Grupa: Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, tydzień UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, parzyste ORGANIZACJA RUCHU DROGOWEGO, LINEK Małgorzata dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202, 203, L05

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KACPERCZYK Nina mgr, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA, L01

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203, L07_a

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Wykład, tydzień Matematyka 3 - gr. powt., SKÓRA Monika dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU


Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Laboratorium, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
201BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, tydzień PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, nieparzyste STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD, WCIŚLIK Wiktor dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Wykład, tydzień ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, MARCZEWSKA Julia dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
402TBB



projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, parzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

Wykład, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, Tyg. 2-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
5 godz/sem

Wykład, Tyg. 6, 11 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
4 godz./sem. zaj#cia 05.11.2018 i 10.12.2018

Wykład, Tyg. 9-10 OCHRONA WŁASNŚCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
4 godz/ sem

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201 BUA, L01

Laboratorium, tydzień Ocena jakości betonu w konstrukcji - gr. powt., SAWICZ Zbigniew dr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03



Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Wykład, 15:20-17:35, tydzień Wytrzymałość materiałów 2 - gr. powt., ŚWIT Grzegorz dr hab. inż., pr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU


W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L05_a
403BDA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L05_a
403BDA

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203 BU, L07_a

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĄK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

projekt, nieparzyste TRWAŁOŚĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

projekt, parzyste TRWAŁOŚĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA, L01_b

Laboratorium, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB, L02_b

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, TOMASIK Justyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05



Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L05_a
403BDA

projekt, nieparzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202, 203 BU, L05

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

projekt, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE I, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, tydzień GEOLOGIA, WIATRAK Małgorzata dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB
402TBA

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KBA

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, LINEK Małgorzata dr inż., STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA



Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDC, L03_b

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Wykład, tydzień CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, parzyste MATERIAŁY BUDOWLANE, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB



Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, KRONER Andrzej dr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB
403BDB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KBB

Wykład, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, MIKINA Roman mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, tydzień FUNDAMENTOWANIE, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU


projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB




Wykład, parzyste Fizyka, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU







Ś
R
O
D
A

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDC, L03_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, TOMASIK Justyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Wykład, 15:20-17:35, Tyg. 1-4, 6-18 Konstrukcje betonowe 2 - gr. powt., RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB


Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB, L02_b

Laboratorium, parzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Wykład, nieparzyste TRWAŁOŚĆ BUDOWLI, SAWICZ Zbigniew dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, parzyste TRWAŁOŚĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, SZCZECINA Michał mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, KOTWA Anna dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, SZCZECINA Michał mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

Ćwiczenia, 17:10-19:25, tydzień Matematyka 3 - gr. powt., SKÓRA Monika dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU




Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Wykład, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, SZCZECINA Michał mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU




C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, tydzień Ekonomika i kosztorysowanie - gr. powt., TELEJKO MAREK dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_IŚ 4/1 402IŚ, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, TRĄMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

projekt, nieparzyste TRWAŁOŚĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, BARTOS Joanna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Ćwiczenia, tydzień Wytrzymałość materiałów 2 - gr. powt., WCIŚLIK Wiktor dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, BARTOS Joanna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Wykład, tydzień Mechanika analityczna, Mechanika teoretyczna - gr. powt., DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU


Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, tydzień GEODEZJA 1, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Wykład, nieparzyste WYBRANE ZAGAD. Z HISTORII CYWIL. EUROP., SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, 15:20-17:35, Tyg. 6-18 Konstrukcje metalowe 2 - gr. powt., PIOTROWSKI Rafał dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
zaj#cia od 8.11.2018



Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, BARTOS Joanna mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, TOMASIK Justyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŚk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU




P
I
ą
T
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Wykład, nieparzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, parzyste PRAWO BUDOWLANE, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, nieparzyste INNOVATION SOLUTIONS FOR ROAD TECHNOLOGY, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, NITA PIOTR dr hab.inż. prof. PŚk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU




Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĄCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB






Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB







projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/11/19