Grupa: Stacjonarne II stopnia WEAiI

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, nieparzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

projekt, nieparzyste Biometria i systemy monitoringu, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

projekt, nieparzyste Biometria i systemy monitoringu, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

projekt, tydzień Komput.wspomag.proj.w układach elektrycz, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Projektowanie graficzne, KAZAŁA Robert dr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Projektowanie graficzne, KAZAŁA Robert dr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B


projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Ćwiczenia, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22




Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Wykład, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, parzyste Biometria i systemy monitoringu, BARAN Remigiusz dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Ćwiczenia, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23





Wykład, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22






W
T
O
R
E
K

Wykład, tydzień Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji DSP, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, Krechowicz Adam mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień Projektowanie graficzne, KAZAŁA Robert dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

projekt, tydzień Nowoczesne kierunki przetwarz.sygnałów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, nieparzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.07D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, parzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Wykład, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

projekt, parzyste Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B


Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., LUDWINEK Krzysztof dr hab., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

projekt, tydzień Nowoczesne kierunki przetwarz.sygnałów, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Projektowanie aplikacji DSP, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., LUDWINEK Krzysztof dr hab., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L01_a
1ED21A

Wykład, tydzień Sterowniki PLC, WCIŚLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

projekt, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B





Wykład, tydzień Analiza i wizualizacja danych, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Laboratorium, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., LUDWINEK Krzysztof dr hab., 2.27DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L02_a
1ED21B




Ś
R
O
D
A

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Wykład, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I

Laboratorium, nieparzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, nieparzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.07D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, nieparzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Podstawy niezawodności, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B




Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, Szczepaniak Jarosław mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Ćwiczenia, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, CIOSK Katarzyna dr inż., 2.30D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22




projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, parzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, nieparzyste Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

Laboratorium, parzyste Sterowniki PLC, Suchenia Karol mgr inż., 2.15HD, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B






Laboratorium, tydzień Diagnozowanie urządzeń elektrycznych, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.31DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A

Laboratorium, parzyste Fizyka i silniki fizyczne w animacji, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.19D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A





C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, nieparzyste Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Statystyka w informatyce 1, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23

Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii obwodów, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŚk, 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E

projekt, nieparzyste Łączność satelitarna i ruchoma, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B

projekt, parzyste Łączność satelitarna i ruchoma, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A


projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Zasady kompozycji, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L03_a
1ID22A

Wykład, tydzień Nowoczesne kierunki przetwarz.sygnałów, BARAN Remigiusz dr inż., 2.31D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L06_a
1ID23B

projekt, tydzień Programow.imperatywne,obiektowe, Kubuś Łukasz mgr inż., 5.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

Wykład, tydzień Modelowanie komputer.ukł.elektromechan., STASZAK Jan dr hab. inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22



Wykład, parzyste Ekonomika inwestycji w technice, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E

Ćwiczenia, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Laboratorium, tydzień Podstawy audytingu energetycznego, STOBIECKI Andrzej dr inż., 2.24DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L03_a
1ED22A


projekt, tydzień Analiza i wizualizacja danych, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 2.22DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID21B



P
I
ą
T
E
K

projekt, tydzień Projektowanie aplikacji DSP, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L05_a
1ED23A

projekt, tydzień Inteligentne usługi informacyjne, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID22B

projekt, tydzień Niezawodność systemów komputerowych, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 4.22D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.20D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21

projekt, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 3.05D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

projekt, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L01_a
1ID21A




Wykład, tydzień Grafika 3D czasu rzeczywistego, Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23

Wykład, tydzień Systemy mobilne, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Wykład, tydzień Łączność satelitarna i ruchoma, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.32D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED23

Wykład, tydzień Zasady kompozycji, Kaczmarski Daniel mgr inż., Pięta Paweł mgr inż., 1.06D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID23






Laboratorium, parzyste Sieci teleinform.i ich bezpieczeństwo, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E L06_a
1ED23B







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/22/18