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302


projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-5, 7-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Wykład, nieparzyste ETYKA ZAWODOWA, SZTORC Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-12 PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, tydzień RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, tydzień MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, nieparzyste METODY NUMERYCZNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, tydzień INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Laboratorium, Tyg. 4-13 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A




Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, LIS Zbigniew dr inż., SENDER Zbigniew dr inż., 3.11C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401





W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, nieparzyste RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, tydzień TOWAROZNAWSTWO, SĘK Andrzej dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, tydzień WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru- GRUPA D

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, parzyste DRGANIA I HAŁAS, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a
402B

projekt, nieparzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, PAŁA Robert mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, nieparzyste RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Wykład, Tyg. 1-10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, nieparzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

projekt, parzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, PAŁA Robert mgr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-4, 7-8, 10-11, 14-15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE I, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, Tyg. 9-18 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a
402B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK EKONOMIA, 3.11C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, tydzień JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

Laboratorium, Tyg. 2-4, 6-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, LACHOWSKI Jan dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

Wykład, nieparzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, nieparzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-2, 4-10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyd. 3 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W TECHNICE, SZMIDT Artur dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, SZMIDT Artur dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

projekt, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A


Laboratorium, nieparzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW, LACHOWSKI Jan dr, 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

Laboratorium, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
101B

Laboratorium, Tyg. 2, 4-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 2-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, nieparzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401
301A (4/1 T - 24h)

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, parzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201
201A

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyd. 8 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201
21.11.2017

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyd. 3 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202
17.10.2017

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyd. 12 PODSTAWY EKONOMII, JASZTAL Milena mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĄDZANIA FINANSAMI, BANASIK Tomasz dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B


Ćwiczenia, nieparzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, tydzień TOWAROZNAWSTWO, SĘK Andrzej dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK EKONOMIA, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA II, MAJ Piotr mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, parzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 4-13 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyd. 13 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
odrabaianie zaj#c z tygodnia 10

Wykład, nieparzyste FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-2, 4, 7-8, 10-11, 14-15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MECHANIKI KOMPUTEROWEJ, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 2.32C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 2-4, 7-9 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

Laboratorium, Tyg. 2-4, 7-9 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A





Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403




Ś
R
O
D
A

projekt, nieparzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste HISTORIA TECHNIKI, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1, 3-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do sali 1.06C w bud. "C".

Wykład, parzyste DYNAMIKA GIEŁDY, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2-11 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do sali 2.06C w bud. "C".

Laboratorium, nieparzyste OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY I, JĘZYK ZIP, 2.31C, 2.32C, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 10-15 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 10-15 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a


Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
101A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 2-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 3-15 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

Wykład, nieparzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI, PIĄTEK Edyta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste MOTYWACJA I EFEKTYWNA NAUKA, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402
przedmiot do wyboru 1

Wykład, Tyg. 1-10 JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Cwiczenia przeniesiono do sali 2.07C w bud. "C".

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 3, 5 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyd. 4 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyd. 13 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
Uwaga! 10 stycznia 2018 r. - Jednorazowe zajecia uzgodnione z prowadzacym i grupa.

Wykład, nieparzyste ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste FIZYKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, SZMIDT Artur dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, Tyg. 2-12 ANALIZA EKONOMICZNA, KOZUBEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 10, 12 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, Tyg. 1-6 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC A. mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2-11 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302


Wykład, nieparzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY EKONOMII, JASZTAL Milena mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Laboratorium, nieparzyste METODY NUMERYCZNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, nieparzyste PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 1, 3-5, 7-15 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 3-5, 7-15 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-10, 12-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L03_a
102A

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2-12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru - GRUPA C

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01



Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 6-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, parzyste PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 2-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-10, 12-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a
402B

projekt, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

projekt, Tyg. 2-12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru - GRUPA B





C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 2.06C, 2.31C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Laboratorium, Tyd. 2 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyd. 2 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, DETKA Marcin dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.13B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, Tyg. 1-10 INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień PODSTAWY ZARZĄDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 14 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, parzyste TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyd. 11 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

projekt, nieparzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

Ćwiczenia, nieparzyste TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, nieparzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SKÓRA Monika dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĄDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

projekt, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Laboratorium, nieparzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 4.17C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Laboratorium, tydzień JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-15 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

Laboratorium, Tyd. 11 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
odrabianie zaj#c z tygodnia 10

Laboratorium, Tyd. 13 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3, 5 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102


Wykład, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1-5, 7-10, 12 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, Tyg. 3-12 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIS Zbigniew dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1-10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, tydzień MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, parzyste DRGANIA I HAŁAS, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, nieparzyste ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B



Laboratorium, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 2, 4-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Laboratorium, Tyg. 4-14 PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-5, 7-14 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŚCIANA Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŚCIANA Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ZIP, 2.31C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, JAWORSKA Beata mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 11-15 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, Tyd. 13 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
odrabianie zajec tydzie# 10

Laboratorium, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, JAWORSKA Beata mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A





Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402


Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŚCIANA Artur mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303



P
I
ą
T
E
K

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, nieparzyste PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4-10 TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-5, 7-12 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102




Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste PRZEDMIOT DO WYBORU W JĘZYKU ANGIELSKIM, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Wykład, nieparzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402
przedmiot do wyboru 1

Wykład, nieparzyste INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1-8 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

projekt, tydzień WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru- GRUPA E

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02




Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, LYPCHUK Vasyl prof.dr hab, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403






Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, LYPCHUK Vasyl prof.dr hab, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste MIKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102






projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18