Grupa: Stacjonarne I stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka 1, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, parzyste Fizyka 1, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, parzyste Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Wykład, Tyd. 1 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĽPÓR Paweł dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, Tyg. 1-3, 7-18 OBRÓBKA UBYTKOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień MAŁE ELEKTROWNIE WODNE, BĽK Łukasz dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, tydzień PROPEDEUTYKA AUTOMATYKI, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, tydzień Sieci IP, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T 4TD11

Wykład, tydzień Niezawodnoœć w energetyce, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, tydzień EKONOMIKA PROCESU INWESTYCYJNEGO, TELEJKO MAREK dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU

Wykład, tydzień Instalacje elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., MOLA Renata dr hab.inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18 Przedmiot HES III, OSSOWSKA Katarzyna dr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, parzyste METROLOGIA, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste Techniki wytwarzania / Techn. of prod., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WONIAK Magdalena dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste Opakowania w systemach logistycznych, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, parzyste PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
5 godz/sem

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĽPÓR Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 6, 11 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
4 godz./sem. zaj#cia 05.11.2018 i 10.12.2018

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 9-10 OCHRONA WŁASNŒCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
4 godz/ sem

Wykład, Tyd. 12 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102
Uwaga! 17 grudnia 2018 r. (poniedzialek w 12 tygodniu) przeniesione zajecia z 11.12.2018 r. (tj. z wtorku w 11 tygodniu).

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŒLNA 1, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, nieparzyste Podst. dział. wizual., GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, nieparzyste CHEMIA TECHNICZNA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, nieparzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste PODSTAWY EKONOMII, NOWAK Paulina dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, nieparzyste INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, DETKA Marcin dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, LACHOWSKI Jan dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, Tyg. 1-5, 7, 9, 11, 13 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1-12 PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, tydzień GEOCHEMIA, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI
PIG - PIB ul. Zgoda 21

Wykład, Tyg. 2, 4 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
Uwaga! Zajecia z 8 tygodnia tj. z dnia 19.11.2018 r. zostaly przelozone na dzien 03.12.2018 r. w 10 tygodniu zajec.

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANCE AND BANKING, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, parzyste MATERIAŁY BUDOWLANE, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, parzyste KANALIZACJA 2, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, parzyste Etyka zawodu inżyniera wzornictwa, BOCHNIA Jerzy dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, parzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU

Wykład, parzyste ELEKTROTECHNIKA, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, parzyste PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, Tyd. 3 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, Janus Paula Mgr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
Uwaga! Zajecia z 8 tygodnia tj. z dnia 19.11.2018 r. zostaly przelozone na dzien 03.12.2018 r. w 10 tygodniu zajec.

Wykład, Tyg. 8, 10 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 1, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, tydzień Elektrownie konwencjonalne, Banasik Kornelia mgr inż., Gębczyk Katarzyna mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Ćwiczenia, tydzień Mechanika techniczna I, BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Wykład, Tyg. 1, 3 BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, nieparzyste PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, Tyg. 1-10 JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, tydzień Teoria obwodów 1, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, tydzień Metody optymalizacji, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12

Wykład, Tyg. 2, 4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŒCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Wykład, parzyste RENEWABLE ENERGY, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, parzyste Technologia maszyn energetycznych, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 5-6 HES I, RADOWICZ Joanna dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 7-8 Electrical Engineering, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyd. 10 Technical Chemistry, Ciopińska Joanna mgr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyd. 10 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
Uwaga! 3.12.2018 r. - realizacja zajec przelozonych z 8 tygodnia tj. z dnia 19.11.2018 r.

Wykład, Tyg. 11-12 Intellectual Property Protection, Janus Paula Mgr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3 RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201


Wykład, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, nieparzyste ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, nieparzyste Podstawy projektow. form przemysłowych, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, nieparzyste HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, nieparzyste ZASADY SPORZĽDZANIA PROJ. I DOKUM., PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 1-9 OCHRONA ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne w energetyce, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, tydzień UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, tydzień OCZYSZCZANIE WODY 2, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, tydzień PRAWO GEODEZYJNE I GOSPODARKI NIRUCHOM., CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, tydzień GEOMECHANIKA, SALWA Sylwester dr, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste ORGANIZACJA RUCHU DROGOWEGO, LINEK Małgorzata dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, parzyste BIOPALIWA I PALIWA ALTERNATYWNE, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste Metrologia I, Adamczak Stanisław Prof. dr ha, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, parzyste BIOGAZOWNIE, WONIAK Magdalena dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, parzyste MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA, MOLA Renata dr hab.inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, Tyg. 2-3, 6-12, 14-15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3-15 HES I, RADOWICZ Joanna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyd. 10 Przedmiot HES III, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a
102MB

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, nieparzyste Opakowania w systemach logistycznych, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

projekt, nieparzyste GEOMECHANIKA, SALWA Sylwester dr, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI
PIG - PIB ul. Zgoda 21

projekt, tydzień PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, tydzień ZASADY SPORZĽDZANIA PROJ. I DOKUM., PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

projekt, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, Tyd. 2 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, LIS Zbigniew dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

projekt, parzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

projekt, parzyste Bezpieczeństwo systemów i inst. przem., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

projekt, parzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, parzyste GEOCHEMIA, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI
PIG - PIB ul. Zgoda 21

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

projekt, nieparzyste Zaawansowane systemy CAD, ANNUSEWICZ Anna mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L01_a
101TA

projekt, nieparzyste OCHRONA ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

projekt, tydzień PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

projekt, parzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

projekt, parzyste Modelowanie 3D, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L06_b

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY METODOLOGII BADAŃ NAUKOWYCH, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste SYSTEMY ODWODNIENIOWE, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Wykład, nieparzyste HISTORIA BUDOWY MIAST 2, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, nieparzyste STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD, WCIŒLIK Wiktor dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Wykład, nieparzyste PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI
PIG - PIB ul. Zgoda 21

Wykład, nieparzyste MASZYNOZNAWSTWO, GRABAS Bogusław dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste WYBRANE NARZĘDZIA KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ, PLIŻGA Dorota mgr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, 14:00-15:20, nieparzyste INSTALACJE GRZEWCZE, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, tydzień ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, MARCZEWSKA Julia dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, tydzień Teoria obwodów 3, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Wykład, tydzień Energetyka geotermalna i pompy ciepła, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 2, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień CHEMIA SANITARNA, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., WONIAK Magdalena dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 3, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste OGRZEWNICTWO, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, parzyste HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, Tyg. 3-15 Electrical Engineering, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 7-9 OBRÓBKA UBYTKOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

projekt, nieparzyste Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

projekt, Tyd. 9 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B /// UWAGA! 26.11.2018r. - odrabiane zajecia z wtorku 13.11.2018r. tj. 7 tygodnia!

Laboratorium, Tyg. 1-10 Programowanie współbieżne, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B


projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L05

projekt, nieparzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

projekt, nieparzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, tydzień Instalacje i technika oœwietleniowa, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIS Zbigniew dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

projekt, parzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

projekt, parzyste TECHNOLOGIA BETONÓW MROZOODPORNYCH, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, parzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, nieparzyste Podst. dział. wizual., GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Ćwiczenia, nieparzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, nieparzyste WODOCIĽGI 1, PARKA Anna dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, nieparzyste METROLOGIA, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, nieparzyste GEOMATYKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, nieparzyste GEOMATYKA, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Ćwiczenia, Tyg. 2-11 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Ćwiczenia, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, nieparzyste Maszyny elektryczne w energetyce, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIKA PROCESU INWESTYCYJNEGO, MARCZEWSKA Julia dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNAII, BŁASIAK Małgorzata dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, parzyste OCHRONA ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Calculus, SĘKALSKI Maciej dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, PAWIŃSKA Anna dr, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, nieparzyste GEOMATYKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

projekt, nieparzyste Praca dyplomowa, GONTARSKI Dariusz dr inż., RADEK Norbert dr hab. inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L07_b

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201 BUA, L01

projekt, tydzień Instalacje elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a
2ND11A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, parzyste Praca dyplomowa, RADEK Norbert dr hab. inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

projekt, parzyste GEOMATYKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

projekt, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

projekt, Tyd. 9 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B /// UWAGA! 26.11.2018r. - odrabiane zajecia z czwartku 15.11.2018r. tj. 7 tygodnia!

projekt, Tyd. 11 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A /// UWAGA! 10.12.2018r. - odrabiane zajecia z wtorku 13.11.2018r. tj. 7 tygodnia!

Laboratorium, nieparzyste Nowoczesne systemy przetwarzania danych, CHODOREK Agnieszka dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a
4ID12A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień Ocena jakoœci betonu w konstrukcji - gr. powt., SAWICZ Zbigniew dr inż., 5.30A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH., GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, parzyste Nowoczesne systemy przetwarzania danych, CHODOREK Agnieszka dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a
4ID12B

Laboratorium, Tyg. 2-7 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNKOWOŒĆ, PIĽTEK Edyta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, tydzień Matematyka 3 - gr. powt., SKÓRA Monika dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., SŁOŃ Grzegorz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, Tyg. 4-11 BAZY DANYCH - grupa wyrownawcza, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402
Pierwsze zajecia w dn. 22.10.2018r.


Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

Laboratorium, nieparzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, LACHOWSKI Jan dr, 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-16 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.06B, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Podstawy elektroniki 2, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK
203GKA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L02_a
101TB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Laboratorium, parzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, Soboń Dominika Mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, LACHOWSKI Jan dr, 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, Tyg. 2-13 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, DETKA Marcin dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
L01_b

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a
L02_b

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, nieparzyste Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L03_a
102MA

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L11_a
1ID16B

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a
402AA

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
L04_b

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a
L03_b

Laboratorium, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
201BUB

Laboratorium, tydzień Technika œwietlna, DELĽG Mariusz mgr inż., 2.26DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, tydzień Systemy pomiarowe, GINTER MARIUSZ dr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L01_a
4ND11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, WOJNIAK Marta mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK
L01_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĽCE, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, Tyg. 2-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 2-13 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
L02_b

Laboratorium, Tyg. 8-13 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202, 203, L05

Laboratorium, nieparzyste PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L06_b

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Sieci IP, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T L01_a
4TD11A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
201IuA

Laboratorium, tydzień Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień Teoria obwodów 3, DETKA Małgorzata dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, PLIŻGA Dorota mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KACPERCZYK Nina mgr, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Pojazdy samochodowe II, GRABSKI Paweł mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA, L01

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, parzyste Zaawansowane systemy CAD, ANNUSEWICZ Anna mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, parzyste Maszyny elektryczne w energetyce, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, parzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a

Laboratorium, parzyste Defektoskopia, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STĽPÓR Paweł dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-13 PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203, L07_a

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a
402AB

Laboratorium, tydzień SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, tydzień Pojazdy samochodowe II, FREJ Damian, 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, ŁAGANOWSKA Małgorzata, 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Laboratorium, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a
4ED12A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, KRZYSZTOFIK IZABELA dr hab.inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
L02_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a
L02_b

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., ZABOJSZCZA Paweł mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŒk, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

Laboratorium, parzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L07_b

Laboratorium, Tyg. 2-7 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 2-13 PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102
L04_b

Ćwiczenia, nieparzyste Technologia maszyn energetycznych, Gębczyk Katarzyna mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Ćwiczenia, Tyg. 1-7, 10-18 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, Tyg. 2-11 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyd. 11 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, nieparzyste Układy cyfrowe 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A


Laboratorium, 09:25-11:40, nieparzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Laboratorium, 08:00-10:20, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 3, KOZUB Waldemar dr hab., Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L02_b

Laboratorium, 08:00-10:20, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

Laboratorium, 08:00-10:35, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Seminarium, nieparzyste Seminarium dyplomowe, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a
4ID12A

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a
4ID12B

Laboratorium, 15:35-17:25, nieparzyste INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 2, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, 15:20-17:35, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 3, KOZUB Waldemar dr hab., PIOTROWICZ Dariusz dr inż.arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L03_b

Laboratorium, 15:35-17:25, parzyste INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 2, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA




Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOZUBEK Paweł dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a
4ED12A

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, Adamczak Stanisław Prof. dr ha, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, Adamczak Stanisław Prof. dr ha, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
402TBB



08:00-14:00, tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401

Wykład, 15:20-17:35, tydzień Wytrzymałoœć materiałów 2 - gr. powt., ŒWIT Grzegorz dr hab. inż., pr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU



Laboratorium, 10:30-12:50, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 3, KOZUB Waldemar dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

Laboratorium, 10:30-12:50, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L02_b

Seminarium, 14:30-16:00, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, DETKA Marcin dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401





11:40-13:55, tydzień TWORZENIE BIZNESPLANU, SZTORC Małgorzata dr, 4.25C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ







Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b






Wykład, 13:30-16:05, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T
grupa wyrównawcza



W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3 MOTYWACJA I EFEKTYWNA NAUKA, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, nieparzyste Przedmiot HES II, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, nieparzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, TRĽMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, nieparzyste Fizyka, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, nieparzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, nieparzyste Ekologia i zarzšdzanie œrodowiskiem, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 2, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, Tyg. 1-15 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, tydzień SPAWALNICTWO, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, tydzień MATEMATYKA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU, FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, tydzień Technologia maszyn energetycznych, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, tydzień Zastosow.sterown.PLC w ukł.przemysłowych, KARYŒ Sławomir dr hab inż.prof. PŒK, LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Wykład, tydzień Urzšdzenia i systemy automatyki, KAZAŁA Robert dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, parzyste Fizyka, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste PROCESY JEDNOSTKOWE W INŻYNIERII ŒRODOWISKA, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, parzyste MATEMATYKA 1, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STĽPÓR Paweł dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, Tyg. 3-10 Theory of Machines, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŒk, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 MOTYWACJA I EFEKTYWNA NAUKA, RADOWICZ Joanna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyd. 15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĽG Artur dr hab. prof. PŒk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, nieparzyste METROLOGIA, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, tydzień Fizyka, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Poczęta Katarzyna dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

Ćwiczenia, parzyste URZĽDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO, FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŒk, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, Tyd. 10 RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202
04.12.2018 - odrabianie zaj#a z dnia 27.11.2018

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, parzyste Podstawy marketingu, PIOTROWSKA- PIĽTEK Agnieszka dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Linear Algebra, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-12 ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 11, 13, 15 FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, nieparzyste FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, nieparzyste EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, nieparzyste Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, nieparzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, Tyg. 1-5, 11-15 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-9 PSYCOLOGIA UCZENIA SIĘ I PODNOSZENIA KOMPETENCJI, KOPACZ Agnieszka mgr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĽG Artur dr hab. prof. PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 1-15 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, PIOTROWSKA- PIĽTEK Agnieszka dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, tydzień CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŒk, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12

Wykład, tydzień PODSTAWY ROBOTYKI, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HECIAK Jakub dr inż. arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

Wykład, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZ. I PLANY MIEJSC., FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, tydzień GEOLOGIA REGIONALNA POLSKI, WIATRAK Małgorzata dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, parzyste BADANIA NIENISZCZĽCE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste MATERIAŁY BUDOWLANE, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, parzyste METROLOGIA, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, parzyste Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, Tyd. 6 Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I
rezerwacja 6.11

Wykład, Tyd. 14 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
Uwaga!!! Wtorek 15 stycznia 2019 r. w 14 tygodniu zajec.

Wykład, Tyd. 1 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste Bezpieczeństwo pracy i ergonomia, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W TECHNICE, SZMIDT Artur dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, nieparzyste HISTORIA TECHNIKI, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, nieparzyste Technologie internetowe, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień Podstawy programowania 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Wykład, tydzień FUNDAMENTOWANIE, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, Tyg. 2, 4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŒCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Technologie internetowe, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo pracy i ergonomia, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14

Wykład, parzyste SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĽDZANIE STRATEGICZNE, PIOTROWSKA- PIĽTEK Agnieszka dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień Grafika komputerowa, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L03_b

projekt, nieparzyste Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

projekt, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L05_a
403BDA

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, tydzień MAŁE ELEKTROWNIE WODNE, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a
301OZA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, tydzień KANALIZACJA 2, Wijas Katarzyna mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

projekt, Tyg. 2, 4, 11, 13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

projekt, parzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L05_a
403BDA

projekt, parzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

projekt, parzyste PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HECIAK Jakub dr inż. arch., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

projekt, Tyd. 5 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L05_a
403BDA

projekt, nieparzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOMISARCZYK Katarzyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L07_a
L07_b

projekt, tydzień BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, KUBICKA Urszula dr inż., ZABOREK, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a
4ID11B

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202, 203 BU, L05

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

projekt, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB

projekt, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
L04_b

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŒLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106CL, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

Laboratorium, nieparzyste Maszyny elektryczne 2, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, nieparzyste GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
L01_a

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, nieparzyste GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a
401AB

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ
201IuB

Laboratorium, tydzień Podstawy routringu i przełšczania, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDC, L03_b

Laboratorium, tydzień BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, tydzień Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, Bańkowski Damian Mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, tydzień BIOGAZOWNIE, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a
301OZA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, parzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŒLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, parzyste GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, parzyste Napęd elektryczny, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
L02_a

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, nieparzyste BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA, L01_b

Laboratorium, nieparzyste ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, PIOTROWSKA Katarzyna, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, nieparzyste GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
L03_b

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1-15 JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, tydzień Podstawy routringu i przełšczania, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, SZMIDT Piotr, 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a
L02_b

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, tydzień Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień BIOGAZOWNIE, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a
301OZB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201
201A

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, parzyste Nowoczesne systemy przetwarzania danych, CHODOREK Agnieszka dr inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L01_a
4ID11A

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, parzyste PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
L05_b

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L04_b

Laboratorium, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB, L02_b

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, parzyste GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
L_01b

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 11-18 Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

projekt, nieparzyste Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M
grupa wyrównawcza

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L04_a
102TB

projekt, parzyste Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11

projekt, parzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L03_a
102TA

projekt, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, Tyg. 1-6 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, parzyste GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a

Laboratorium, Tyg. 3-14 Technologie internetowe, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 7-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B


Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, nieparzyste GEOTECHNIKA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, nieparzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Poczęta Katarzyna dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

Ćwiczenia, tydzień Mechanika techniczna I, KYZIOŁ Jan dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4 FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9 FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, nieparzyste GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, nieparzyste MECHANIKA GRUNTÓW, TRĽMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, nieparzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Wykład, nieparzyste ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM I EKOLOGIA, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, nieparzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĽPÓR Paweł dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH.-URB., SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, Tyg. 1-3 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyg. 1-3, 7-18 OBRÓBKA SKRAWANIEM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, tydzień Technika œwietlna, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, MIKINA Roman mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, tydzień Metrologia 1, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, tydzień NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, tydzień FUNDAMENTOWANIE, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, tydzień Elektrownie konwencjonalne, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Wykład, tydzień ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, tydzień Metaloznawstwo II, DZIADOŃ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, tydzień GEOMATYKA, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU

Wykład, parzyste FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH-URB.3, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŒk, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, parzyste PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 3, 5, 7 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 3-12 Linear Algebra, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 5, 7 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyg. 10, 12, 14 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, nieparzyste PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, nieparzyste KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ., BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste Termodynamika I, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, nieparzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, nieparzyste CHEMIA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste Historia architektury powszechnej, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, nieparzyste CAD/CAM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, nieparzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste EWIDENCJA GRUNTÓW I BUDYN. JAKO KAT. WŁ., FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN

Wykład, Tyg. 1-4, 6-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE I, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab inż, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, tydzień Instalacje i technika oœwietleniowa, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień OCHRONA ŒRODOWISKA, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

Wykład, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, tydzień Technika wysokich napięć, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E

Wykład, tydzień GEOLOGIA, WIATRAK Małgorzata dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, parzyste OBSERWACJE I OPR. POMIAR.I PRZEMIESZCZ., SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403PI

Wykład, parzyste Obrabiarki specjalizowane I, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, parzyste TERMODYNAMIKA, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŒk, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste PRZEKSZTAŁCANIE I OCHRONA TRENÓW, OZIMINA Ewa dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste OCHRONA I ZAGROŻENIE ŒRODOWISKA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste Projektowanie mechatroniczne, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, parzyste SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, parzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, parzyste MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste Techniki laserowe, GRABAS Bogusław dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, Tyg. 8-18 Systemy pomiarowe, GINTER MARIUSZ dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11

Ćwiczenia, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15

Ćwiczenia, tydzień Ekologiczne aspekty w energetyce, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Ćwiczenia, tydzień EKONOMIKA TRANSPORTU, SZUMSKA Emilia mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŒk, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, parzyste Matematyka 3, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia i systemy automatyki, Stršczyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Podstawy elektroniki 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
L03_b

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
L02_a

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, TOMASIK Justyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102


Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA PLASTYCZNA, THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŒCI MATERIAŁÓW, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Projektowanie przestrzenne, SULIGA Piotr mgr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L07_a
L07_b

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień BIZNES PLAN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI
zajecia w grudniu

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, Sajkiewicz Bartłomiej mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne specjalne, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 0.43D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU
L01_a

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Technologie internetowe, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
L04_b

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, nieparzyste OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a

Laboratorium, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, nieparzyste Maszyny elektryczne 2, GAWĘCKI Zbigniew dr inż., 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, Tyg. 1-6 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a
401AA

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., MOLA Renata dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203 BU, L07_a

Laboratorium, tydzień Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, tydzień Instalacje i technika oœwietleniowa, DELĽG Mariusz mgr inż., 2.26DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, tydzień Zastosow.sterown.PLC w ukł.przemysłowych, KARYŒ Sławomir dr hab inż.prof. PŒK, LUDWINEK Krzysztof dr hab.inż., 2.27DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L01_a
4ED11A

Laboratorium, tydzień CHEMIA SANITARNA, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Laboratorium, tydzień BIZNES PLAN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI
zajecia w grudniu

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, parzyste Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., MULCZYK K. mgr, 8CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, parzyste OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a
L04_b

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, parzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, parzyste PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101
L01_b

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 7-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 13-15 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

projekt, nieparzyste TRWAŁOŒĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, nieparzyste POMPY CIEPŁA, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, nieparzyste INSTALACJE WOD. i KANALIZACYJNE, LISOWSKA Justyna dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a

projekt, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

projekt, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a
4ID12B

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a
L02_b

projekt, parzyste TRWAŁOŒĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L01_a
401TBA

projekt, parzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, KRAMPIKOWSKA Aleksandra dr in, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

projekt, parzyste Technika œwietlna, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

projekt, parzyste Modelowanie 3D, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, Tyg. 11, 13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

projekt, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Seb. mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L02_a
101TB

projekt, nieparzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a
L06_b

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a
L01_b

projekt, parzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

projekt, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a
101MB

projekt, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

Tyg. 1-2, 4, 6, 8, 10, 12-15 JAŒKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS
rezerwacja

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU
L03_b sala 3.14A


projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L03_a

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., GARDYŃSKA-KIELIŒ mgr inż arch, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU
L01_a

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., GIL MASTERCZYK Joanna mgr inż. arch., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L02_a

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1, BISKUP Kamil dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L02_b

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L01_b s. 3.13A, 3.18A

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5, Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., HECIAK Jakub dr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU
L03_b

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1, TRACZ Włodzimierz dr inż. arch., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L03_b

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŒk., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, KRONER Andrzej dr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB
403BDB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KBB

tydzień TWORZENIE i PROWADZENIE WŁASNEJ FIRMY, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 0,26C, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a
4ID11B

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, WCIŒLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.25DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L01_a

Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, nieparzyste Seminarium dyplomowe, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB
402TBA

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, JAŒKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŒk, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KBA

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L01_b sala 3.13A

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L01_b sala 3.18A

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, RUSIN Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, CHOMICZ-KOWALSKA Anna dr hab i, LINEK Małgorzata dr inż., STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, WIATRAK Małgorzata dr, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI



tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401

Laboratorium, parzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A



Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13

Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD


Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ, KOZUB Waldemar dr hab., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA



Laboratorium, 09:25-11:40, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ


Laboratorium, 15:00-17:15, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L02_a



Laboratorium, parzyste Metody optymalizacji, Strzšbała Paweł mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a
4ED12A

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A



Œ
R
O
D
A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, nieparzyste WODOCIĽGI 1, KUBICKA Urszula dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, nieparzyste Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, nieparzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, nieparzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŒCI, PIĽTEK Edyta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-3 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE 1, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Wykład, tydzień Fizyka 1, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, tydzień INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, tydzień Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Wykład, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień URZĽDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO, JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403PI

Wykład, tydzień STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 1, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, parzyste Analiza ryzyka, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste Maszyny elektryczne 2, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, parzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Wykład, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 3-10 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 4-11 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ
Termin zajec do ustalenia

Wykład, Tyg. 10-18 OCHRONA ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste GEOMATYKA, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

projekt, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, tydzień Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

projekt, Tyg. 2, 4, 8-9, 11-12, 14, 16 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, parzyste GEOMATYKA, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, Tyg. 8-15 Technical Drawing, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

projekt, Tyg. 8-18 Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Wykład, Tyg. 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Wykład, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, nieparzyste Promieniowanie optyczne - zagrożenia, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste Komp. wspom. proc. technol. I, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, Tyg. 1-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1-10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, SZCZECINA Michał mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, parzyste Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 5-6 OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyd. 10 BUSINESS INFORMATION MANAGEMENT, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 KSZTAŁTOWANIE KONKURENCYJNOŒCI PRZEDSIĘB, WALCZYK Anna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, nieparzyste ELEMENTY PRAWA GOSPODARCZEGO, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste PRAWO BUDOWLANE, TRACZ Włodzimierz dr inż. arch., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 1-10 HISTORIA GOSPODARCZA, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, tydzień Mechanika techniczna I, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, tydzień ELEKTROTECHNIKA, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŒLNA, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, parzyste HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, Tyg. 2-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 3-4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŒCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 7-9 OBRÓBKA SKRAWANIEM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, Tyg. 8-9 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 8-15 Ergonomics and OHS, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 9, 11, 13, 15 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyd. 12 TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202
odrabianie zaj#a

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Technologie internetowe, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste Bezpieczeństwo pracy i ergonomia, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Wykład, Tyg. 1-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień Układy elektroniczne automatyki, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, tydzień Electomagnetic Field Theory, CIOSK Katarzyna dr inż., 2.31D, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 8-9 Technical Chemistry, Ciopińska Joanna mgr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 10-12 Academic Good Manners, Janus Paula Mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1-9 Teoria obwodów 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŒk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

projekt, nieparzyste Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, nieparzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a
402AA

Laboratorium, nieparzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Laboratorium, nieparzyste Obróbki wykończeniowe, Dudek Dominik dr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., MOLA Renata dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB, L02_b

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, parzyste SPAWALNICTWO, SZWED Bartłomiej mgr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a
4ID11B

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L06_b

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, KOZIOR Tomasz mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Laboratorium, parzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 11, 13, 15 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, nieparzyste Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste TRWAŁOŒĆ BUDOWLI, SAWICZ Zbigniew dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 4/1 401GI

Wykład, nieparzyste Metody numeryczne, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Wykład, nieparzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403PI

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, nieparzyste INSTALACJE WENTYL. i KLIMATYZACYJNE, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, nieparzyste Interferometria laser. w bad. bezp. kon., GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, nieparzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, Tyg. 1-3 Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, Tyg. 1-10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, tydzień Komputerowa symulacja układów dynamicz., WCIŒLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień Przedmiot HES I, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste Defektoskopia, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY 1, KOZUB Waldemar dr hab., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, parzyste Obróbki wykończeniowe, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, parzyste GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, parzyste INSTALACJE WOD. i KANALIZACYJNE, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, Tyg. 3-7 Technical Drawing, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 4-18 Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste Analiza ryzyka, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, nieparzyste INSTALACJE WENTYL. i KLIMATYZACYJNE, GALISZEWSKA, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, nieparzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, nieparzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, KUBICKA Urszula dr inż., ZABOREK, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L01_a
4ID11A

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

projekt, tydzień Działania wizualne 2D - malarstwo, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, parzyste OGRZEWNICTWO, KOTRYS_DZIAŁAK DAGMARA mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, parzyste TRWAŁOŒĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB

projekt, parzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, parzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

projekt, nieparzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, LIS Zbigniew dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L02_b

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, SZCZECINA Michał mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L08_a
404KBB

projekt, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, SOBURA Szymon mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
L02_a

projekt, nieparzyste Projekt. spec. I - projektow. mebla, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, KOTWA Anna dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, tydzień INSTALACJE GRZEWCZE, KACZAN, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a
301OZA

projekt, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a
4ID12A

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a
L04_b do uzgodnienia z prowadzNcym

projekt, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

projekt, parzyste Urzšdzenia i systemy automatyki, KAZAŁA Robert dr inż., 4.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, KURDZIEL Jerzy dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, SZCZECINA Michał mgr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L07_a
404KBA

projekt, Tyg. 3-10 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A
L01 grupa wyrównawcza

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

projekt, tydzień Grafika inż. z element. rys. techniczn., PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

projekt, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a
L03_b

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

Laboratorium, nieparzyste ZARZĽDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, Tyg. 8-13 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, Tyg. 8-13 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, nieparzyste INSTALACJE WENTYL. i KLIMATYZACYJNE, GALISZEWSKA, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, nieparzyste INSTALACJE WOD. i KANALIZACYJNE, Wijas Katarzyna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, tydzień EKONOMIKA BUDOWNICTWA, TELEJKO MAREK dr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste Grafika komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, parzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L03_b

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

projekt, parzyste Podst. proj. proc. obróbki plastycznej, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA;

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L01_a
101TA

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, Tyg. 1-7 Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, PLIŻGA Dorota mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Laboratorium, tydzień SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI
L04_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA I EKOLOGIA, Ciopińska Joanna mgr inż., 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŒCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, parzyste OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a

Laboratorium, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, parzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

Laboratorium, parzyste Zaawans. techniki komunikacji wizualnej, URBAŃSKI Rafał Dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, parzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, 11:40-13:55, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATERIAŁOZNAWSTWO, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, 11:40-13:55, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L03_a

Laboratorium, 11:40-13:55, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁOZNAWSTWO, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, 11:40-14:15, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, 11:40-13:55, parzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Laboratorium, nieparzyste OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a
L06_b

Laboratorium, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, SZYMONIAK TADEUSZ mgr inż., 1.18DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, KASIŃSKA Justyna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, tydzień SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a
L04_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a
L05_b

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, KARGUL Marcin mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, parzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, LACHOWSKI Jan dr, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 4, 10 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a

Laboratorium, Tyg. 8, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a

Wykład, tydzień Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13


Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia 1, Serwicki Teodor mgr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, parzyste TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, LESIAK Paweł mgr inż, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, parzyste Metrologia 1, Serwicki Teodor mgr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, Tyg. 3-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13

Ćwiczenia, nieparzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Ćwiczenia, nieparzyste Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, nieparzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Ćwiczenia, nieparzyste HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, parzyste OGRZEWNICTWO, KOTRYS_DZIAŁAK DAGMARA mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Ćwiczenia, parzyste Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Ćwiczenia, parzyste Niezawodnoœć w energetyce, Banasik Kornelia mgr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, parzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, parzyste HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1, DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste Matematyka 3, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 5-12 Electrical Engineering, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDC, L03_b

Laboratorium, nieparzyste PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a
401AB

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KOPACZ Agnieszka mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI
L04_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L05_a
L05_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, KARGUL Marcin mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L02_a

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., NOWAK Katarzyna mgr inż., 5.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, TOMASIK Justyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, SOBURA Szymon mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
L05_b

Laboratorium, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a
401AA

Laboratorium, parzyste Automatyzacja w systemach CAD, ŁAGANOWSKA Małgorzata, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste GEOTECHNIKA, LUDYNIA, 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, 15:20-17:35, Tyg. 1-4, 6-18 Konstrukcje betonowe 2 - gr. powt., RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB

Wykład, Tyd. 15 WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŒk, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1
23.01.2019r.; SZKOLENIE POWER: "Przepisy prawne dot. prowdzenia dzialalnosci gospodarczej w Polsce"



Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, nieparzyste GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste Napęd elektryczny, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L01_a
401AA

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 L02_a
201OZB

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
grupa wyrownawcza

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA I EKOLOGIA, Ciopińska Joanna mgr inż., 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, tydzień Podstawy elektroniki 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, MICHAŁEK Anna mgr inż, SEMANIAK Piotr mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L03_a
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień Teoria obwodów 3, CIOSK Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, PLIŻGA Dorota mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 L01_a
201OZA

Laboratorium, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a

Laboratorium, parzyste Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L02_a
401AB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, parzyste GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a
L04_b

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a
101MB

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste Interferometria laser. w bad. bezp. kon., GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, LACHOWSKI Jan dr, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, tydzień EKONOMIKA TRANSPORTU, SZUMSKA Emilia mgr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŒk, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 10-18 Teoria obwodów 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, 17:10-19:25, tydzień Matematyka 3 - gr. powt., SKÓRA Monika dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

projekt, 08:00-10:35, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż.,prof.PŒk, 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Tyg. 1-15 JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC
rezerwacja

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403PI
L04_c

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

projekt, Tyg. 7-14 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T
grupa wyrównawcza


tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401

Laboratorium, 15:20-17:35, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L03_b

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
L04_b




Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW





C
Z
W
A
R
T
E
K

Laboratorium, Tyg. 1, 4, 8, 10, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, nieparzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał Dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, nieparzyste Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L06_a
4ID13B

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, PIOTROWSKA Katarzyna, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., MOLA Renata dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, tydzień Energoelektronika, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a
402AB

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, parzyste ERGONOMIA I BHP, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

Laboratorium, parzyste Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L05_a
4ID13A

Laboratorium, parzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŒCI MATERIAŁÓW, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, nieparzyste TRWAŁOŒĆ BUDOWLI, CZAPIK Przemysław dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, nieparzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, KUBICKA Katarzyna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L03_b

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L05_a
4ID13A

projekt, tydzień FUNDAMENTOWANIE, MAZUREK Grzegorz dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L05_a
L05_b

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE WODY 2, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste OGRZEWNICTWO, KOTRYS_DZIAŁAK DAGMARA mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L02_a
401TBB

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, KUBICKA Katarzyna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L02_b

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Laboratorium, Tyg. 1, 4, 8, 10, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L02_a

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, nieparzyste METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a
301OZA

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż, 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Laboratorium, tydzień Technologie internetowe, CHODOREK Agnieszka dr inż., KACZMAREK Tomasz dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T L01_a
4TD11A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, TOMASIK Justyna mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KACPERCZYK Nina mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L03_a

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Laboratorium, tydzień JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201
201B

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a
301OZB

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŒLNA, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
L01_a

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, parzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
101MA

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_c

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA SKRAWANIEM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
L02_b

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste GEOLOGIA, NARTOWSKA Edyta dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste WYBRANE ZAGAD. Z HISTORII CYWIL. EUROP., SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, Tyg. 1-2, 4-9 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, tydzień GEODEZJA 1, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, tydzień Podstawy energoelektroniki 1, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Wykład, tydzień CHEMIA, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, tydzień OCHRONA ŒRODOWISKA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., GÓRSKA Katarzyna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne specjalne, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, Tyg. 2, 6, 10, 14 POMPY CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, parzyste FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Laboratorium, Tyg. 1, 4, 8, 10, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŒLNA, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

Laboratorium, Tyg. 1-3, 5, 7, 9, 11-13, 15-18 GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
L05_b

Laboratorium, Tyg. 1-6 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień Teoria sterowania i systemów 2, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_c

Laboratorium, tydzień SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŒk, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a
L05_b

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a

Laboratorium, Tyg. 7-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Wykład, tydzień Inżynieria programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Krechowicz Adam mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Wykład, tydzień Mechanika analityczna, Mechanika teoretyczna - gr. powt., DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU


Wykład, Tyg. 1, 3, 5 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE I, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŒk., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, nieparzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, nieparzyste Zaawansowane systemy CAD, ŁASKI Paweł dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, nieparzyste STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, Tyg. 1-2 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŒCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, tydzień PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, KURP Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, tydzień Technologie internetowe, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T 4TD11

Wykład, tydzień MECHANIKA OGÓLNA, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, tydzień Informatyka 1, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki II, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, tydzień Ekologiczne aspekty w energetyce, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, tydzień Ekonomika i kosztorysowanie - gr. powt., TELEJKO MAREK dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 402IŒ, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, TRĽMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Automatyzacja w systemach CAD, ŁASKI Paweł dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste OCHRONA ŒRODOWISKA KULTUROWEGO, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 7, 9, 11 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15

Ćwiczenia, nieparzyste NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Ćwiczenia, parzyste GEOTERMIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, BARTOS Joanna mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14

Ćwiczenia, parzyste Inżyniera materiałowa, Janion Romuald dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIKA PROCESU INWESTYCYJNEGO, MARCZEWSKA Julia dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA OGÓLNAII, BŁASIAK Małgorzata dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Ćwiczenia, parzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, ŒCIANA Artur mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15

Ćwiczenia, Tyg. 3-12 Calculus, SĘKALSKI Maciej dr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, BARTOS Joanna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, PIOTROWSKA Katarzyna, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16

Ćwiczenia, parzyste Inżyniera materiałowa, Janion Romuald dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, parzyste TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Ćwiczenia, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, parzyste HISTORIA BUDOWY MIAST 2, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Ćwiczenia, parzyste PRAWO TRANSPORTOWE, HYB Lech, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŒCIANA Artur mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, Tyg. 5-12 Technical Chemistry, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka 1, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, Tyg. 1-4 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 1, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA PRODUKCJI, ŒCIANA Artur mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Ćwiczenia, parzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 3-10 Physics, TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a
L02_b

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, Tyg. 3-12 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, Tyg. 4, 10 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a

Laboratorium, Tyg. 8, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L02_b

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, tydzień MAŁE ELEKTROWNIE WODNE, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a
301OZB

projekt, tydzień KANALIZACJA 2, Wijas Katarzyna mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, parzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, KUBICKA Katarzyna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU
L03_b

projekt, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, WDOWIK Sylwia mgr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 3, 5, 11, 13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15 BUSINESS INFORMATION MANAGEMENT, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, nieparzyste GEOTERMIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, nieparzyste INWENTARYZACJA POWYKONAWCZA BUD I LOKALI, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, nieparzyste Inżyniera materiałowa, Janion Romuald dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, nieparzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał Dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 401W

Wykład, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, GŁOWIENKA EWA dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, tydzień Napęd elektryczny, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŒk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, KUBICKA Urszula dr inż., PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, tydzień GEODEZJA 1, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, ŁASKI Paweł dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, tydzień PRAWO TRANSPORTOWE, HYB Lech, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ BIOLOGICZNYCH, PARKA Barbara dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste Przedmiot HES II, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Wykład, parzyste HISTORIA CYWILIZACJI EUROPEJSKIEJ, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, Tyg. 2-6, 8, 10-13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L03_a
402TBA

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, KOLANKOWSKA Marta mgr inż, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste Projektowanie mechatroniczne, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
101MA

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, tydzień Nowoczesne systemy przetwarzania danych, SITEK Paweł dr hab. inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L06_a
4ID13B

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRONT DĽBROWSKA Teresa mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a
L04_b

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE WODY 2, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

projekt, Tyg. 2, 4, 8-9, 11-12, 14, 16 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L04_a
402TBB

projekt, parzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, parzyste WODOCIĽGI 1, PARKA Anna dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L03_a
102MA

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L05_b

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, Desaniuk Tomasz Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L05

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1-15 JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 3.10C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, Broniœ Mateusz Mgr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L04_a
402AB

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A L03_a
402AA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku Python 1, Pięta Paweł mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Odnawialne Ÿródła energii, ROLEK Jarosław dr inż., Stawczyk Paweł mgr inż., 1.24DH, 1.29DH, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień Programowanie komputerów 2, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU
301AUB

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, NOCOŃ Łukasz dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, tydzień SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
L02_b

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L04_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU
301AUA

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
L04_b

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L04_a
102TB

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101
L02_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102
L03_b

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka 1, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, tydzień Wytrzymałoœć materiałów 2 - gr. powt., WCIŒLIK Wiktor dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, BARTOS Joanna mgr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU

Ćwiczenia, parzyste RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĽDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, ŒCIANA Artur mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste Fizyka techniczna, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 5-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, MULCZYK K. mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU
L03_a

Laboratorium, nieparzyste Metody numeryczne, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ., KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T L03_a
102TA

Laboratorium, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, nieparzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_c

Laboratorium, nieparzyste METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_c

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STĽPÓR Paweł dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, Soboń Dominika Mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ANGIELSKI ID, 2.32C, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY I, JĘZYK ZIP, 2.31C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI
L03_b

Laboratorium, tydzień Energoelektronika, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, parzyste Metody numeryczne, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, parzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_c

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

Laboratorium, parzyste ERGONOMIA I BHP, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

Laboratorium, parzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Wykład, nieparzyste Fizyka 1, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, nieparzyste HYDRAULIKA 2, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, nieparzyste Pojazdy samochodowe II, JURECKI Rafał dr hab.inż.prof PŒk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, nieparzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, RACZKIEWICZ WIOLETTA dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień Matematyka 3, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Wykład, tydzień GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, tydzień PODSTAWY ZARZĽDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, tydzień SIECI I INSTALACJE SANITARNE, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, parzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ POŻAROWYCH, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Podstawy elektroniki, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 3, 5 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyg. 6-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 13, 15 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

projekt, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

projekt, tydzień INSTALACJE GRZEWCZE, KACZAN, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a
301OZB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, Stasz Paweł Mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L05_b

projekt, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, parzyste TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŒk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Wykład, Tyg. 1-10 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIS Zbigniew dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, tydzień PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ, KUNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, tydzień Przedmiot HES I, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyd. 2 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, ŒRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Wykład, Tyg. 10-11 Technical Chemistry, Ciopińska Joanna mgr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski




Laboratorium, nieparzyste Technologie loT rozproszone sieci sensor, Wójtowicz Sebastian mgr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, 09:50-12:25, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Seminarium, Tyg. 1-15 Seminarium dyplomowe, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403PI
L03_c

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403PI
L01_c

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU
L02_b



projekt, tydzień PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.ARCH.USŁUG W KRAJ, GIL MASTERCZYK Joanna mgr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUC

projekt, tydzień PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.WIEL.OB.ARCH.OBSZ, BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, tydzień PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.ARCH.USŁUG W KRAJ, GARDYŃSKA-KIELIŒ mgr inż arch, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUA

Laboratorium, 11:40-13:55, nieparzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302IŒ

Laboratorium, 12:45-15:20, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, 15:20-17:55, Tyg. 4, 6, 8, 10-11 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A
L02 grupa wyrównawcza


tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401

Wykład, 15:20-17:35, Tyg. 6-18 Konstrukcje metalowe 2 - gr. powt., PIOTROWSKI Rafał dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
zaj#cia od 8.11.2018



Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T 4TD11

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402KN
L02_c

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU
L01_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a





projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5, Abyzov Vadym Prof.dr hab.inż. arch., DOROZ TUREK Małgorzata dr inż. arch., Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PROSKURYAKOV Viktor prof. dr hab. inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 402AU
L02_b






parzyste Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B



P
I
š
T
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ, KUNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Ćwiczenia, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, Tyd. 2 PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Ćwiczenia, parzyste GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, GIL Marcin mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, parzyste Fizyka, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GOGOLEWSKI Damian dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, nieparzyste ENERGETYKA WIATROWA, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Ćwiczenia, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, nieparzyste GEODEZJA 1, GIL Marcin mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, PIOTROWSKA Katarzyna, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, parzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Ćwiczenia, parzyste SIECI I INSTALACJE SANITARNE, SITARSKI Michał mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Ćwiczenia, parzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.11C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Laboratorium, Tyg. 1, 4, 8, 10, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a

Laboratorium, nieparzyste Promieniowanie optyczne - zagrożenia, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŒLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Tomaszewski Karol dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień TECHNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 0.34C, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
L02_b

Laboratorium, tydzień TECHNIKI INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, Desaniuk Tomasz Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L05_b

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, parzyste ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, BUCKI Tomasz mgr inż., CIEŒLIK Michał mgr inż., MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Grafika inż. z element. rys. techniczn., MOLASY Robert dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I

Wykład, nieparzyste POMIARY RALIZ. I TYCZENIE BUDOWLI, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a

Wykład, Tyg. 1-4 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, tydzień Programowanie komputerów 2, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ, PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, tydzień GEOLOGIA REGIONALNA ŒWIATA, TRELA Wiesław dr hab., WIATRAK Małgorzata dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste Podstawy marketingu, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste SYSTEMY PRZETWARZANIA I MAGAZ. ENERGII, POROWSKI Rafał dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, parzyste Fizyka techniczna, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyg. 4, 6 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ
4 godz./sem




Wykład, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste Energoelektronika, KARYŒ Sławomir dr hab inż.prof. PŒK, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-2, 4, 7-9, 14 GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, Tyg. 1-10 INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-15 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień Techniki wytwarzania / Techn. of prod., Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Wykład, tydzień Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., SĘK Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, tydzień NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Wykład, Tyg. 2, 6, 10, 14 POMPY CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ 2, KOTULSKA Magdalena dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, DETKA Marcin dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, parzyste MARKETING, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 202AU

Wykład, parzyste Przedmiot HES I, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste Fizyka techniczna, BŁASIAK Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 3-12 Calculus, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 LOGISTYKA PRODUKCJI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, nieparzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, nieparzyste PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, nieparzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŒLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA PLASTYCZNA, MIŁEK Tomasz dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, nieparzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-7 Systemy pomiarowe, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Wykład, tydzień Energoelektronika, KARYŒ Sławomir dr hab inż.prof. PŒK, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, tydzień Odnawialne Ÿródła energii, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień BIOLOGIA I EKOLOGIA, PARKA Barbara dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, parzyste ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, parzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Wykład, parzyste PRAWO BUDOWLANE, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, parzyste RENEWABLE ENERGY, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste INNOVATION SOLUTIONS FOR ROAD TECHNOLOGY, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Wykład, nieparzyste SYSTEMY POMIAROWE OZE, POROWSKI Rafał dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNAII, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 1-8 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1-15 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, tydzień Podstawy routringu i przełšczania, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID15

Wykład, tydzień ENERGETYKA WIATROWA, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 301OZ

Wykład, tydzień Energoelektronika, KARYŒ Sławomir dr hab inż.prof. PŒK, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PURGAŁ Paweł prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, NITA PIOTR dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, parzyste Podstawy marketingu, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo systemów i inst. przem., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I

Wykład, parzyste Podst. proj. proc. obróbki plastycznej, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, parzyste WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste FIZJOLOGIA PRACY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 3-12 Calculus, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M ME - angielski

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, parzyste GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, GIL Marcin mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI




nieparzyste Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste WODOCIĽGI 1, PARKA Anna dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, nieparzyste SIECI I INSTALACJE SANITARNE, Wijas Katarzyna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

projekt, tydzień Grafika inż. z element. rys. techniczn., PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, MICHAŁOWSKA-MAZIEJUK Dorota mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

projekt, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
L05_b

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste GEOMETRIA WYKREŒLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, PIOTROWSKI Rafał dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T

Ćwiczenia, nieparzyste GEODEZJA 1, GIL Marcin mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Ćwiczenia, parzyste GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, GIL Marcin mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz dr inż., PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Laboratorium, nieparzyste Metody numeryczne, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L03_a
2ED12A

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L04_b

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, tydzień Techniki wytwarzania / Techn. of prod., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L12_a
1ID16B

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
202BU, 203BU, L05

Laboratorium, tydzień TECHNIKI INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUB, L04

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BUB, L06

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_c

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A




projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L01_b

projekt, nieparzyste SYSTEMY PRZETWARZANIA I MAGAZ. ENERGII, POROWSKI Rafał dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L01_a
301OZA

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a
L01_b

projekt, parzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, PŁAZA Mirosław dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

Laboratorium, nieparzyste Rysunek odręczny, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, nieparzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.28B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33IMM

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, SZMIDT Piotr, 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L02_b

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Tomaszewski Karol dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień TECHNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 0.34C, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
L01_b

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T
L01_b

Laboratorium, tydzień Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Teoria obwodów 3, DETKA Małgorzata dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

Laboratorium, parzyste Fizyka, PŁAZA Mirosław dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L13_a
1ID17A

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzyste Fizyka techniczna, Desaniuk Tomasz Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
L07_b

Laboratorium, parzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W L01_a
101WA

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L05_c

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a

projekt, nieparzyste GEOMETRIA WYKREŒLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, nieparzyste GEOLOGIA REGIONALNA POLSKI, WIATRAK Małgorzata dr, 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a
L05_b

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, tydzień Działania wizualne 3D - rzeŸba, SULIGA Piotr mgr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., POTRZESZCZ-SUT Beata dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A
L02_b

projekt, nieparzyste SYSTEMY PRZETWARZANIA I MAGAZ. ENERGII, POROWSKI Rafał dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 3/1 L02_a
301OZB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS GAŁKIEWICZ Urszula mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A
L04_b

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B




Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki I, SZMIDT Piotr, 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_c

Laboratorium, nieparzyste Fizyka techniczna, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a
102MB

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, DETKA Marcin dr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, nieparzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUB, L02

Laboratorium, tydzień TECHNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 0.34C, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
L03_b

Laboratorium, tydzień BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr in–., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU
201BUA, L01

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, PAWLIKOWSKI Rafał dr, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 202T
L03_b

Laboratorium, tydzień CHEMIA SANITARNA, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU
202BUA, L03

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
203BU, L07_a

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L05_c

Laboratorium, parzyste Fizyka, PŁAZA Mirosław dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L14_a
1ID17B

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena dr, 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, parzyste Fizyka, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a

Laboratorium, nieparzyste Komputerowa symulacja układów dynamicz., Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A





Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Seminarium, tydzień Seminarium dyplomowe, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŒK, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L01_a
4ID11A

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8 EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH., Więckowski Dariusz dr hab. inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS




Laboratorium, 08:00-10:15, tydzień ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ, PIOTROWICZ Dariusz dr inż.arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 14 SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
L05_b




tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401




Wykład, parzyste TEORIA REGULACJI II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/11/19