Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 2, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

projekt, nieparzyste Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Laboratorium, Tyg. 1-10 Programowanie współbieżne, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A


projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B



projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A


projekt, parzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12




Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A







Wykład, parzyste Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15



W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzyste Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

projekt, parzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Podstawy routringu i przełączania, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień Podstawy routringu i przełączania, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, Tyg. 11-18 Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

projekt, nieparzyste Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12

projekt, parzyste Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11

Wykład, tydzień Grafika komputerowa, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B



Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A




Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14






projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A







Laboratorium, parzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A


Ś
R
O
D
A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
grupa wyrownawcza

Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Laboratorium, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

projekt, nieparzyste Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11

projekt, parzyste Grafika komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13


Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Wykład, tydzień Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13


Wykład, parzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15







C
Z
W
A
R
T
E
K

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Laboratorium, nieparzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Wykład, tydzień Inżynieria programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B



P
I
ą
T
E
K

nieparzyste Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Tomaszewski Karol dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Tomaszewski Karol dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A




Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Wykład, tydzień Podstawy routringu i przełączania, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/11/19