Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, nieparzyste Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Laboratorium, tydzień Technika świetlna, DELĄG Mariusz mgr inż., 2.26DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, nieparzyste Układy cyfrowe 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A



Ćwiczenia, parzyste Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11


Wykład, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11




W
T
O
R
E
K

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne specjalne, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 0.43D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, nieparzyste Maszyny elektryczne 2, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, nieparzyste Maszyny elektryczne 2, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, parzyste Napęd elektryczny, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Urządzenia i systemy automatyki, Strączyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A


Wykład, tydzień Urządzenia i systemy automatyki, KAZAŁA Robert dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień Technika świetlna, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŚk, 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

projekt, parzyste Technika świetlna, DELĄG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A




Ś
R
O
D
A

Wykład, parzyste Maszyny elektryczne 2, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień Komputerowa symulacja układów dynamicz., WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Laboratorium, nieparzyste Napęd elektryczny, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

projekt, parzyste Urządzenia i systemy automatyki, KAZAŁA Robert dr inż., 4.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, SZYMONIAK TADEUSZ mgr inż., 1.18DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A




Wykład, parzyste Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12


Wykład, tydzień Układy elektroniczne automatyki, SZCZEŚNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12


C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, tydzień Energoelektronika, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Wykład, tydzień Napęd elektryczny, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Laboratorium, tydzień Programowanie komputerów 2, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Teoria sterowania i systemów 2, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A





Wykład, tydzień Maszyny elektryczne specjalne, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11



P
I
ą
T
E
K

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Laboratorium, nieparzyste Komputerowa symulacja układów dynamicz., Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Wykład, tydzień Programowanie komputerów 2, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12




Laboratorium, tydzień Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Wykład, tydzień Energoelektronika, KARYŚ Sławomir dr hab inż.prof. PŚK, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19