Grupa: Stacjonarne II stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD., LINEK Małgorzata dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, nieparzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, OWSIAK Zdzisława prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, nieparzyste Wirtualne prototypowanie masz. i urządeń, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, tydzień Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11, 13 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RYNKI FINANSOWE, BANASIK Tomasz dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, nieparzyste ODNOWA SIECI 2, KUBICKA Urszula dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Ćwiczenia, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Ćwiczenia, parzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
L01, L02

Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyd. 13 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
07.01.2019r (13 tydzien zajec) / UWAGA! Dodatkowe zajecia uzgodnione z prowadzacym.

Ćwiczenia, Tyd. 15 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
21.01.2019r. / UWAGA! Zajecia przeniesiono z 17.01.2019r.

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIA MATEMATYCZNA, LENARCIK Andrzej dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, Tyg. 1-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M

Wykład, tydzień RECYKLING ENERGETYCZNY, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO, KOTWA Anna dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., Świderski Jacek mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, nieparzyste Przemysłowe sieci komputerowe, KAZAŁA Robert dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, Tyg. 1-4 HISTORIA MYŚLI EKONOMICZNEJ, GŁÓWKA Jan dr, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., Pięta Paweł mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, nieparzyste INSTALACJE SPECJALNE, Wijas Katarzyna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., NOGAJ STANISŁAW mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Systemy mobilne, KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, RADEK Norbert dr hab. inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03_c

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TB, L01_d

projekt, parzyste REGULACJE I STEROWANIE INSTALACJAMI OZE, CIENCIAŁA Karol Mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TB, L01_c

projekt, nieparzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03_d

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, GRABAS Bogusław dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a
L0_3 LiS

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BIZNES PLAN, SZTORC Małgorzata dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, parzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

projekt, parzyste INSTALACJE SPECJALNE, Wijas Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste Metody estymacji parametrów i sygnałów, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

projekt, parzyste RECYKLING ENERGETYCZNY, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, nieparzyste SANITACJA MIAST, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

projekt, nieparzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste WYBRANE ZAGADNIENIA Z MECH. KONSTRUKCJI, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

projekt, parzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, parzyste RECYKLING ENERGETYCZNY, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03

projekt, parzyste PRACA PRZEJŚCIOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

projekt, nieparzyste WODOCIĄGI 3, PARKA Anna dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

projekt, nieparzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Zasady kompozycji, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, parzyste KANALIZACJA 3, PARKA Anna dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02 LIS

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a


Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA MATEMATYCZNA, LENARCIK Andrzej dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste INSTALACJE SPECJALNE, Wijas Katarzyna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, Tyg. 1-13 Obrabiarki specjalizowane II, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień UTRZYMANIE DRÓG, IWAŃSKI Marek prof. dr hab. in, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Wykład, Tyg. 2, 6, 8, 10, 12, 14 MULTIAGENT MODELLING FOR INDUSTRY 4.0, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RYNKI FINANSOWE, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste PLANOWANIE ODNOWY SIECI, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, parzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, parzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, Tyg. 1-13 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień BUDOWA DRÓG, IWAŃSKI Marek prof. dr hab. in, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, 12:30-13:15, tydzień REWITALIZACJA - ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

Wykład, parzyste PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, parzyste MODELOWANIE PROCESÓW OCZYSZCZANIA ŚCIE., BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy marketingu, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA MATEMATYCZNA, LENARCIK Andrzej dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień Mikrokontrolery, KAZAŁA Robert dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, Tyg. 5-15 HISTORIA MYŚLI EKONOMICZNEJ, GŁÓWKA Jan dr, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A


Laboratorium, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., BACHARZ Kamil dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

Laboratorium, nieparzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L01_a
101AA

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 DECYZYJNE GRY STRATEGICZNE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

Laboratorium, Tyg. 1-10 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

Laboratorium, tydzień Metody estymacji parametrów i sygnałów, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L02_a
101AB

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., BACHARZ Kamil dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a

Laboratorium, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-14 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., BACHARZ Kamil dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

Ćwiczenia, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC Andrzej mgr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201



projekt, 09:50-12:10, tydzień REWITALIZACJA - ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU
L01_a

projekt, 09:50-12:10, tydzień REWITALIZACJA - ŚROD. ZURBANIZOWANEGO, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU
L02_a





W
T
O
R
E
K

Laboratorium, nieparzyste Systemy multimedialne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, Tyg. 1-15 MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

Laboratorium, parzyste Systemy multimedialne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, nieparzyste POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień ODNOWA SIECI 2, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, tydzień Systemy mobilne, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., GOSZCZYŃSKA Barbara dr hab. inż. prof. PŚK, 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, tydzień Budowa i oprogram. komput.sys.sterowania, KAZAŁA Robert dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE UKŁADÓW KOMUNIKACYJNYCH, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste INSTALACJE SOLARNO-POMPOWE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Wykład, Tyd. 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
UWAGA!!! 8 stycznia 2019 r. tj. 13 tydzien zajec

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

projekt, nieparzyste Systemy multimedialne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 3.18 ENERG, 5.13A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, MOLA Renata dr hab.inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŚk, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_b

projekt, parzyste INSTALACJE SOLARNO-POMPOWE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 11, 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

Wykład, tydzień Analiza i wizualizacja danych, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I


Ćwiczenia, nieparzyste ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO, WDOWIAK Agnieszka mgr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB

Ćwiczenia, parzyste ORGANIZACJA PROCESU INWESTYCYJNEGO, WDOWIAK Agnieszka mgr inż., 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Ćwiczenia, parzyste ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD., CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Ćwiczenia, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, Banasik Kornelia mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Ćwiczenia, parzyste WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, RADOWICZ Joanna dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Ćwiczenia, Tyd. 11 Ekonomika inwestycji w technice, Banasik Kornelia mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21
rez. 11.12

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 6, 8, 10 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., NOWAK Katarzyna mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, nieparzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

projekt, tydzień BUDOWLE PODZIEMNE, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

projekt, parzyste Global logistics, TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b

projekt, parzyste Global logistics, TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b


projekt, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT DROG., ZARZĄDZ. W BUD., CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, nieparzyste POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_b

projekt, nieparzyste BIOGAZOWNIE, WOŹNIAK Magdalena dr, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

projekt, parzyste Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste ODNOWA SIECI 2, NOGAJ STANISŁAW mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, nieparzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TBB, 122TB, L02

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, parzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TBB, 122TB, L02

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 2.32C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

projekt, parzyste Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste MODELOWANIE PROCESÓW OCZYSZCZANIA ŚCIE., BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, parzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

projekt, parzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03

projekt, parzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TBA, L01

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Mikrokontrolery, Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., NOWAK Katarzyna mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Wykład, nieparzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, SKÓRA Monika dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, nieparzyste AUDYT ENERGETYCZNY, STOBIECKI Andrzej dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, tydzień Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, WIKAREK Jarosław dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień INSTRUMENTY ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHAMI DOS., SĘK Piotr dr inż., 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA MENEDŻERSKA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste BUDOWLE PODZIEMNE, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, nieparzyste TEORIA I ZAS. PROJ. ARCH-URB. ARCH.MIESZ, SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

Wykład, tydzień Metody estymacji parametrów i sygnałów, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŚk, 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., STASZAK Jan dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21



Wykład, Tyg. 1-7 ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Elastyczne systemy produkcji, SITEK Paweł dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste BIOGAZOWNIE, WOŹNIAK Magdalena dr, 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, Tyg. 8-15 METODOLOGIA BADAŃ NAUKOWYCH, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Laboratorium, nieparzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, nieparzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, Tyg. 1-15 MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, parzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

Wykład, tydzień ANALIZA AWARII BUDOWLANYCH, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., SAWICZ Zbigniew dr inż., WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, tydzień BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW, KUBICKA Urszula dr inż., PARKA Anna dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, tydzień TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

projekt, nieparzyste Systemy multimedialne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, parzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, parzyste BUDOWA DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 Systemy transportowe, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia


projekt, tydzień PROJ. ARCH-URB WIEL. ZESP. MIESZK. W STR, BISKUP Kamil dr inż., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

projekt, tydzień PROJ.ARCH-URB WIEL.ZESP.MIESZK. W STR PO, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., SIUDA Maciej mgr inż. arch., TRACZ Włodzimierz dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU



Ćwiczenia, Tyg. 11, 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 12, 14 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101
UWAGA! 18.12.2018r. i 15.01.2018r. - odrabiane zajecia z wtorku 13 i 27.11.2018r. tj. 7 i 9 tygodnia!



Ś
R
O
D
A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO PODZIEMNE, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

Wykład, nieparzyste MASZYNY PRZEPŁYWOWE W ZAKŁADACH PRODUKCY, MAKRENEK Medard dr, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień Systemy multimedialne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Użytkowanie energii elektrycznej, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, parzyste MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, KUBICKA Urszula dr inż., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

Wykład, parzyste REGUL.I STER.URZĄDZEŃ GRZEW. I WENTYL., CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 11, 13, 15, 17 ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02+cz#ya L04

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, tydzień Budowa i oprogram. komput.sys.sterowania, Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, tydzień KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KACPERCZYK Nina mgr, 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
8 tygodni

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, Tyg. 2-4, 6-12 Samochodowe silniki spalinowe, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, parzyste PRACA PRZEJŚCIOWA Z ZAGADNIEŃ TECHNICZNY, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102
Termin do ustalenia z prowadzacym


Laboratorium, nieparzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.30A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03

Laboratorium, nieparzyste ZŁD - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

Laboratorium, nieparzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TB, 122TB, L02

Laboratorium, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

Laboratorium, parzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.30A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TBA, L01

Laboratorium, parzyste ZŁD - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, PAŁA Robert mgr inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, nieparzyste AUDYT ENERGETYCZNY, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WEWNĘTRZNEGO, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

projekt, parzyste AUDYT ENERGETYCZNY, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, parzyste EKONOMIKA INWESTYCJI, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, KOZUBEK Paweł dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, nieparzyste KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., KONIECZNY Marek dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień Diagnostyka i sterow. silników spalin., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy marketingu, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Ćwiczenia, parzyste Podstawy marketingu, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 Systemy transportowe, GRABSKI Paweł mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia


projekt, nieparzyste PODSTAWY PROJ. NAWIERZCHNI BETONOWYCH, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
125KB, L03

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

projekt, nieparzyste OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW WODOCIĄGOWO-KANAL, SZELĄG Bartosz dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., NOGAJ STANISŁAW mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

projekt, tydzień Systemy mobilne, KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, parzyste GEOTECHNIKA DROGOWA, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż, 2.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

Wykład, nieparzyste Podstawy marketingu, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, nieparzyste KANALIZACJA 3, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, Tyg. 1-13 AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, parzyste HISTORIA TECHNIKI I WYNALAZKÓW, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, parzyste EKSPLOATACJA SYSTEMÓW OZE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TB, 122TB, L02_c

projekt, nieparzyste SKRZYŻOWANIA DROGOWE I ULICZNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, nieparzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, nieparzyste EKSPLOATACJA SYSTEMÓW OZE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

projekt, nieparzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

projekt, tydzień Systemy mobilne, KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.28DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień POMPY CIEPLNE I KOLEKTORY SŁONECZNE, STOKOWIEC Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, parzyste KANALIZACJA 3, PARKA Anna dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE UKŁADÓW KOMUNIKACYJNYCH, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, parzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, parzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, parzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

projekt, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

projekt, parzyste OGRZEWANIE,WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, nieparzyste ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 3, KOSSAKOWSKI Paweł dr hab.inż., 5.02A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b



Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Ćwiczenia, nieparzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, RADOWICZ Joanna dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Laboratorium, Tyg. 1-7, 10, 12-13 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

Laboratorium, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

Laboratorium, parzyste MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA, Stoińska Renata dr inż., WIDŁAK Małgorzata dr, 5.13A, 5.19A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, PAŁA Robert mgr inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, nieparzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L0_2 LIS

Laboratorium, tydzień Budowa i oprogram. komput.sys.sterowania, Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień KOMP. WSPOM. PROJ. ARCHITEKTONICZNEGO, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a
121AUB

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste FIZYKA INŻYNIERSKA, MAKRENEK Medard dr, 5.21C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a
L03

Wykład, nieparzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Wykład, parzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste STATYSTYKA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Ćwiczenia, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, parzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, nieparzyste REGULACJE I STEROWANIE INSTALACJAMI OZE, CIENCIAŁA Karol Mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste INSTALACJE SPECJALNE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, parzyste MODERN BITUMINOUS COMPOSITES, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, Tyg. 1, 15 MULTIAGENT MODELLING FOR INDUSTRY 4.0, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.KONSTR.METALOWYCH, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, nieparzyste ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII II, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW WODOCIĄGOWO-KANAL, SZELĄG Bartosz dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, Tyg. 1-10 PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Wykład, tydzień SKRZYŻOWANIA DROGOWE I ULICZNE, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL., CIENCIAŁA Krzysztof dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, parzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RYNKI FINANSOWE, BANASIK Tomasz dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

projekt, nieparzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

projekt, tydzień ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII II, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

projekt, parzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, parzyste DIAGNOSTYKA I WZMACN.KONSTRUKCJI BETON., TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.12HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

projekt, tydzień BUDOWLE PODZIEMNE, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TB, 122TB, L02

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Poczęta Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC Andrzej mgr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202


projekt, nieparzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
124KB, 125KB, L02

projekt, nieparzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

projekt, tydzień BUDOWLE PODZIEMNE, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TBA, L01

projekt, tydzień MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, KUBICKA Urszula dr inż., 17A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Poczęta Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień BUDOWNICTWO PODZIEMNE, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a
121AUB

projekt, parzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
124KBA, L01

projekt, parzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b

projekt, parzyste PRZEBUDOWA SYSTEMÓW KANALIZACYJNYCH, SITARSKI Michał mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, BUĆKO Józef dr hab., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TBA, L01

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TB, 122TB, L02_d

projekt, nieparzyste PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW, SITARSKI Michał mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, tydzień Wirtualne prototypowanie masz. i urządeń, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Poczęta Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, BUĆKO Józef dr hab., 4.17C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

projekt, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

projekt, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

projekt, parzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 2.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

projekt, parzyste SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, SITARSKI Michał mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, Tyd. 9 RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
29.11.2018 - odrabianie zaj#a z dnia 27.11.2018

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, BUĆKO Józef dr hab., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

projekt, nieparzyste WODOCIĄGI 3, PARKA Anna dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

projekt, nieparzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

projekt, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

projekt, tydzień MIEJSKIE SIECI INSTALACYJNE, KUBICKA Urszula dr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a
121AUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO PODZIEMNE, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 5.37A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Poczęta Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCENA EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW INWESTYCYJN, BUĆKO Józef dr hab., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, parzyste Metody estymacji parametrów i sygnałów, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a
1ED22B

projekt, Tyd. 9 RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.25C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
29.11.2018 - odrabianie zaj#a z dnia 31.10.2018

Wykład, nieparzyste PRZEDSIEBIORCZOSC I INNOWACJE, KUŹNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste Mechanika stosowana, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, Krechowicz Adam mgr inż., 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 AUDYT WEWNĘTRZNY, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, parzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste SYMULACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyd. 15 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
UWAGA!!! Czwrtek 3 stycznia 2019 r. tj. kontynuacja 5 tygodnia zajec.

Ćwiczenia, tydzień Użytkowanie energii elektrycznej, Grąkowski Łukasz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia

Wykład, Tyg. 1-11 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia


Laboratorium, nieparzyste URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL., SŁOWAK, 3.18 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
125KBB

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_c

Laboratorium, Tyd. 2 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, parzyste MATERIAŁY KOMPOZYTOWE 1, CZAPIK Przemysław dr inż., 5.30A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TB, 122TB, L02

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

Laboratorium, nieparzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
122TB, L03

Laboratorium, tydzień Mikrokontrolery, Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU
8 tygodni

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_c

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste URZĄDZ.I INSTAL.GRZEWCZE I WENTYL., SŁOWAK, 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Laboratorium, nieparzyste Przemysłowe sieci komputerowe, Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, nieparzyste Teoria sterowania, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1-7, 10, 12-13 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 4.30C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

Laboratorium, Tyg. 1-10 IZ - WIZUALIZACJA KOMP. W PROJ. INŻ., LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_c

Laboratorium, parzyste Przemysłowe sieci komputerowe, Strączyński Paweł mgr inż., 2.15DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Laboratorium, parzyste SYSTEMY WSPOMAGANIA DECYZJI I ZARZ.WIEDZ, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

Laboratorium, Tyd. 10 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, tydzień Metody estymacji parametrów i sygnałów, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L04_a
1ED22B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 2.19HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.19DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Laboratorium, Tyg. 3, 9, 11, 13 DECYZYJNE GRY STRATEGICZNE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., Świderski Jacek mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Samochodowe silniki spalinowe, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A


Ćwiczenia, nieparzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD
122TB L03, 123BD

Ćwiczenia, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, Tyd. 12 EKONOMETRIA I PROGNOZOWANIE PROC. EKON., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyd. 14 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101
Uwaga! Czwartek 17 stycznia 2019 r. tj. w 14 tygodniu zajec

Ćwiczenia, tydzień INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 4.23B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, Tyg. 6, 8, 10, 12 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-13 METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, tydzień ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, KOWAL Zbigniew prof.zw.dr hab.inż., 1.08A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, tydzień MONITORING I METODY KONTROLI ŚRODOWISKA, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., OZIMINA Ewa dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA I ORGANIZACJA ROBÓT INSTAL., ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Ćwiczenia, Tyd. 12 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
20 grudnia 2018 r. - KOLOKWIUM

Ćwiczenia, Tyd. 14 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
Uwaga! Czwartek 17 stycznia 2019 r. tj. w 14 tygodniu zajec

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Competitiveness and innovativeness in ec, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, Tyg. 12-15 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia



Laboratorium, 09:25-11:40, parzyste TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ


Wykład, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



P
I
ą
T
E
K

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE METALOWE, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD
123BD

projekt, nieparzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 4.29aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

projekt, nieparzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB
121TB, 122TB, L02

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, parzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, parzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TBA, L01

projekt, parzyste MODERN BITUMINOUS COMPOSITES, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.09A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HB, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

projekt, parzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE KONSTR. RUROCIĄGÓW, SITARSKI Michał mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Ćwiczenia, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, Tyd. 14 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 2.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101
18.01.2019r. / UWAGA! Zajecia przeniesione z 21.01.2019r.

projekt, nieparzyste ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 18A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD
L05_c

projekt, nieparzyste BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW, PARKA Barbara dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

projekt, nieparzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L02_b

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

projekt, parzyste Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, parzyste REGUL.I STER.URZĄDZEŃ GRZEW. I WENTYL., LESIAK Paweł mgr inż, 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 4.11C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

projekt, parzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b

projekt, nieparzyste Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, nieparzyste BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 4.17aA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB
L03_b

projekt, parzyste BEZP.I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEM. KONSTR., SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 2.15HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB
L01_b




Wykład, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, RADOWICZ Joanna dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 124OZ

Wykład, nieparzyste PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, TRACZ Włodzimierz dr inż. arch., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

Wykład, tydzień Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, parzyste DIAGNOSTYKA I WZM.FUNDAMENTÓW, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, parzyste WENTYLACJA POŻAROWA, POROWSKI Rafał dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

Laboratorium, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, Tyg. 1-15 MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, SZUMSKA Emilia mgr inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 2, 10 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02 LIS

Laboratorium, Tyd. 11 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Laboratorium, nieparzyste METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, nieparzyste Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste Diagnostyka i sterow. silników spalin., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L02_IZ
101B

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

Laboratorium, Tyd. 10 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Ćwiczenia, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21

Ćwiczenia, parzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB




Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L01_IZ
101A

Laboratorium, nieparzyste TECHNOL.BETONOWYCH BUDOWLI MASYWNYCH 2, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB
121TBA, L01

Laboratorium, Tyg. 1-15 MODELOWANIE I SYMULACJE KOMPUTEROWE, WÓJCIK Stanisław dr inż., 5.01C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02 LIS

Laboratorium, Tyg. 2, 10 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, parzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 11, 15 GRY DECYZYJNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.15 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, nieparzyste Zarządzanie eksploat. maszyn i urządzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, nieparzyste SIECI CIEPŁOWNICZE I GAZOWE, KUBICKA Urszula dr inż., PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI

Wykład, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŚNIEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, tydzień Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień BETONOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.05A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 125KB

Wykład, parzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, parzyste MARKETING, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, parzyste PODSTAWY PROJ. NAWIERZCHNI BETONOWYCH, NITA PIOTR dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 123BD

Wykład, parzyste WODOCIĄGI 3, LISOWSKA Justyna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 121SI, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21

Ćwiczenia, parzyste Podstawy marketingu, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, parzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Laboratorium, nieparzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, FREJ Damian, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOM. PROJ. PROC. SPAWALN., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a




Ćwiczenia, parzyste SOCJOLOGIA, RADOWICZ Joanna dr, 5.32A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 121AU

projekt, nieparzyste INSTRUMENTY ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHAMI DOS., SĘK Piotr dr inż., 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L04_ZŁD
102B

projekt, tydzień WENTYLACJA POŻAROWA, POROWSKI Rafał dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 123OW

projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.07C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
203A

projekt, parzyste AUDYT WEWNĘTRZNY, ŚCIANA Artur mgr inż., 4.18C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, parzyste PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, parzyste INSTRUMENTY ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHAMI DOS., SĘK Piotr dr inż., 2.31C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z L03_ZŁD
102A

Wykład, nieparzyste REMONTY BUDOWLI, KRONER Andrzej dr inż., RUDZIŃSKI Lech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.06A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/2 122TB

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste BIOTECHNOLOGIA ŚCIEKÓW, PARKA Barbara dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/2 122WŚ

Wykład, parzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, parzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102





projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., PIĄTEK Tomasz mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L01_a
121AUA

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNETRZ, CHYB Angelika mrg inż. arch., 3.19A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/2 L02_a
121AUB






Tyg. 5, 14 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 1.06C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
04.01.2019r (kontynuacja 5 tygodnia zajec) / UWAGA! Dodatkowe zajecia uzgodnione z prowadzacym.







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/11/19