Grupa: Stacjonarne II stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, nieparzyste Wykrywanie i śledzenie celów, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

Laboratorium, nieparzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, SAWICZ Zbigniew dr inż, 5.30A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, STRĄK Kinga mgr inż., 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

Laboratorium, Tyg. 11-12 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
tydzie# 12= odrabianie zaj#c z tygodnia 10

projekt, Tyg. 1, 5, 9, 11, 13, 15 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
L02

projekt, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

projekt, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

projekt, nieparzyste Biometria i systemy monitoringu, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, nieparzyste AUDITING ENERGETYCZNY, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

projekt, nieparzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

projekt, tydzień BUDOWNICTWO PODZIEMNE, STĘPIEŃ Anna dr inż, 2.02HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a
122AUA

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

projekt, tydzień MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, parzyste AUDITING ENERGETYCZNY, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, parzyste WODOCIĄGI, PARKA Anna dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

projekt, parzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

Laboratorium, Tyg. 1, 4-6, 9-15 DECYZYJNE GRY STRATEGICZNE, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L01_a
101AA

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

Laboratorium, Tyg. 5-14 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, Tyg. 6-16 KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, Tyg. 11, 13, 15 ZŁD - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05 - zajecia w dn. 11.12.2017, 08.01.2018, 22.01.2018

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, Tyg. 1-8, 10-16 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L02_a
101AB

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
L02

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

projekt, Tyg. 1, 5, 9, 11, 13, 15, 17 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

projekt, tydzień Projektowanie graficzne, KAZAŁA Robert dr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień BUDOWLE PODZIEMNE, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, tydzień BUDOWLE PODZIEMNE, STĘPIEŃ Anna dr inż, 2.02HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b


Wykład, nieparzyste UTRZYMANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW WODOCIĄGOWO-KANAL, SZELĄG Bartosz dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, nieparzyste MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, KUBICKA Urszula dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Wykład, nieparzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, Tyg. 1-13 Obrabiarki specjalizowane II, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień TEORIA STEROWANIA, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste EKSPERYMENT.METODY DIAGN.OBIEKTÓW MOSTOW, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, parzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, parzyste ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD., LINEK Małgorzata dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste ODCIAGI MIEJSCOWE, SZELĄG Bartosz dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Wykład, parzyste REWITALIZACJA ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Wykład, parzyste KANALIZACJA, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, Tyg. 2-11 PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste ODNOWA SIECI 2, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Laboratorium, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

Laboratorium, nieparzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, SAWICZ Zbigniew dr inż, 5.30A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

Laboratorium, parzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, SAWICZ Zbigniew dr inż, 5.30A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

Laboratorium, Tyg. 3-14 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, nieparzyste Biometria i systemy monitoringu, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, nieparzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., NOGAJ, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

projekt, tydzień MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a
122AUA

projekt, tydzień ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII II, PASZKIEWICZ Michał mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, tydzień BUDOWLE PODZIEMNE, STĘPIEŃ Anna dr inż, 2.02HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, tydzień POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, RADEK Norbert dr hab. inż. pro, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

projekt, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

projekt, parzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L03_c

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, parzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, parzyste BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
L02

projekt, parzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

projekt, parzyste SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, SITARSKI, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, nieparzyste HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste REMONTY BUDOWLI, RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1-6 KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, Tyg. 1-8, 10-16 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
L02

Laboratorium, Tyg. 1-10 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., MICHTA Dagmara mgr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień HISTORIA MYŚLI EKONOMICZNEJ, GŁÓWKA Jan dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102


projekt, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, nieparzyste BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste ENERGIA GEOTERMALNA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
L01

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Ćwiczenia, tydzień INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Diagnostyka i sterow. silników spalin., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, tydzień UTRZYMANIE DRÓG, IWAŃSKI Marek prof dr hab inż, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, parzyste Biometria i systemy monitoringu, BARAN Remigiusz dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, Tyg. 2-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M

projekt, nieparzyste INSTRUMENTY ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHAMI DOS., SĘK Piotr dr inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

projekt, nieparzyste KANALIZACJA, PARKA Anna dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste PRACA PRZEJŚCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

projekt, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Projektowanie graficzne, KAZAŁA Robert dr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, parzyste PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, Tyd. 3 BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 5.29C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

projekt, Tyg. 5, 9, 11, 13, 15, 17 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B


Ćwiczenia, nieparzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T

Wykład, tydzień Wykrywanie i śledzenie celów, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, tydzień Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, tydzień BUDOWA DRÓG, IWAŃSKI Marek prof dr hab inż, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, parzyste PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, parzyste SKRZYŻOWANIA I WĘZŁY DROGOWE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, parzyste ENERGIA GEOTERMALNA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, KOZUBEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

projekt, 11:40-13:55, tydzień REWITALIZACJA ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a
122AUB

projekt, 11:40-13:55, tydzień REWITALIZACJA ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, tydzień Projekt POWER, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2





projekt, 14:00-16:15, tydzień REWITALIZACJA ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a
122AUA






Ćwiczenia, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, parzyste RYNKI FINANSOWE, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102





Laboratorium, 11:40-13:55, Tyg. 8-16 TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ




W
T
O
R
E
K

Wykład, nieparzyste EKONOMIA MATEMATYCZNA, LENARCIK Andrzej dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste BUDOWLE PODZIEMNE, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, nieparzyste WODOCIĄGI, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, Tyg. 1-8 ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1-13 AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji DSP, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, Krechowicz Adam mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste TERMICZNE NANOSZENIE POWŁOK, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, parzyste POMPY I WENTYLATORY, SZELĄG Bartosz dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Wykład, parzyste EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, KUBICKA Urszula dr inż., PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, Tyg. 9-18 METODOLOGIA BADAŃ NAUKOWYCH, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, nieparzyste WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, nieparzyste PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM., ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień Projektowanie graficzne, KAZAŁA Robert dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Systemy naprowadz. obiektów latających, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień ODNOWA SIECI 2, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE UKŁADÓW KOMUNIKACYJNYCH, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste SYMULACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

projekt, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

projekt, tydzień Nowoczesne kierunki przetwarz.sygnałów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, tydzień MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, BĄBA Katarzyna mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a
122AUB

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L03_c

projekt, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

projekt, nieparzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.07D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO, SUŁEK Magdalena mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Projekt POWER, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2

projekt, parzyste OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
L01

projekt, parzyste SKRZYŻOWANIA DROGOWE I ULICZNE, WOLKA Paweł mgr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

Wykład, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC A. mgr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, Tyg. 12, 14 Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a

Ćwiczenia, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste Systemy naprowadz. obiektów latających, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Ćwiczenia, parzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

projekt, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, nieparzyste INSTALACJE PV (fotovoltaika), PASZKIEWICZ Michał mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste KANALIZACJA, PARKA Anna dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, tydzień Projekt POWER, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2
od 12. 12. 2017

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, tydzień Nowoczesne kierunki przetwarz.sygnałów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Projektowanie aplikacji DSP, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_c

projekt, parzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, parzyste INSTALACJE SPECJALNE, BĄBA Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, Tyd. 3 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
17.10

Laboratorium, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

Laboratorium, nieparzyste Niekonwencjonalne metody wytwarzania, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM., DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., LUDWINEK Krzysztof dr hab., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
8 tygodni

Laboratorium, parzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

Laboratorium, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

Laboratorium, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L02_b

Wykład, nieparzyste WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, Tyg. 1-9 ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, tydzień Sterowniki PLC, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste AUDITING ENERGETYCZNY, STOBIECKI Andrzej dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste TEORIA I ZAS. PROJ. ARCH-URB. ARCH.MIESZ, SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Wykład, Tyg. 10-18 ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, parzyste INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO, SUŁEK Magdalena mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC A. mgr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201


projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., BACHARZ Kamil dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, nieparzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., NOGAJ, 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, ŁASKI Paweł dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

projekt, parzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., BACHARZ Kamil dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, parzyste SANITACJA MIAST, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., NOGAJ, 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste Systemy naprowadz. obiektów latających, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, Tyd. 10 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

Laboratorium, tydzień MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
L01

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień EKSPERYMENT.METODY DIAGN.OBIEKTÓW MOSTOW, BAKALARZ Michał mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
8 tygodni

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.29B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, nieparzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., GOSZCZYŃSKA Barbara dr hab. inż. prof. PŚK, 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, tydzień Analiza i wizualizacja danych, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, tydzień MOSTY ZESPOLONE, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, parzyste MODELOWANIE PROCESÓW OCZYSZCZANIA ŚCIE., BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, parzyste PLANOWANIE ODNOWY SIECI, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, parzyste POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., LUDWINEK Krzysztof dr hab., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

Laboratorium, parzyste TERMICZNE NANOSZENIE POWŁOK, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, Studencka1, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, Tyg. 12, 14 Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a

Laboratorium, parzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
11TSA

Laboratorium, Tyd. 13 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
L01

projekt, parzyste INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO, SUŁEK Magdalena mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L02_c


Laboratorium, nieparzyste MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., LUDWINEK Krzysztof dr hab., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Ćwiczenia, parzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIA MATEMATYCZNA, LENARCIK Andrzej dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA MATEMATYCZNA, LENARCIK Andrzej dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102



Laboratorium, parzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a
11TSB


projekt, tydzień PROJ.ARCH-URB WIEL.ZESP.MIESZK. W STR PO, BISKUP Kamil mgr inż.arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

projekt, tydzień PROJ. ARCH-URB WIEL. ZESP. MIESZK. W STR M, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

projekt, tydzień PROJ. ARCH-URB WIEL. ZESP. MIESZK. W STR M, SIUDA Maciej mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU






Ś
R
O
D
A

projekt, nieparzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, nieparzyste ODCIAGI MIEJSCOWE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, nieparzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, nieparzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, nieparzyste ODNOWA SIECI 2, NOGAJ, 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, parzyste TEORIA STEROWANIA, SZMIDT Piotr Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, parzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, parzyste OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW WODOCIĄGOWO-KANAL, SZELĄG Bartosz dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, parzyste INSTALACJE SPECJALNE, BĄBA Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L02_c

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD., CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, nieparzyste WENTYLACJA POŻAROWA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, nieparzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste WODOCIĄGI, PARKA Anna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste PRACA PRZEJŚCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, parzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

projekt, parzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, SKÓRA Monika dr, 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, nieparzyste WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, RADOWICZ Joanna dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień SKRZYŻOWANIA DROGOWE I ULICZNE, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

projekt, nieparzyste Projektowanie procesów obróbki laserowej, GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, nieparzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień SKRZYŻOWANIA I WĘZŁY DROGOWE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO PODZIEMNE, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

projekt, parzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

Wykład, nieparzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, nieparzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, Tyg. 4-13 Systemy transportowe, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
uzupeenienie efektów ksztaecenia

projekt, nieparzyste PRACA PRZEJŚCIOWA Z ZAGADNIEŃ TECHNICZNY, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102
termin do uzgodnienia z prowadzNcym


Laboratorium, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, SZMIDT Piotr Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, PIĄTEK Tomasz mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, STRĄK Kinga mgr inż., 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, Tyg. 3-14 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, Tyg. 9, 11, 13, 15, 17 BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ
zajecia od poeowy semestru

Laboratorium, nieparzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., KMIECIK SOŁTYSIAK Urszula mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

Laboratorium, parzyste DYNAMIKA MOSTÓW, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

Laboratorium, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

Laboratorium, parzyste METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, 5.36B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

projekt, nieparzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.07D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

projekt, nieparzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień MOSTY STALOWE, BAKALARZ Michał mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO PODZIEMNE, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a
122AUB

projekt, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

projekt, parzyste TEORIA STEROWANIA, SZMIDT Piotr Mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, parzyste PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

projekt, parzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, parzyste MODELOWANIE PROCESÓW OCZYSZCZANIA ŚCIE., BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

Ćwiczenia, nieparzyste WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, RADOWICZ Joanna dr, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, nieparzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Systemy transportowe, Frej Damian Mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
uzupeenienie efektów ksztaecenia


Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, nieparzyste PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, parzyste PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, nieparzyste PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Wykład, nieparzyste PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, tydzień ANALIZA AWARII BUDOWLANYCH, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.05A w bud. "A".

Wykład, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień ODKSZTAŁCENIA CIEPL. W OBR. LAS. I PLAZ., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, nieparzyste ZŁD - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

Laboratorium, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, GRZYB Marta mgr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1-8, 10-15 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
L01

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, 12:00-13:30, tydzień KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, PIĄTEK Tomasz mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a
122AUA

Laboratorium, parzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, nieparzyste MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

Laboratorium, 13:40-15:20, tydzień KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, PIĄTEK Tomasz mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a
122AUB

Laboratorium, Tyg. 10, 12, 14, 16, 18 BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ
zajecia od polowy semestru

Ćwiczenia, nieparzyste ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Ćwiczenia, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, CIOSK Katarzyna dr inż., 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, parzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wykład, nieparzyste MOSTY STALOWE, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., ZUSKA Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste DYNAMIKA MOSTÓW, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, Szczepaniak Jarosław mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste Wykrywanie i śledzenie celów, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Ćwiczenia, parzyste ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD., CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Ćwiczenia, parzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Ćwiczenia, parzyste ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż, 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB

Wykład, tydzień TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, parzyste SPECJALNE ZASTOSOWANIA LASERÓW, GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, Tyg. 4-13 Samochodowe silniki spalinowe, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia

Laboratorium, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA





Laboratorium, nieparzyste Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

Laboratorium, parzyste Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B




C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, nieparzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, nieparzyste URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL., CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Zasady kompozycji, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L03_a
122TBA

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L01_a
121TBA

projekt, parzyste BUDOWA DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
L02

Laboratorium, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU
8 tygodni

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU
8 tygodni

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L02_b

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

Wykład, nieparzyste KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., KONIECZNY Marek dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, nieparzyste ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO, KOTWA Anna dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, nieparzyste INSTALACJE PV (fotovoltaika), KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, parzyste STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste MARKETING, LYPCHUK Vasyl prof.dr hab, 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

projekt, Tyg. 1, 3 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

projekt, tydzień Projekt POWER, WÓJCICKI Artur dr inż., 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 2, 7 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

projekt, Tyd. 8 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
L02

Wykład, Tyg. 1-16 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia

Wykład, parzyste MANAGEMENT OF INDUSTRIAL INNOVATIONS, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

Laboratorium, nieparzyste Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., DANIELEWSKI Hubert mgr, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste Diagnostyka i sterow. silników spalin., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
11TSA

Laboratorium, Tyg. 1-10 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L02_b

Laboratorium, Tyg. 2, 8, 10, 12 DECYZYJNE GRY STRATEGICZNE, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.29B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, Tyd. 12 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
L03

Laboratorium, Tyd. 14 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
odrabianie zaj#c z tygodnia 10

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
L01

projekt, nieparzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

projekt, nieparzyste WENTYLACJA POŻAROWA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
L02

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL., CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

projekt, parzyste BIOGAZOWNIE, WOŹNIAK Magdalena dr, 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste MODERN BITUMINOUS COMPOSITES, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, parzyste MOSTY WISZĄCE I PODWIESZANE, BAKALARZ Michał mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

Ćwiczenia, nieparzyste WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, PIASTA Zdzisław dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L07_a
124KBA

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 2.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
L04

projekt, nieparzyste Łączność satelitarna i ruchoma, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, parzyste Łączność satelitarna i ruchoma, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A


Ćwiczenia, nieparzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, nieparzyste BIOGAZOWNIE, WOŹNIAK Magdalena dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, tydzień Nowoczesne kierunki przetwarz.sygnałów, BARAN Remigiusz dr inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW, KUBICKA Urszula dr inż., PARKA Anna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, parzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, parzyste Competitiveness and innovativeness in ec, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Laboratorium, nieparzyste Diagnostyka i sterow. silników spalin., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a
11TSB

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Ćwiczenia, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB

Ćwiczenia, nieparzyste RYNKI FINANSOWE, BANASIK Tomasz dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste RYNKI FINANSOWE, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Laboratorium, Tyg. 1-10 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., MICHTA Dagmara mgr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Ćwiczenia, parzyste POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC A. mgr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202


Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO PODZIEMNE, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Wykład, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, nieparzyste EKONOMIA MENEDŻERSKA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL., CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E

Wykład, parzyste MOSTY WISZĄCE I PODWIESZANE, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, parzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Laboratorium, 09:50-12:05, nieparzyste WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Laboratorium, 09:50-12:05, parzyste WODA DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH, MUSZYŃSKA Joanna mgr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOM. PROJ. PROC. SPAWALN., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, Tyg. 5, 9, 11, 13, 15 ZŁD - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05 - ajecia w dn. 30.11.2017, 14.12.2017, 04.01.2018, 11.01.2018, 25.11.2018

Wykład, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., STASZAK Jan dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, parzyste PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
L01



Ćwiczenia, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 122AU

Wykład, nieparzyste REGUL.I STER.URZĄDZEŃ GRZEW. I WENTYL., GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Wykład, tydzień ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), WÓJCICKI Artur dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, tydzień Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., OZIMINA Ewa dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS


Wykład, 15:20-17:40, tydzień Grupa powtarzająca - Metody matem.w mech. konstrukcji, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM


P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, nieparzyste Mechanika stosowana, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, nieparzyste MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste MASZYNY PRZEPŁYWOWE W ZAKŁADACH PRODUKCY, MAKRENEK Medard dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, nieparzyste REGULACJE I STEROWANIE INSTALACJAMI OZE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste WENTYLACJA POŻAROWA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Wykład, Tyg. 1-13 METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, tydzień SILNIKI RAKIETOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, ANDRUSZKO Lubow dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII II, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, parzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L04_a
122TBB

projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJ. NAWIERZCHNI BETONOWYCH, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, tydzień CAD/CAM, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, parzyste INSTRUMENTY ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHAMI DOS., SĘK Piotr dr inż., 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

projekt, parzyste PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH, SITARSKI, 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, nieparzyste BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW, PARKA Barbara dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste MODERN BITUMINOUS COMPOSITES, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, Tyg. 1-6, 8, 10-12 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień INSTRUMENTY ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHAMI DOS., SĘK Piotr dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Łączność satelitarna i ruchoma, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., Pięta Paweł mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, Tyg. 7, 9, 13 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15, 17 SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, KUBICKA Urszula dr inż., PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

projekt, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L09_a
125KBA

projekt, parzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB




projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

projekt, nieparzyste PROJEKTOWANIE UKŁADÓW KOMUNIKACYJNYCH, ŻEBROWSKI Wojciech mgr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, tydzień Projektowanie aplikacji DSP, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW, SITARSKI, 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, DANIELEWSKI Hubert mgr, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_c

Ćwiczenia, nieparzyste MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 115HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21

Ćwiczenia, parzyste MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, RADOWICZ Joanna dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21

Laboratorium, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

Laboratorium, Tyg. 1-10 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
L04

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 Samochodowe silniki spalinowe, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
grupa 2 uzupeenienie efektów ksztaecenia




Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_IZ
L03

Laboratorium, Tyg. 1-10 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L05_ZŁD
L05

Laboratorium, tydzień UTRZYMANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH, BAKALARZ Michał mgr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

Laboratorium, parzyste Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, MALEC Maciej dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L08_a
124KBB

projekt, tydzień MOSTY ZESPOLONE, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L11_a
126BMA

projekt, parzyste GEOTECHNIKA DROGOWA, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L05_a
123BDA

projekt, parzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 L10_a
125KBB

projekt, parzyste SILNIKI RAKIETOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, tydzień INSTALACJE SPECJALNE, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ




Ćwiczenia, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Ćwiczenia, nieparzyste SPECJALNE ZASTOSOWANIA LASERÓW, MULCZYK K. mgr, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Ćwiczenia, parzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 4.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 126BM

Wykład, nieparzyste PRZEDSIEBIORCZOSC I INNOWACJE, KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, tydzień Niekonwencjonalne metody wytwarzania, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, parzyste PODSTAWY PROJ. NAWIERZCHNI BETONOWYCH, NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Laboratorium, nieparzyste ODKSZTAŁCENIA CIEPL. W OBR. LAS. I PLAZ., MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, parzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, 5.28B, 5.36B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 Samochodowe silniki spalinowe, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
grupa 1 uzupeenienie efektów ksztaecenia

Laboratorium, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 Samochodowe silniki spalinowe, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
grupa 3 uzupeenienie efektów ksztaecenia

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T




projekt, 08:00-11:00, tydzień PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L04_a
122AUB

projekt, 08:00-11:00, tydzień PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, 08:00-11:00, tydzień PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, CHYB Angelika mrg inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L03_a
122AUA

Wykład, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18