Grupa: Stacjonarne II stopnia WEAiI

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, nieparzyste Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, parzyste Animacja komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Projektowanie sys. iluminancji obiektów, Deląg Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Krechowicz Adam dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

projekt, tydzień Procesory sygnałowe, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID23B

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, KOPACZ Agnieszka mgr, PLIŻGA Dorota mgr, 1.05D, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, tydzień Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, nieparzyste Metody numeryczne w technice, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień Programowanie usług sieciowych, WIKAREK Jarosław dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


projekt, tydzień Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego, Deląg Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, Banasik Kornelia mgr inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a

projekt, tydzień Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego, Deląg Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, PLIŻGA Dorota mgr, 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŚk, 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Wykład, tydzień Fundamentals of Electronics, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.18D, Erazmus WEAiI, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I

Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 115DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A




Ćwiczenia, tydzień Język angielski specjalistyczny, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Laboratorium, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.30DH, 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B


Ćwiczenia, parzyste Zakłócenia w układach elektroenerget., Nowak Katarzyna M mgr. inż.., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21



W
T
O
R
E
K

Laboratorium, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, Stawczyk Paweł mgr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, nieparzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Projektowanie sys. iluminancji obiektów, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED21B

projekt, nieparzyste Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, tydzień Analog.i cyfr.podzespoły ukł.reg.masz.el, LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

projekt, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13-15, 17 Zarządzanie własnością intelektualną, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I
Uwaga! 12 czerwca 2018r. (14 tydzien) - dodatkowe zajecia !!!

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

projekt, nieparzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Procesory sygnałowe, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID23A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Wykład, nieparzyste Zakłócenia w układach elektroenerget., ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Procesory sygnałowe, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID23

Laboratorium, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne w technice, Strząbala Paweł mgr inż, 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

Wykład, tydzień Programowanie grafiki 3D, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, parzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E

Laboratorium, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B


Wykład, parzyste Podstawy kryptografii z zastosowaniem w telekom., KACZMAREK Tomasz dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25

Laboratorium, tydzień Podstawy kryptografii z zastosowaniem w telekom., KACZMAREK Tomasz dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B

Wykład, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID23B







Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Poczęta Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21

Ćwiczenia, parzyste Zakłócenia w układach elektroenerget., Nowak Katarzyna M mgr. inż.., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22




Ś
R
O
D
A

Laboratorium, nieparzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, nieparzyste Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I

Ćwiczenia, tydzień Badania operacyjne w informatyce, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

projekt, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Programowanie grafiki 3D, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Rezerwacja, tydzień 1.07B, 1.08B, 2.31D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia, Stacjonarne II stopnia
Wojsko


Wykład, tydzień Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, tydzień Systemy odporne na błędy, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I 2ID22

projekt, tydzień Systemy odporne na błędy, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, Banasik Kornelia mgr inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID23A

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, Poczęta Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID21A

projekt, parzyste Elektroenergetyka zakładów przemysłowych, Banasik Kornelia mgr inż., 2.23DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a

Laboratorium, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KUŚMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŚk, 5.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID21B

Wykład, tydzień Animacja komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Laboratorium, tydzień Podstawy kryptografii z zastosowaniem w telekom., KACZMAREK Tomasz dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

projekt, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

projekt, parzyste Zaawansowane przetwarzanie obrazów, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A




Ćwiczenia, parzyste Wybrane zagadnienia teorii sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Laboratorium, tydzień Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B





C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25

Wykład, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED21

Wykład, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzyste Systemy CAD w proj. oświetenia dynamicznego, Deląg Mariusz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22

Laboratorium, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień Aparaty elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, nieparzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, nieparzyste Metody numeryczne w technice, Strączyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, parzyste Programowanie systemów rozproszonych, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., GINTER MARIUSZ dr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

projekt, nieparzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste Modelowanie i analiza systemów informat., Jasiński Artur mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B


Laboratorium, nieparzyste Pomiary elektryczne wielkości nieelektr., Serwicki Teodor mgr inż., 2.14DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

projekt, nieparzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

projekt, parzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, tydzień Współczesne procesowy graficzne, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, Michno Tomasz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Komputerowe wspomaganie projektowania, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

projekt, nieparzyste Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

projekt, parzyste Programowanie procesorów sygnałowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Współczesne procesowy graficzne, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, parzyste Wybrane zagadnienia routingu, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A


Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 4.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID22A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, AUGUSTYN Jerzy dr hab.inż.,prof. PŚk, 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID23A





Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E 1ED22

Wykład, parzyste Projektowanie sys. iluminancji obiektów, Deląg Mariusz mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED22

projekt, tydzień Symulacja komputerowa, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID23B

Laboratorium, parzyste Wybrane zagadnienia routingu, CHODOREK Agnieszka dr inż., 116HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B



P
I
ą
T
E
K

Laboratorium, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L06_a
2ED25B

Laboratorium, parzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED21A

Laboratorium, nieparzyste Elektromechaniczne systemy napędowe, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E L05_a
2ED25A

Laboratorium, nieparzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne w technice, Strączyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, parzyste Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID23A

Wykład, nieparzyste Wybrane zagadnienia routingu, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 2/1 E 2ED25

Laboratorium, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22B




projekt, nieparzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Technologie obiektowe, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID21B

projekt, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, nieparzyste Komputerowe wspomaganie projektowania, Strączyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED22A

Tyg. 4, 18 Badania operacyjne w informatyce, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21
rezerwacja 23.03; 10.07.




Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID23

Wykład, tydzień Projektowanie systemów wbudowanych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID21A

Laboratorium, tydzień Programowanie usług sieciowych, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID22B

Laboratorium, parzyste Projektowanie systemów wbudowanych, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID22A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne w technice, Strączyński Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED22A







Laboratorium, nieparzyste Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste Zagadnienia wybrane maszyn elektrycznych, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED21A





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 07/06/18