Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14





Wykład, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., SŁOŃ Grzegorz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


W
T

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A


Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, nieparzyste Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, Tyd. 6 Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I
rezerwacja 6.11

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A



Œ
R

Wykład, Tyg. 1-3 Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, Tyg. 4-18 Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A


Wykład, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



C
Z
W

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A


P
T

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/11/19