Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, nieparzyste Konstrukcja i eksploatacja maszyn produkcyjnych, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, Bańkowski Damian mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a

Laboratorium, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 POJAZDY SAMOCHODOWE, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

projekt, nieparzyste PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, tydzień NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, nieparzyste SPIEKI I KOMPOZYTY, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.20DH, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T L01_a

Laboratorium, Tyg. 1-15 Diagnostyka maszyn i urządzeń, WOŚ Piotr dr inż., 103CL, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS
L01_b

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


Wykład, tydzień LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Wykład, parzyste NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyg. 1-15 Konstrukcja i eksploatacja maszyn produkcyjnych, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, nieparzyste STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Bańkowski Damian mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

Wykład, tydzień PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW




Laboratorium, parzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP

projekt, Tyg. 1-15 NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, parzyste PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Wykład, Tyg. 1-15 Diagnostyka maszyn i urządzeń, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, tydzień ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHOD., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS

Ćwiczenia, 14:30-17:10, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS




Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ADAMCZAK Stanisław prof.dr hab.inż., 2.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW

Wykład, 12:40-14:20, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS





Ćwiczenia, 09:50-12:25, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 MECHANIKA RUCHU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia



W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzyste LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L02_c

Wykład, nieparzyste NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14 EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyd. 10 METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
Zaj#cia w dniu 29.05.2018

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15 METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyd. 9 EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
zaj#cia w dniu 22.05.2018

Laboratorium, nieparzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L04_b

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A

Wykład, Tyg. 1-10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Wykład, Tyg. 3-12 ORGAN. I ZARZ. PRZEDS. TRANSP.-SPEDYC., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

Wykład, Tyd. 12 Prawo handlowe, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Odrabianie zaj#a, 12.06.2018

Laboratorium, nieparzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS
L02_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 10HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

projekt, nieparzyste LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_c

Ćwiczenia, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, nieparzyste Wybrane zagadnienia eksploatacji maszyn i urządzeń, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, parzyste METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-13 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, parzyste Prawo cywilne, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, parzyste WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, Tyg. 1-13 PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, Tyg. 3-12 Bezpieczeństwo transportu samochodowego, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia



Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Ćwiczenia, parzyste METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

nieparzyste Praca dyplomowa, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12-15 Mechanika doświadczalna, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M
grupa wyrównawcza



Wykład, Tyg. 1-15 Wybrane zagadnienia eksploatacji maszyn i urządzeń, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, parzyste Badania hałasu w transporcie, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Laboratorium, nieparzyste METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L05

Ćwiczenia, 14:35-19:00, Tyd. 8 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Seminarium, Tyg. 1-7, 9-18 SEMINARIUM DYPLOMOWE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Laboratorium, Tyg. 13-14 POJAZDY SAMOCHODOWE, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia



Ćwiczenia, 09:50-14:15, Tyd. 8 Prawo socjalne, POLIAK Milos, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS




Ś
R
O
D
A

Laboratorium, Tyg. 1, 3 Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS
L05_b

Laboratorium, nieparzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIADOŃ Andrzej prof.dr hab.inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Bańkowski Damian mgr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
L04_b

Laboratorium, nieparzyste PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


Ćwiczenia, nieparzyste EKOLOGIA, WARIANEK Michał mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

Ćwiczenia, parzyste EKOLOGIA, WARIANEK Michał mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM
L01_b

Wykład, nieparzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, Tyg. 1-8 STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-13 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr hab.inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, tydzień INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, KURP Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Wykład, Tyg. 11-15 Prawo handlowe, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T

projekt, nieparzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB

Laboratorium, nieparzyste MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA



Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

projekt, tydzień NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Seminarium, Tyd. 8 SEMINARIUM DYPLOMOWE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS

Wykład, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA NAPRAW POJ.SAMOCH., ZUSKA Andrzej dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS

projekt, Tyg. 1-15 NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWB



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS

Wykład, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



Wykład, tydzień PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTEM SAM., ZUSKA Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, nieparzyste OCHRONA PATENTOWA I PRAWO AUTORSKIE, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, parzyste Historia techniki i wynalazków, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

projekt, nieparzyste LOGISTYKA PRZEMYSŁOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L01_c

Wykład, nieparzyste MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, nieparzyste MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, nieparzyste Przedmiot humanistyczno-społeczny, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 24UTI

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Prawo podatkowe, Hyb Lech Dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

projekt, nieparzyste PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Laboratorium, tydzień METODY MATEMATYCZNE W TRANSPORCIE, SZUMSKA Emilia mgr inż., 1.09B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Wykład, 17:10-19:45, Tyg. 2-15 POJAZDY SAMOCHODOWE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

Laboratorium, Tyg. 1-15 TECHNIKI WYTWARZANIA II, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M
ró#nice programowe

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
L03_b

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP
L02_b

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI SYSTEMÓW, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 114HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 23KWW

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 10HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW
KWWA

Ćwiczenia, parzyste Budowa i eksploatacja napędów maszyn, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, nieparzyste SPIEKI I KOMPOZYTY, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM

Wykład, tydzień SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, JURECKI Rafał dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Wykład, Tyg. 4-13 Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13 Działalność gospodarcza i zarzą. finansami w przed. transp., ŚRENIAWSKA Elżbieta mgr, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS



Wykład, parzyste METODY ILOŚCIOWE W DZIAŁ. PRZEDSIĘB., GRABAS Bogusław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Laboratorium, parzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, nieparzyste Badania hałasu w transporcie, KEKEZ Michał dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS
L03_b





Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Prawo podatkowe, Hyb Lech Dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS


Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A L01_a
201AA







Ćwiczenia, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 Prawo podatkowe, Hyb Lech Dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS




P
I
ą
T
E
K

Laboratorium, nieparzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Wykład, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, parzyste OBRÓBKA EROZYJNA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Wykład, nieparzyste OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM




Wykład, tydzień MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW

Laboratorium, nieparzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SZWED Bartłomiej mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

projekt, Tyg. 1-15 Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS
L02_b




Ćwiczenia, parzyste SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, Bucki Tomasz mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
11IMMA

Laboratorium, tydzień DIAGNOSTYKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, GRABSKI Paweł mgr inż., 15MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste STEROWANIE I ZARZ. W SYST. TRANSPORTU, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS
L03_b

Ćwiczenia, parzyste Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 13KWW





Ćwiczenia, parzyste SAMOCHODY SPECJALNE I SPECJALIZOWANE, STRACHOWSKI Piotr mgr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste Komputerowe wspomaganie projektowania maszyn i urządzeń, Nocoń Łukasz Dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12EMUP

Wykład, parzyste Selected Prob. of Control Theory and Ap., FARANA Radim prof. dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 07/06/18