Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Laboratorium, nieparzyste Wykrywanie i śledzenie celów, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, STRĄK Kinga mgr inż., 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, tydzień Diagnostyka i sterow. silników spalin., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, Tyg. 2-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L02_a
101AB

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1-6 KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b


Ćwiczenia, nieparzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T

Wykład, tydzień Wykrywanie i śledzenie celów, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, tydzień Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L01_a
101AA

Laboratorium, Tyg. 5-14 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, Tyg. 6-16 KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, nieparzyste PRACA PRZEJŚCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, parzyste PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS



Wykład, Tyg. 1-13 Obrabiarki specjalizowane II, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień TEORIA STEROWANIA, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, Tyg. 2-11 PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, RADEK Norbert dr hab. inż. pro, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

projekt, parzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L03_c

Wykład, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS





Ćwiczenia, tydzień INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS






W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste Systemy naprowadz. obiektów latających, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_c

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Laboratorium, parzyste TERMICZNE NANOSZENIE POWŁOK, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, Studencka1, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, Tyg. 12, 14 Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a

Wykład, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, Tyg. 12, 14 Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a

Wykład, Tyg. 1-13 AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste TERMICZNE NANOSZENIE POWŁOK, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, nieparzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, nieparzyste PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM., ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŚk, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, tydzień Systemy naprowadz. obiektów latających, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, nieparzyste Niekonwencjonalne metody wytwarzania, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, tydzień PROGRAMOW. TRÓJWYM. OBR. LASER. I PLAZM., DANIELEWSKI Hubert mgr, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L02_b

Wykład, nieparzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Laboratorium, parzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
11TSA

Laboratorium, parzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, Frej Damian Mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a
11TSB


projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, ŁASKI Paweł dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

projekt, parzyste Systemy naprowadz. obiektów latających, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.29B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L03_c



projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech Dr hab. in, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L02_c


Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM







Ś
R
O
D
A

Laboratorium, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, SZMIDT Piotr Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, STRĄK Kinga mgr inż., 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, Tyg. 3-14 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, nieparzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L02_c

projekt, nieparzyste PRACA PRZEJŚCIOWA, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

projekt, nieparzyste Projektowanie procesów obróbki laserowej, GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, nieparzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, Tyg. 4-13 Systemy transportowe, JAŚKIEWICZ Marek Dr hab inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
uzupeenienie efektów ksztaecenia

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Systemy transportowe, Frej Damian Mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
uzupeenienie efektów ksztaecenia


projekt, nieparzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

projekt, parzyste TEORIA STEROWANIA, SZMIDT Piotr Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., KMIECIK SOŁTYSIAK Urszula mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, parzyste METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, 5.36B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, GRZYB Marta mgr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Wykład, tydzień TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste SPECJALNE ZASTOSOWANIA LASERÓW, GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, Tyg. 4-13 Samochodowe silniki spalinowe, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia

Ćwiczenia, parzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Wykład, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., ZUSKA Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień ODKSZTAŁCENIA CIEPL. W OBR. LAS. I PLAZ., MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

projekt, parzyste TEORIA STEROWANIA, SZMIDT Piotr Mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b






Ćwiczenia, parzyste Wykrywanie i śledzenie celów, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Ćwiczenia, parzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS






C
Z
W
A
R
T
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

projekt, nieparzyste TEORIA STEROWANIA, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, nieparzyste Diagnostyka i sterow. silników spalin., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L02_a
11TSB

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Wykład, nieparzyste KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., KONIECZNY Marek dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Wykład, Tyg. 1-16 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia


Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., DANIELEWSKI Hubert mgr, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste Diagnostyka i sterow. silników spalin., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
11TSA

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L02_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.29B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L02_b

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Wykład, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 12MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L05_b

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOM. PROJ. PROC. SPAWALN., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS
L04_b

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW




projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI







Wykład, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A







P
I
ą
T
E
K

Wykład, nieparzyste Mechanika stosowana, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Wykład, Tyg. 1-13 METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, tydzień SILNIKI RAKIETOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

projekt, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, tydzień CAD/CAM, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Ćwiczenia, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 115HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

projekt, nieparzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

projekt, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L03_b




Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T

Ćwiczenia, parzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 13LiS

Laboratorium, nieparzyste ODKSZTAŁCENIA CIEPL. W OBR. LAS. I PLAZ., MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Laboratorium, parzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, 5.28B, 5.36B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 Samochodowe silniki spalinowe, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
grupa 1 uzupeenienie efektów ksztaecenia

Laboratorium, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 Samochodowe silniki spalinowe, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
grupa 3 uzupeenienie efektów ksztaecenia

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T




Ćwiczenia, nieparzyste SPECJALNE ZASTOSOWANIA LASERÓW, MULCZYK K. mgr, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12TLP

Wykład, tydzień SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, tydzień Niekonwencjonalne metody wytwarzania, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI

Wykład, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, Tyg. 1-6, 8, 10-12 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Wykład, Tyg. 7, 9, 13 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 13KWW

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 11, 13 Samochodowe silniki spalinowe, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
grupa 2 uzupeenienie efektów ksztaecenia




projekt, parzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, DANIELEWSKI Hubert mgr, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_c


projekt, parzyste SILNIKI RAKIETOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 14UTI







Wykład, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18